عضویت

دوره آموزشی کشت و پرورش گیاهان آپارتمانی Cultivating and Growing up Apartment Plants E-learningA

گل بارزترین مظهر زیبایی طبیعت به شمار می رود. از زمان های دور به دلیل عطر و زیبایی خاصی که دارند و تاثیر آن در رفع خستگی و شادی روح و انبساط خاطر، همیشه مورد توجه انسان بوده است. امروزه به دلیل صنعتی شدن جوامع، انسان از نظر عاطفی و روحی نیاز زیادی به گل و زیبایی آن دارد. همین امر موجب شده است که بیشتر از گذشته تمایل به گلکاری، پرورش گل های آپارتمانی و فضای سبز داشته باشد.پرورش گیاهان آپارتمانی توانایی های مرتبط با پرورش کاکتوس ها، نخل ها، یوکا، سانسیوریا، فیکوس ها، شیپوریها و … را شامل می شود و فرد را برای پرورش آنها آماده می کند.در راستای کمک به تولید کنندگان گل و گیاه آپارتمانی وهم چنین با توجه به علاقمندی به پرورش و نگهداری گل در زندگی امروزی، دوره آموزشی کشت و پرورش گیاهان آپارتمانی با بهره گیری از منابع علمی جدید خارجی وداخلی به صورت کاربردی و به زبان ساده تدوین گشته است.
version:99.00.02

دیدگاه کاربران
 • محمود 8 اسفند 1397

  سلام
  سوالی که دارم اینه
  مدرکی شما اعطا میکنید مورد تایید کجاست؟ ویا زیر نظر کدام سازمانه ؟
  با تشکر

  • آواتار
   مدیر کل سایت 23 اسفند 1397

   سلام – خواهشمند است مجوز های ما را در صفحه مربوطه مشاهده فرمایید. سپاس

 • حسین 29 تیر 1398

  سبام بنده صفحه مربوط به مدارکتون را دیدم. بعنوان مثال اگه یکی از دوره های کشاورزی را خواستیم.مثلا پرورش گیاهان آپارتمانی.مدرکش از طرف کجا صادر میشه؟
  و سوال دیگم اینکه آزمون به چه صورتیه؟اگه روشنتر بفرمایید ممنون میشم.

  • آواتار
   مدیر کل سایت 31 مرداد 1398

   سلام – مدارک پایان دوره رایگان از طرف بنیاد آموزش مجازی ایرانیان صادر می گردد – آزمون هر زمان که شما آماده بودید از ۳ روز تا ۶ ماه بعد از دریافت محتوا به صورت تعریف و تهیه پروژه پایان دوره خواهد بود.

 • رافتی 1 آبان 1399

  با سلام
  مدرکی که داده میشه برای گرفتن مجوز قابل قبوله و از طرف مراجع قانونی و اداره فنی حرفه ای تایید میشه؟

  • سلام برای این دوره مدارک فنی حرفه ای ارائه نمیشود اما مدرک مهارتی بنیاد معتبر است و برای گرفتن مجوز معمولا مورد قبول است ….

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *