0
021284284

آموزش مدیریت حفاظت فیزیکی: دوره های آموزش مجازی و مقاله های آموزشی مدیریت حفاظت فیزیکی

بخشی از حفاظت که مرتبط با اقدامات فیزیکی طراحی شده به جهت محافظت از پرسنل، جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به تجهیزات، مؤسسات نظامی، امکانات نظامی اسناد ومدارک جلوگیری از خرابکاری، جاسوسی، خسارت و دزدی میباشد.

آموزش مجازی مدیریت حفاظت فیزیکی : امکان ثبت نام در دوره مجازی​

ما در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان امکان ثبت نام در دوره آموزش مجازی مدیریت حفاظت فیزیکی و اخذ مدرک معتبر مدیریت حفاظت فیزیکی را به صورت کاملا غیر حضوری فراهم آورده ایم.

5/5
مدیریت حفاظت فیزیکی

نوعی از حفاظت که مرتبط با اقدامات فیزیکی طراحی شده به جهت محافظت از پرسنل، جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به تجهیزات، مؤسسات نظامی، برای جلوگیری از خرابکاری، جاسوسی و…

به شخصی می گویند که از فردی محافظت می نماید، که اغلب صاحب قدرت، شهرت، ثروتمند یا سیاسی می باشد.

دوره آموزش مجازی مدیریت حفاظت فیزیکی برای شما توسط بنیاد آموزش مجازی ایرانیان تهیه شده، تا به آسانی اینترنتی ثبت نام کنید.

بنیاد آموزش مجازی ایرانیان با اعتبار بسیار بالا برای شما شرایطی فراهم آورده که در مدت زمان کوتاه میتوانید مدرک مدیریت حفاظت فیزیکی را اخذ نمایید.

حفاظت فیزیکی چیست؟

حفاظت فیزیکی عبارتست از بخشی از حفاظت که مرتبط با اقدامات فیزیکی طراحی شده به جهت محافظت از پرسنل، جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به تجهیزات، مؤسسات نظامی، امکانات نظامی و اسناد وجلوگیری از خرابکاری، جاسوسی، خسارت و دزدی می باشد. به همین جهت تمام عملیاتهای نظامی در تمامی زمینه های عملیاتی با شیوه های حفاظت فیزیکی جدید و پیچیده ای روبرو می گردند. شیوه های مرتبط با حفاظت فیزیکی عبارتند از : کنترل جمعیت، کنترل اطلاعات، ارتباطات چندملیتی و داخلی، ضد تروریسم واستفاده از امکانات حفاظت فیزیکی بعنوان عاملی در جهت مضاعف نمودن نیروی موجود.

به چه کسی محافظ می گویند؟

محافظ شخصی (جان‌پاس ، بادیگارد ، ( Bodyguard به شخصی می گویند که از فردی محافظت می نماید، که اغلب صاحب قدرت، شهرت، ثروتمند یا سیاسی می باشد. کاربرد این محافظین در جلوگیری از حمله، ربودن، ترور، یا از دست دادن اطلاعات محرمانه یا کارهای دیگر می باشد.

اشخاص مشهور اغلب بیشتر از یک محافظ دارند که ممکن است گروه محافظ توسط سازمان‌های امنیتی خصوصی یا دولتی تعیین شود یا با هزینه شخصی  بادیگارد ها را استخدام نمایند.

bama step

[wp-rss-aggregator sources=”111839″]

دیدگاه کاربران
 • احسان افضلیان 31 مرداد 1397

  درمودره حفاظت علاقه مندم برای اموزش

 • مجتبی حلاجی 4 خرداد 1399

  علاقه به اموزشهای گروه حفاظت فیزیکی

 • موسی 28 شهریور 1400

  دوره حفاظت فیزیکی کی شروع میشه

  • Webmaster 29 شهریور 1400

   درود هر زمان که تمایل دارید از طریق سایت میتونید ثبت نام کنید دوره به صورت مجازی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *