عضویت

دوره آموزشی استفاده و تعمیر ماشین آلات کشاورزی Using and Repairing Agricultural Machinery E-learning

 ماشین‌آلات کشاورزی، (به انگلیسی: Agricultural machinery) گونه‌ای از ماشین‌آلات است، که در عملیات کشاورزی و در مزارع مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای نمونه می‌توان به: کمباین، خرمن‌کوب، تراکتور، گاوآهن، کلوخ‌شکن و علف‌بر اشاره نمود. با وقوع انقلاب صنعتی و توسعه ماشین های کشاورزی ، روش‌های ابتدایی و طاقت فرسای قدیمی، به‌سرعت کنار گذاشته شد و در پی مکانیزه شدن، کشاورزی به‌سرعت پیشرفت کرد، که منجر به افزایش تولید مواد غذایی گردید.اختراع و بکارگیری ماشین‌آلاتی از قبیل بذرکاشت مکانیکی، شخم‌زن آهنی و ماشین خرمن‌کوب در سالهای نخست قرن هجدهم، اتفاق افتاد که این ماشین‌آلات صنعتی، وابسته به زغال سنگ بودند.در دوره آموزشی استفاده و تعمیر ماشین آلات کشاورزی شما با انواع ماشین آلات کشاورزی و نحوه تعمیر و نگه داری آنها آشنا خواهید شد .

دیدگاه کاربران
 • وحید 6 مهر 1397

  آموزش

 • محسن ممیز 8 اردیبهشت 1398

  خودروهای با سوخت گاز طبیعی فشرده(CNG)– استاندارد ملی ۱۱۴۹۷
  استاندارد ملی ۱۱۴۹۷
  سال تصویب:۱۳۹۷
  رشته:کمیته ملی استاندارد خودرو و نیروی محرکه
  موضوع:خودرو­های با سوخت گاز طبیعی فشرده(CNG)– اصطلاح شناسی
  هدف و دامنه کاربرد
  هدف از تدوین این استاندارد، ارائه اصطلاحات و تعاریف مربوط به خودروهای با سوخت گاز طبیعی فشرده(CNG) می باشد. این استاندار در خصوص خودروهای گروهM وN که به سامانه سوخت رسانی CNG مجهز می باشند کاربرد دارد .
  یادآوری- در خصوص تعاریف خودروهای گروه M و N به استاندارد ملی ایران شماره ۶۹۲۴ مراجعه کنید.

 • محمد 18 اردیبهشت 1399

  سلام من مهندس کامپیوترl میخام فروشگاه ادروات کشاورزی بزنم تو یکی از شهر های ساحلی به نظر شما نیاز به تخصص داره یا حتما باید رشتم در این مورد باشه یا میشه دوره دید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *