0
021284284

آموزش مسیریابی و سوئیچینگ شبکه سیسکو: دوره های آموزش مجازی و مقاله های آموزشی مسیریابی و سوئیچینگ شبکه سیسکو

سیسکو در سال ۱۹۸۴ توسط تیمی‌ از دانشمندان فارغ التحصیل دانشگاه استانفورد تاسیس شد. در حال حاضر دفتر مرکزی آن واقع در سان خوزه، کالیفرنیای آمریکا می‌‌باشد.سیسکو، با تیمی‌ مجرب از نخبگان علمی‌- فنی خود که مغز متفکر اقتصادی هستند، آنچنان محکم و راسخ در جاده تکنولوژی پیش می‌‌روند، که میلیون‌ها انسان و حتی شرکت‌های بزرگ را با خود به این سو و آن سو می‌‌کشانند. به راستی سیسکو چگونه توانسته است در سراسر جهان چنین بازتاب درخشانی داشته باشد.

معرفی سیستم های سیسکو:

اسم “سیسکو” مخفف سانفرانسیسکو است. با توجه به اظهارات جان مرگریج، کارمند ۳۴ ساله و مدیر پیشین شرکت، موسسان شرکت زمانی که داشتند به سمت ساکرامنتو رانندگی می‌کردند تا شرکت را به ثبت برسانند، با تصویر پل گلدن گیت در نور آفتاب مواجه می‌شوند و اسم و نماد شرکت را بر این اساس انتخاب می‌کنند. نماد شرکت منعکس کننده اصلیت سان فرانسیسکویی آن است، که نشان دهنده پل گلدن گیت است که به سبک خاصی طراحی شده‌است. در اکتبر ۲۰۰۶، سیسکو نماد جدید خود را که از نماد قبلی ساده تر و ساخت یافته تر بود به نمایش گذاشت.
این دوره به شما کمک می کند تا علاوه بر آشنایی با CCNAT ، با روترها و سوئیچ ها و کاربرد آنها بیشتر آشنا شوید.

آموزش مجازی مسیریابی و سوئیچینگ شبکه سیسکو : امکان ثبت نام در دوره مجازی​

ما در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان امکان ثبت نام در دوره آموزش مجازی مسیریابی و سوئیچینگ شبکه سیسکو و اخذ مدرک معتبر مسیریابی و سوئیچینگ شبکه سیسکو را به صورت کاملا غیر حضوری فراهم آورده ایم.

5/5
مسیریابی و سوئیچینگ شبکه سیسکو

فرآیندی برای انتخاب بهتربن مسیر در شبکه های داخلی و خارجی است و نقش موثری در ارسال داده‌ها در یک شبکه دارد.

cisco ،سخت افزار شبکه ، تجهیزات مخابراتی و سایر خدمات و محصولات IT را تولید کرده و به فروش می رسانند و حتی عملیات توسعه در آن انجام می شود.

دوره آموزش جازی مسیریابی و سوئیچینگ شبکه سیسکو برای شما توسط بنیاد آموزش مجازی ایرانیان تهیه شده، تا به آسانی اینترنتی ثبت نام کنید.

بنیاد آموزش مجازی ایرانیان با اعتبار بسیار بالا برای شما شرایطی فراهم آورده که در مدت زمان کوتاه میتوانید مدرک مسیریابی و سوئیچینگ شبکه سیسکو را اخذ نمایید.

cisco چیست ؟

cisco چیست ؟ Cisco Systems یک شرکت پیشرو در شبکه سازی است که به عنوان تولید کننده و فروش تجهیزات شبکه شناخته می شود. سیسکو بر فناوری های شبکه ای مبتنی بر پروتکل اینترنت (IP) ، مسیریابی ، فناوری های شبکه خانگی ، IP، شبکه نوری ، امنیت و فناوری بی سیم متمرکز شده است.

در سال 1984 میلادی سیسکو تاسیس گردیده است، اگر نام cisco برای شما آشنا به نظر می رسد و احساس می کنید که آن را قبلا جایی شنیده اید،کاملا درست می باشد، چون نام سیسکو از شهر سان فرانسیسکو و لوگوی آن از پل گلدن گیت این شهر الهام گرفته شده است،اما دفتر مرکزی این شرکت در کالیفرنیا قرار دارد.

کاربرد cisco چیست ؟

( cisco چیست ؟ ) همانطور که در متون بالا عرض کردیم cisco ،سخت افزار شبکه ، تجهیزات مخابراتی و سایر خدمات و محصولات IT را تولید کرده و به فروش می رسانند و حتی عملیات توسعه در آن انجام می شود، تقریبا اکثریت افراد که با شبکه سروکار دارند cisco را می شناسند که به عنوان بزرگترین شرکت به منظور تولید تجهیزات شبکه می باشد.

( cisco چیست ؟ )  به نوعی برای اینکه در امور شبکه حرفه ای باشید بهتر است دوره ی cisco را بگذارید به دلیل اینکه طبق آمار نشان می دهد یکی از شغل های پر درآمد می باشند و برای کسانی که نیاز دارند در زمینه ی شبکه تخصصی وارد شوند باید cisco را فرا گیرند به دلیل اینکه از معتبرترین گواهینامه در سطح جهان به شمار می آید،علاوه بر این یکی از حرفه ای ترین دوره ها را پشت سر گذاشته اید که شما را موفق در کسب و کار خواهد کرد.

cisco دارای پنج سطح است که هشت گرایش را در خود گنجانده است، اولین مدرک و شرع آن Entry بوده و پایان آن Architect می باشد که در صورت حرفه ای شدن بازار خوبی در ایران و جهان نصیب شما خواهد شد.

البته شایان ذکر است دوره ی Entry به طور خاص در ایران برگزار نمی شود و جایگزین آن network+ قرار داده شده است.اما به هر حال پس از حرفه ای در زمینه شبکه فوق العاده ممکن است در آینده و درآمدزایی شما کمک کنند.

حالا منظور از مسیریابی چیست؟

مسیریابی (به انگلیسی: Routing) فرآیندی برای انتخاب بهتربن مسیر در شبکه های داخلی و خارجی است و نقش موثری در ارسال داده‌ها در یک شبکه دارد. پروتکل های مسیریابی می‌تواند بین انواع مختلفی از شبکه‌ها، مثل شبکه تلفن و اینترنت برقرار شوند. این مسیریابی می‌تواند عامل ارسال بسته‌های منطقی از مبدا به مقصد باشد. سخت‌افزارهای به کار رفته در یک شبکه شامل مسیریاب یا روتر (به انگلیسی: Router)، پل (Bridge)، دیوار آتش یا فایروال (به انگلیسی: Firewall) و سوئیچ می‌شوند. کامپیوترهایی که کارت شبکه دارنند می‌توانند بسته‌ها را ارسال کنند. این روند عامل ارسال براساس جداول می‌باشد و می‌تواند ثبت‌ها را در مقصد نگه داری کند

tayp
مقاله های کامپیوتر و اینترنت

تایپوگرافی

[wp-rss-aggregator sources=”111159″]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *