عضویت

دوره آموزشی زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس C++ Programming Language E-learningB

زبان برنامه نویسی ++C یکی از پایه های مهم برنامه نویسی میباشد این زبان سطح بالا و شیء گرا، با حفظ خصوصیات زبان C به عنوان قوی ترین زبان برنامه نویسی سیستم ,امکانات قدرتمندی را برای طراحی و توسعه برنامه ها در اختیار برنامه نویسان قرار داده است.
فرقی نمیکند که شما در نهایت قصد داشته باشید که در کدام زبان برنامه نویسی متخصص شوید. یادگیری زبان ++C به شما کمک میکند در هر جایی بتوانید به عنوان یک برنامه نویس، اشکالات به وجود آمده را برطرف کنید و راه کارهایی ارائه دهید. به همین دلیل است که اکثر برنامه نویسان خبره، با این زبان نیز آشنایی دارند.

کوتاه بودن زمان مدیریت مدیران ارشد شرکت های نمایشگاهی و نبود منابع اطلاعاتی و علمی قابل دسترس برای این مدیریان، از مهمترین نقاط ضعف صنعت نمایشگاه به شمار می رود که در سطح کیفی نمایشگاه های کشور نیز تاثیر شدیدی گذاشته است.از دیدگاه روابط بین الملل نیز نمایشگاه ها، مهمترین ابزار بازاریابی و ارتباطات تجاری نمایشگاه ها، مرکز تبادل اطلاعات،  دانش فنی و بررسی های تجاری هستند که در توسعه گردشگری و در نهایت افزایش اشتغال تاثیربسزایی دارند..دوره آموزشی برگزاری و مدیریت نمایشگاه در راستای افزایش سطح کیفی نمایشگاه های کشور و همسو با تغییر و تحولات صورت گرفته درسایر صنایع برگزار می شود.در این دوره مدیران سالن های نمایشگاهی با نحوه تعامل موثر با مدیریت های تخصصی شرکت ، مجریان نمایشگاهی . مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان آشنا گردیده و راه کار های مناسب جهت افزایش رضایت مشتریان مورد بررسی و بحث قرار خواهد گرفت.

V:96

دوره آموزشی زبان برنامه نویسی سی شارپ  C# Programming Language E-learning

آموزش مجازی زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس

C++ Programming Language E-Learning: امکان ثبت نام در دوره مجازی​ ما در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان امکان ثبت نام در دوره آموزش مجازی مدیریت نمایشگاه EMD و اخذ مدرک معتبر EMD مدیریت نمایشگاه را به صورت کاملا غیر حضوری فراهم آورده ایم.

آموزش مجازی زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس

C++ Programming Language E-Learning : امکان ثبت نام در دوره مجازی​ ما در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان امکان ثبت نام دردوره آموزش مجازی زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس اخذ مدرک معتبر زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس

به صورت کاملا غیر حضوری فراهم آورده ایم.

5/5

آموزش مجازی EMD : امکان ثبت نام در دوره مجازی​

ما در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان امکان ثبت نام در دوره آموزش مجازی مدیریت نمایشگاه EMD و اخذ مدرک معتبر EMD مدیریت نمایشگاه را به صورت کاملا غیر حضوری فراهم آورده ایم.

5/5
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *