عضویت

آموزش مشاور تحصیلی و اخذ بورس تحصیلی: دوره های آموزش مجازی و مقاله های آموزشی مشاور تحصیلی و اخذ بورس تحصیلی

دفاتر بسیاری در سراسر دنیا مشغول ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه مسافرت به کشورهای مختلف و اعزام دانشجو و دریافت بورس تحصیلی برای متقاضیان می باشند و نیاز آموزشی در این بخش با توجه به اینکه یک مهارت است و در دانشگاه یا موسسات آموزش ارائه نمی شود بسیار دیده شد، لذا این دوره آموزشی با رویکرد راهنمای مهاجرت صحیح، شناخت و دریافت بورسیه تحصیلی تدوین شده و امید است در جهت افزایش دانایی و مهارت دانشجویان، تاجران، مهاجران، جهانگردان عزیز و حتی دفاتر مشاوره مهاجرتی، اعزام دانشجویی و مراکز اخذ بورسیه تحصیلی واقع گردد.
در این دوره سعی میشود شرایط و ملزومات اخذ پذیرش و بورس تحصیلی در هر کشور شامل آمریکا، کانادا، اروپا، ترکیه، سوئد، مالزی، هند، آلمان، اکراین، ژاپن، انگلیس، استرالیا، کشور های همسایه ایران و دهها کشور دیگر، به صورت پله به پله از اخذ مدرک زبان و نامه نگاری با اساتید تا اخذ پذیرش و بورس تحصیلی در این سایت به صورت مجازی آموزش داده شود.
همچنین این دوره آموزشی آنلاین به نکات کلیدی لازم برای مهاجرت، تجارت، تفریح و گردشگری جهت علاقه مندان به شرکت در این کلاس مجازی نیز اشاره می نماید و متقاضیان را با قوانین تجارت کشورهای جهان آشنا می نماید.

آموزش مجازی مشاور تحصیلی و اخذ بورس تحصیلی : امکان ثبت نام در دوره مجازی​

ما در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان امکان ثبت نام در دوره آموزش مجازی مشاور تحصیلی و اخذ بورس تحصیلی و اخذ مدرک معتبر مشاور تحصیلی و اخذ بورس تحصیلی را به صورت کاملا غیر حضوری فراهم آورده ایم.

5/5
مشاور تحصیلی و اخذ بورس تحصیلی

هدایت تحصیلی، آموزش مهارت های مطالعه و یادگیری، حل مشکل افت تحصیلی، استرس و اضطراب امتحانات و…

در واقع کمک های مالی و یا همان کمک هزینه های مربوط به تحصیل است که از جانب دولت ها ، دانشگاه ها ، افراد خیر و موسسات مالی در اختیار دانشجویان واجد شرایط و با استعداد قرار می گیرند.

دوره آموزش مجازی مشاور تحصیلی و اخذ بورس تحصیلی برای شما توسط بنیاد آموزش مجازی ایرانیان تهیه شده، تا به آسانی اینترنتی ثبت نام کنید.

بنیاد آموزش مجازی ایرانیان با اعتبار بسیار بالا برای شما شرایطی فراهم آورده که در مدت زمان کوتاه میتوانید مدرک مشاور تحصیلی و اخذ بورس تحصیلی را اخذ نمایید.

مشاوره تحصیلی کیست؟

مدرسه مسلما محل رشد و همچنین دردهای ضمنی رو به رشد است. در دبستان و راهنمایی دانش آموزان در حال یادگیری اصول پایه تعامل و همکاری، اجتماعی شدن، تصمیمات علمی و موارد دیگر هستند.  در دبیرستان این معیارهای رشد تکامل می یابند اما اغلب خصوصیات مشابه را حفظ می کنند. سرانجام کسانی که به دانشگاه می روند مجموعه چالش های کاملاً جدیدی را پیش رو دارند. وارد حوزه حرفه ای مشاوره تحصیلی شوید.

اهمیت مشاوره تحصیلی:

مشاوره ی تحصیلی به جهت نقش مهمی که در موفقیت یا شکست دانش آموزان و دانشجویان در مسیر تحصیلی و شغلی خود ایفا می کند از اهمیت بسیار بالایی در نزد والدین و فرزندانشان برخوردار است.

اهداف مشاوره تحصیلی:

بطور کلی اهداف مشاوره تحصیلی عبارت است از: هدایت تحصیلی، آموزش مهارت های مطالعه و یادگیری، حل مشکل افت تحصیلی، استرس و اضطراب امتحانات، رفع رفتارهای نابهنجار، ارائه راهکار برای حل مشکلات روحی و روانی و در نهایت هموار کردن مسیر دانش آموزان برای موفقیت در تحصیلات.

از طریق مشاوره تحصیلی می‌توان توانایی‌ها و نیز محدودیت های دانش آموزان را شناخت و از امکانات موجود حداکثر استفاده را به عمل آورد.

مشاورتحصیلی می‌تواند با شناسایی دقیق استعدادها و توانایی های دانش آموزان آنها را به سوی رشته تحصیلی مناسب راهنمایی کند. مشاور تحصیلی با همکاری معلم، خانواده و مسئولان مدرسه می‎تواند دانش‎آموزان را در جهت رفع مشکلات تحصیلی، خانوادگی، روانی و تأمین ثبات عاطفی یاری دهد.

وظایف مشاوره تحصیلی:

در مرحله بعد، بیایید نگاهی بیندازیم به برخی از وظایفی که مشاوران حرفه ای مدارس در تلاش روزانه خود به منظور تسهیل در یادگیری سالم و تجربیات دانش آموزان بر عهده می گیرند. برخی از وظایف مشاور مدرسه ماهیت اجرایی دارد، زیرا ثبت نام در اینجا بسیار مهم است. با این حال بخش عمده کار آنها فعالیتی مفید است که با دانشجویان، کارکنان و خانواده های دانشجویان انجام می شود.

این کار”مفید” به صحبت کردن و ارائه خدمات مشاوره حضوری به طرفین نیازمند گفته شده اشاره دارد که ممکن است در مدرسه، از طریق تلفن، از طریق مکتوب یا سایر رسانه ها باشد.

چطور می توان شانس خود را برای دریافت بورسیه افزایش داد:

توجه داشته باشید تنها تعداد محدودی از افرادی که متقاضیان بورسیه هستند موفق به اخذ آن خواهند بود به این دلیل که فرآیند اخذ بورسیه تحصیلی کاملا جنبه رقابتی دارد .
از مهم ترین فاکتورهای موثر در این امر می توان به مقالات ، نمره زبان ، معدل و … اشاره کرد بنابرین برخورداری از رزومه تحصیلی چشم گیر و مقالات تاثیر بسزایی برای دریافت بورسیه خواهد داشت .

1. مقاله

مقاله ها و البته مهم تر از آن مقالات بین المللی مهم ترین عواملی هستند که در صورت برخورداری از آن می توانید شانس زیادی در راستای اخذ بورسیه تحصیلی به خود اختصاص دهید

2. معدل کل

در هر دوره با مقطع دانشجو حد نصاب درخواستی برای دانشجویان حائز شرایط متفاوت است .

3. مدارک دال بر تسلط در رشته

رزومه کاری مرتبط با رشته به طور مثال تسلط بر نرم افزارهای تخصصی رشته ، شرکت در سمینار و همایش ، گواهی های فنی و … در راستای تشخیص صلاحیت افراد متقاضی بورس تحصیلی می باشند .

4. مدرک زبان
داشتن مدرک دال تسلط فرد به زبان انگلیسی از جمله ملزومات جهت پذیرش در دانشگاه است اما اخذ نمره های بالا می تواند عاملی در جهت پیشی گرفتن از رقبا باشد .

5. تعامل با استاد

اساتید دانشگاه های مقصد بر اساس بودجه های محدودی که سالانه به آن ها اختصاص می یابد دانشجویان مستعد را انتخاب و جذب می کنند .
به همین دلیل می توان گفت اگر در زمینه خاص تمایل دارید با استاد راهنما تعامل داشته و بورسیه دریافت کنید ، حتما یک پروپوزال تحقیقاتی مطلوب آماده و برای اساتید ارسال نمایید.

[wp-rss-aggregator sources=”113224″]

دیدگاه کاربران
  • Fatemeh 10 اردیبهشت 1399

    باسلام
    می خواستم بدونم آیا رتبه های یک کشوری در مقطع کاردانی هم می تونن بورسیه بشن ؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *