عضویت

دوره آموزشی راننده امدادگر Rescue driver E-LearningA

راننده امدادگر شغلی است در حوزه بهداشت و ایمنی که شامل شایستگی های بکارگیری الزامات و آیین نامه های بهداشت و ایمنی کار، رانندگی تدافعی، برقراری ارتباط رادیوئی، انجام عملیات کمک های اولیه، سرویس و نگهداری آمبولانس، بکارگیری قواعد رانندگی در شرایط خاص و بحرانی در ارتباط می باشد .

به هر فرد دوره ديده داوطلب يا مامور كه اقدام به ارائه كمك هاي مورد نياز نمايد امدادگر گفته مي شود و او به عنوان يك فرد كمك دهنده مي تواند وظايف متعددي را در صحنه آسيب بر عهده گيرد.


رانندگی تدافعی:

رانندگي تدافعي يعني، پيوسته تصور كنيد خطري در راه شما كمين كرده است و بايسـتي تمام پیشگیری های منظقی برای جلوگیری از سوانح و تصادفات رانندگی چه از جانب خودتان چه از جانب دیگران را در نظر بگیرید.
يك راننده تدافعي هميشه براي لحظات غير منتظره به هنگام رانندگي در آب و هواي بد و نامساعد، رانندگي در ساعات شبانه و ترافيك سنگين در جاده ها آماده اسـت و در زمـان هـاي فوق به مانند رانندگي در ترافيك سبك، بدون خطا به رانندگي خود ادامه مي دهد.

– حفظ سلامت کارگران در برابر حوادث و بیماریهاي ناشی از کار.

– ارتقاي سطح آگاهی کارفرمایان کارگاههاي مشمول قانون کار در قالب امور پیمانکاري و تدوین یک استراتژي براي مدیریت پیشگیرانه ایمنی پیمانکاران.

– توجه به قوانین و مقررات ایمنی در فعالیت هاي پیمانکاري.

– افزایش بهرهوري از طریق ایمن سازي محیط کار و کاهش هزینه هاي ناشی از حوادث و بیماریهای ناشی از کار.

unnamed file

آموزش مجازی راننده امدادگر : امکان ثبت نام در دوره مجازی​

ما در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان امکان ثبت نام در دوره آموزش مجازی راننده امدادگر و اخذ مدرک معتبر راننده امدادگر را به صورت کاملا غیر حضوری فراهم آورده ایم.

5/5
bama step
emdadgar
مقاله های سلامت

امدادگر

[wp-rss-aggregator sources=”88251″]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *