هدیه بنیاد آموزش مجازی ایرانیان: ۷۰٪ تخفیف در اولین ثبت نام از سایت (کد تخفیف gift)
0
021284284

دوره آموزشی زبان فارسی ویژه ی غیر فارسی زبان ها Persian non-Persian languages E-learningB

زبان فارسی یکی از شاخه های زبان های هند و اروپایی به شمار می رود. زبان فارسی٬ زبان رسمی در کشورهای ایران٬ تاجیکستان و یکی از دو زبان رسمی کشور افغانستان در کنار زبان پشتو و همچنین زبان غالب مردم کشور ازبکستان مخصوصا در دو شهر سمرقند و بخارا به شمار می آید و شمار گویندگان این زبان نزدیک به ۱۲۰ میلیون نفر برآورد شده است. از نکات جالب توجه زبان فارسی می توان به این مورد نیز اشاره نمود که تا پیش از استعمار انگلیس زبان رسمی کشور هند زبان فارسی بود و یا حتی سرود ملی کشور پاکستان که زمانی جزیی از کشور هند به شمار می آمد تماما به زبان فارسی است به غیر از یک کلمه.
زبان فارسی٬ در نشست تخصصی زبان شناسان اروپایی در برلین آلمان به دلیل دارا بودن ویژگی باستانی بودن٬ برخورداری از ادبیات بسیار غنی و سرشار و به دلیل تغییرات بسیار اندک در طول آخرین هزاره ی عمر سپری شده ی خود به عنوان  یکی از چهار زبان کلاسیک جهان شناخته شد و از نظر شمار و تنوع در ضرب المثل جز سه زبان اول دنیا به شمار می آید.
اکنون با توجه به اهمیت موارد ذکر شده برای یادگیری زبان فارسی ویژه ی علاقمندان به این زبان که زبان اصلی شان زبانی غیر از زبان فارسی ست بنیاد آموزش مجازی ایرانیان مفتخر است این دوره را به زبان انگلیسی حضور این دسته از علاقه مندان ارایه نماید.
نکته :این محتوا دارای ۹۱۰ دقیقه فایل صوتی به زبان انگلیسی دارد.
v:96

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
دیدگاه کاربران
 • هيام عبود 24 تیر 1399

  با عرض سلام من هیام عبود از کشور عراق هستم که مایل باخذ مدرک بین المللی از آموزشگاه ایرانیان هستم و نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد ثبت نام در این آموزشگاه را دارم . لطفا بگوید آیا شماره واتساب دارید تا در تماس باشما باشم

  • با سلام – بله شما از هر کشوری که باشید میتوانید در دوره های آموزشی ما شرکت و گواهینامه معتبر دریافت کنید – کلیه شماره های تماس مشاورین ما دارای واتس آپ هستند – همچنین میتوانید از چت آنلاین بهره بگیرید.
   ۰۰۹۸۹۳۳۰۰۸۸۲۸۴
   ۰۰۹۸۹۳۳۰۰۲۲۲۸۴
   ۰۰۹۸۹۳۳۰۰۳۳۲۸۴
   ۰۰۹۸۹۱۳۰۰۰۱۶۸۸

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *