0
021284284

آموزش MBA گرایش مدیریت نفت و گاز و انرژی: دوره های آموزش مجازی و مقاله های آموزشی MBA گرایش مدیریت نفت و گاز و انرژی

این دوره برای نخستین بار در کشور و با الگوبرداری از برخی دانشگاه ‎های تراز اول دنیا که طی سالیان گذشته دوره‎های آموزشی با عنوان  Oil & Gas MBA برگزار نموده و می‏نمایند، طراحی شده است.
در این دوره، دروس اصلی دوره رسمی و دانشگاهی MBA با سرفصلها و محتوای اختصاصی شده برای صنایع نفت و گاز ارائه خواهد گردید.

مخاطبان این گرایش:

  • مدیران و کارشناسان ارشد وزارت نفت، شرکت‏ های اصلی زیرمجموعه (شرکت ملی نفت، شرکت ملی گاز، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، شرکت ملی صنایع پتروشیمی) و شرکت‏ها و سازمان‏های زیرمجموعه آنان
  • مدیران و کارشناسان ارشد سازمان ها و شرکت‏های پیمانکار و مشاور صنایع نفت و گاز و پتروشیمی کشور
  • مدیران و کارشناسان ارشد فعال در سایر صنایع کشور که تمایل به ورود و فعالیت شغلی در حوزه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی کشور دارند.

آموزش مجازی MBA گرایش مدیریت نفت و گاز و انرژی : امکان ثبت نام در دوره مجازی​

ما در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان امکان ثبت نام در دوره آموزش مجازی MBA گرایش مدیریت نفت و گاز و انرژی و اخذ مدرک معتبر MBA گرایش مدیریت نفت و گاز و انرژی را به صورت کاملا غیر حضوری فراهم آورده ایم.

5/5
MBA گرایش مدیریت نفت و گاز و انرژی

در این دوره دانش پذیران با تکنولوژی مدرن در استخراج نفت، فرآوری و انتقال گاز، مباحث مربوط به مدیریت انرژی و مدیریت صنعت نفت آشنا می شوند.

ارتقاء دانش و مهارت های تحلیلی و كاربردی مدیران میانی و عملیاتی، کارشناسان و مشاوران ارشد فعال در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی كشور.

دوره آموزش مجازی MBA گرایش مدیریت نفت و گاز و انرژی برای شما توسط بنیاد آموزش مجازی ایرانیان تهیه شده، تا به آسانی اینترنتی ثبت نام کنید.

بنیاد آموزش مجازی ایرانیان با اعتبار بسیار بالا برای شما شرایطی فراهم آورده که در مدت زمان کوتاه میتوانید مدرک MBA گرایش مدیریت نفت و گاز و انرژی را اخذ نمایید.

درباره دوره:

رشته Mba نفت و گاز  از دیرباز  مورد علاقه بسیاری از افراد بوده است. در واقع در این دوره دانش پذیران با دانش وسیعی که نسبت به موضوعات مدیریتی و صنعت نفت و گاز به دست می آورند می توانند موفق تر از بقیه در این زمینه فعالیت کنند. از جمله مسائل کاربردی که در این دوره به آن پرداخته می شود شود عبارت است از مدیریت انرژی،  مدیریت نفت و گاز، مدیریت مالی، اقتصاد پترولیوم و مدیریت دارایی.  افراد با توجه به مهارت هایی که در این دوره کسب می کنند می توانند با چالش های مدیریتی روبه رو شده و در مواقع حساس تصمیمات حیاتی اخذ کنند. در واقع در این دوره دانش پذیران با تکنولوژی مدرن در استخراج نفت، فرآوری و انتقال گاز، مباحث مربوط به مدیریت انرژی و مدیریت صنعت نفت آشنا می شوند. با نگاهی گذرا به آنچه تا به الان گفته شد متوجه می شویم که افراد با شرکت در این دوره می توانند در پست های مدیریتی مربوط به صنعت نفت و گاز مشغول به کار شده و با توجه به مهارت هایی که در این دوره کسب می کنند موفق عمل کنند. علاوه بر این دانش پذیران دوره Mba نفت و گاز از ساختارهای انرژی که امروزه در تجارت استفاده می شود درک عملی به دست آورده و از طرفی با ابزارهای کاربردی و مکانیزم هایی که در صنعت و تجارت نفت و گاز مورد استفاده قرار می گیرد آشنا می شوند. همانطور که گفته شد صنعت نفت و گاز ارتباط نزدیکی با توسعه اقتصادی کشورها دارد بنابراین با تحصیل در این رشته و کسب مهارت در آن می توانید موقعیت های شغلی پیش روی خود را گسترش داده و به گونه ای آینده خود را تضمین کنید. همانطور که می دانید در چرخه اقتصادی امروزه، رقابت برای کسب سمت های مدیریتی بسیار تنگاتنگ است. بنابراین نمی توان تنها با تکیه بر مدارک دانشگاهی انتظار داشت که در موقعیت های شغلی عالی مشغول به کار شد. بنابراین می توان در کنار مدارک دانشگاهی، با شرکت در دوره های آموزشی و همچنین کارگاه های آموزشی رزومه کاری خود را تقویت کنید و شانس خود را برای پذیرفته شدن در مشاغل بهتر افزایش داد.  دانش پذیران با شرکت در این دوره های آموزشی علاوه بر تقویت مهارت های خود در پایان دوره مدرکی  با تایید وزارت علوم دریافت می کنند که این مدرک ارزش ترجمه داشته و می توانید حتی به منظور مهاجرت از آن به عنوان پوئن مثبتی در رزومه خود به آن اشاره کنید.

گواهینامه MBA چیست؟

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یا MBA، مدرک تحصیلی عمومی است که با تحصیل آن مهارت‌های فنی، مدیریتی و رهبری را فرا خواهید گرفت و می‌توانید یکی از گزینه‌های مناسب در استخدام مدیر عامل باشید. MBA برای کمک به فارغ التحصیلان برای درک بهتر فعالیت‌های عمومی مدیریت کسب و کار طراحی شده است. مدرک MBA می‌تواند در رشته‌هایی مانند حسابداری، امور مالی یا بازاریابی و مدیریت روابط عمومی تمرکز ویژه داشته باشد.

کسب مدرک تحصیلی MBA به شما کمک می‌کند تا در کسب و کارها تیزهوشانه عمل کنید، شبکه سازی را به صورت حرفه‌ای انجام دهید و حرفه‌ای‌ها را در اطراف خود جمع کنید و فرصت‌های جدیدی خلق کنید. با گرفتن این مدرک می‌توانید به این فکر کنید که آیا می‌خواهید شغل خود را ارتقا دهید، به یک صنعت جدید بروید یا یک کارآفرین شوید.

مدرک mba معادل چیست؟

مدرک MBA معادل مدرک کارشناسی ارشد است. البته باید عنوان کنیم، که فردی بعد از گذراندن دوره MBA گواهی دریافت می‌کند و فارغ التحصیل در رشته MBA هستند که مدرکی معادل با کارشناسی ارشد دریافت خواهد کرد.

مدرک MBA مورد تایید وزارت علوم است؟

همیشه موضوع تایید مدرک MBA از سمت وزارت علوم، حرف و سخن بسیار داشته است و پیش آمده که افراد پس از گرفتن مدرک با مشکل عدم تایید مواجه شده‌اند. وزارت علوم برای اینکه این مشکل را حل کند سامانه‌ای برای تعیین اعتبار مدرک MBA معرفی کرده است.

اگر گواهی و مدرک MBA هولوگرام و مهر وزارت علوم داشته باشد، باید از اعتبار و تایید شدن آن توسط وزارت علوم مطمئن باشید. اما چنانچه این موارد در مدرک شما وجود ندارد، می‌تواند از جایی که مدرک را برای شما صادر کرده درباره آن سوال کنید.

[wp-rss-aggregator sources=”112376″]

دیدگاه کاربران
  • مفاخر 15 اردیبهشت 1397

    چرا مبلغ نوشته شده یا سید مرداخت تقاوت دارد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *