0
021284284

کاربرد اوت لوک Outlook

outlook نرم افزار چیست؟

outlook نرم افزار چیست، به چه کاری می آید و دلیل استفاده از برنامه outlook چیست؟ در واقع می توان گفت که نرم افزار اوت لوک یک نوع نرم افزار ارسال و دریافت ایمیل است که بر روی سیستم شما نصب می‌شود و تمامی ایمیل های شما را از اینترنت دریافت و در داخل سیستم شما ذخیره می کند. با این کار تمامی ایمیل های مهم شما بر روی سیستم شما ذخیره می شود و در صورتی که به اینترنت هم دسترسی نداشته باشید می توانید آن‌ها را مطالعه کرده و به ایمیل های خود رسیدگی کنید.
نکته مهم دیگر قابلیت های مهم این نرم افزار وجود تقویم و بخش یادداشت برای ایمیل ها است. یکی از نکات بارز و مهم نرم افزار outlook این است که شما می توانید ایمیل‌های خود را دسته بندی کنید و برای آن‌ها یا هر کدام از ایمیل هایی که خواستید یک یادداشت قرار دهید تا فرآیند کاری هر ایمیل به راحتی مورد بررسی قرار گیرد. همچنین تقویم قوی برنامه outlook نیز یکی از کارآمدترین ابزارها است.

مزایای استفاده از برنامه outlook چیست؟

شاید برای شما هم سؤال باشید که با وجود این همه سرویس ایمیل مزیت استفاده از برنامه outlook چیست؟ مزیت اصلی استفاده از نرم افزار outlook این است که می تواند تمامی اکانت های ایمیل شما را در داخل خود جای داده و آن‌ها را برای شما مرتب کند؛ یعنی فرقی نمی کند که شما چند اکانت از سرویس های ایمیل یاهو، گوگل و غیره داشته باشید. می توانید آن‌ها را به برنامه outlook متصل کرده و تمامی ایمیل ها را به راحتی دریافت نمایید.

منشأ برنامه outlook چیست؟

شاید برای شما سؤال باشد که سازنده و منشأ برنامه outlook چیست؟ نرم افزار outlook توسط کمپانی بزرگ مایکروسافت تهیه و تولید شده است . این برنامه در دو مدل عرضه می شود که کارایی یکسانی دارند. در مدل اولیه که outlook express نامیده می شود و همراه ویندوز بر روی رایانه های نصب می شود. مدل دوم که outlook Microsoft نام دارد و همراه مجموعه آفیس بر روی سیستم های رایانه ای نصب می شود. هر دوی این مدل ها تقریبا کارایی کسانی دارند و در تنها در برخی موارد و ساختار با یکدیگر تفاوت دارند.

مزایای برنامه Outlook :

صرفه جویی در وقت کاربر با دریافت تمامی ایمیل ها به صورت یکجا
انتقال ایمیل ها به سیستم شخصی و امکان بررسی ایمیل ها به صورت افلاین
نظم بخشید و سازماندهی ایمیل ها بر اساس تقویم کاربر، دفترچه تلفن و همچنین زمانبندی کار ها در فرآیند پاسخگویی به ایمیل ها
مدیریت ایمیل‌های ناخواسته و انتقال آن‌ها به پوشه
امکان بروز رسانی آسان و مداوم که توسط سرویس های مایکروسافت انجام می شود.
یکی از مهمترین بخش های استفاده از برنامه outlook این است که دارای بخش مدیریت و نگارشی قویی است و مانند برنامه مایکروسافت می تواند غلط های املایی و نگارشی شما را نیز به شما اعلام کند.

معایب استفاده از نرم افزار outlook :

یکی از مهمترین معایب این برنامه این است که تمامی ایمیل‌ها را دریافت می کند حتی آن‌هایی که شامل ویروس باشند پس باید حسابی مراقب ایمیل هایی که ناخواسته دریافت می‌کنید باشید و از بازکردن آن‌ها خودداری نمایید.
برنامه outlook توسط شرکت مایکروسافت طراحی و تولید شده است. برنامه های این شرکت به دلیل برنامه نویسی خاصی که دارند هدف خوبی برای هکر ها و خرابکاری های اینترنتی هستند باید مراقب نامه هایی که به صورت ناشناس دریافت می‌کنید باشید تا امنیت سیستم شما دچار مشکل نشود.

ایمیل outlook چیست؟

امروزه برای اینکه بتوانید فعالیت های تجاری و آنلاین خود را انجام دهید نیاز به یک ایمیل مناسب دارید. شرکت ها و نفرات دیگر پیام ها و درخواست و فعالیت های تجاری خود را به ایمیل شما ارسال می کنند. شما ممکن است نیاز داشته باشید که در مواقعی که به اینترنت هم وصل نیستید از ایمیل های خود استفاده کنید و برای این کار شما نیاز به یک ایمیل outlook دارید. در واقع ایمیل outlook یک اکانت و حساب کاربری در برنامه outlook است که به شما کمک می‌کند تا ایمیل و حساب های انلاین خود را به صورت آنلاین مشاهده کنید.
اساس کار ایمیل outlook به این صورت است که شما باید یک اکانت و حساب کاربری در نرم افزار اوت لوک بسازید. سپس وارد برنامه شده و طبق تنظیمات برنامه حساب های کاربری و ایمیل های خود را وارد آن کنید. برنامه طبق تنظیمات انجام شده در داخل آن به ایمیل های شما دسترسی پیدا کرده و آن‌ها را به صورت یکجا بر روی سیستم شما دانلود می کند. با این کار تمام ایمیل های شما از سرویس هایی مانند یاهو و گوگل و یا حتی ایمیل های شرکتی، روی سیستم شما ذخیره شده و دانلود می شوند. حال شما می توانید به راحتی و با استفاده از برنامه ایمیل outlook به ایمیل های خود دسترسی پیدا کرده و به صورت افلاین آن‌ها را مطالعه کنید.
 

جهت ثبت نام در دوره آموزش مجازی مدیریت ایمیل با Outlook با مشاورین ما در تماس باشید.
این دوره به صورت غیر حضوری برگزار می گردد و محتوای آموزشی الکترونیکی در قالب CD یا DVD به آدرستان ارسال میشود.
پس از پایان دوره گواهی آموزشی رایگان و معتبر با قابلیت ترجمه رسمی دریافت می نمایید
مشاوره رایگان : ۰۲۱۲۸۴۲۸۴ و ۰۹۳۳۰۰۲۲۲۸۴ و ۰۹۳۳۰۰۳۳۲۸۴ و ۰۹۳۳۰۰۸۸۲۸۴ و ۰۹۳۳۰۰۹۹۲۸۴
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *