خدمات آموزشی و مدرک معتبر

تصویر شاخص

درخواست گواهینامه معتبر و سایر مدارک و خدمات آموزشی:

دانش پذیران و مخاطبين سایت بنیاد میتوانند بعد از شرکت در ارزیابی و آزمون های آنلاین یا حضوری و یا ارزیابی پروژه و رزومه های فنی و تخصصی نسبت به ثبت درخواست هر یک از خدمات آموزشی از طریق کادر سبز رنگ سمت چپ تصویر در مانیتور و کادر سبز رنگ زیر کادر متنی در نمایشگر موبایل از قسمت لیست میتوانید خدمات مورد نیاز را تیک زده و کلید ثبت نام را بفشارید.

بنیاد آموزش مجازی ایرانیان پس از ممیزی شدن توسط همکاران خود این امکان را فراهم نموده تا شما بعد از گذراندن دوره های آموزشی و موفقیت در آزمون و ارزیابی بتوانید از کلیه موسسات آموزشی طرف قرار داد هر کدام که فکر میکنید برای شما کاربرد بیشتری دارد و یا چند مرکز همزمان گواهینامه آموزشی پایان دوره فارسی اخذ نمایید.

  • * کلیه گواهینامه های فارسی هم قابلیت ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را دارد و هم قابلیت ترجمه به زبان انگلیسی با برند و لوگو شرکت های خارجی زیر مجموعه هلدینگ را دارند.

هلدینگ بین المللی توسعه دهندگان شرایطی محیا نموده که شما عزیزان میتوانید گواهینامه خود را از یکی از شرکت های خارجی زیر مجموعه به ثبت رسیده در انگلستان و یا گرجستان به صورت ترجمه انگلیسی گواهی فارسی خود اخذ نموده و یک گواهینامه بین المللی دریافت نمایید، این شرکت ها با افتخار تحت مدیریت هلدینگ به صورت قانونی به ثبت رسیده اند و دفاتر کار مجازی هلدینگ در کشور های خارجی به استعلامات مربوط در خارج از کشور پاسخ می دهد.

همچنین شما میتوانید در وب سایت های آموزشی داخلی و خارجی ما در سطوح مختلف به عضویت درآیید و علاوه بر دریافت کارت عضویت فیزیکی از سایر مزایا همچون تخفیف های آموزشی و مقالات رایگان و گردهمایی متخصصان در وب سایت ها بهره مند گردید.

چاپ کتاب به صورت دیجیتال با گواهی انتشارات دیجیتال و به صورت چاپی با فیپا و شاب از خدمات جدید بنیاد آموزش مجازی ایرانیان است که میتوانید از این خدمات ویژه استفاده نمایید.

  • همچنین شما می توانید مقاله خود را به صورت حرفه ای تدوین و در صورت تایید در دسته بندی مورد نظر در سایت بنیاد آموزش مجازی ایرانیان به عنوان یک رسانه آموزشی دارای مجوز، نمایه سازی مقاله شما انجام می گردد و درخواست گواهی نمایه سازی آن را ثبت نمایید.

*میتوانید جهت اطلاعات بیشتر در صورت نیاز به بخش سوالات متداول نیز با کلیک بر روی همین متن مراجعه نمایید.

فهرست

رایگان

متقاضی سایر مدارک داخلی هستید؟

متقاضی مدارک بین المللی هستید؟

متقاضی عضویت در مجامع علمی هستید؟

متقاضی چاپ کتاب از پروژه خود هستید؟

متقاضی عضویت در کاریابی ایرانیان؟

ویژه مشاوره تحصیلی و اخذ پذیرش:

داوطلب شرکت در پویش رویش جوانه ها:

تعرفه پایه:
مجموع تعرفه افزودنی ها:
جمع صورت حساب:امتیازی ثبت نشده است
آخرین بروزرسانی: 1 آوریل 2022تعداد بازدید: 2536
قوانین و مزایای استفاده

  • غیر حضوری از طریق ارسال پکیج آموزش مجازی
  • فعال‌سازی آنی لینک دانلود، پس از ثبت سفارش
  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • مدرک معتبر رایگان بنیاد دارای ارزش ترجمه
  • عدم نیاز به مهارت و یا مدرک تحصیلی خاص
  • امکان درخواست ترجمه بین المللی مدرک
  • امکان اخذ نامه پذیرش مقاله پایان دوره
  • امکان دریافت کارت دانش پذیری بنیاد
مدرس

Webmaster