آموزش مجازی خلاقيت و نوآوری در محيط کار

Creativity and innovation in the workplace E-Learning
تصویر شاخص
تقویم به روز رسانی دوره خلاقيت و نوآوری در محيط کار
آموزش مجازی خلاقيت و نوآوری در محيط کار
20 فروردین 1399الی4 تیر 1399
راهنمای شرکت در دوره و اخذ مدرک معتبر خلاقيت و نوآوری در محيط کار

✅ چگونه در دوره خلاقيت و نوآوری در محيط کارشرکت کنیم؟

دوره آموزش مجازی خلاقیت و نوآوری در محیط کار برای شما توسط بنیاد آموزش مجازی ایرانیان تهیه شده، به آسانی اینترنتی ثبت نام کنید، میتوانید محتوای دانلودی را انتخاب نمایید و یا انتخاب کنید محتوا بر روی حامل دیجیتال (فلش مموری، CD یا DVD) برای شما به آدرستان ارسال گردد.

✅ چگونه دوره خلاقيت و نوآوری در محيط کار را یاد بگیریم؟

این دوره به صورت خودآموز طراحی شده و به عنوان یک منبع آموزشی کامل و مرجع در اختیار شما قرار میگیرد، محتوا که به دستتان رسید هر کجا که تمایل دارید و هر زمان که فرصت دارید برای مطالعه محتوا برنامه ریزی نمایید و از آموزش های ما بهره مند گردید.

✅ چگونه در ارزیابی پایان دوره خلاقيت و نوآوری در محيط کار شرکت نماییم؟

از زمانی که در دوره ثبت نام میکنید از ۷ روز تا ۷ ماه بعد فرصت دارید مطالعات خود را تکمیل کنید، سپس برای شرکت در ارزیابی و اینکه ما بتوانیم سطح علم شما را بسنجیم میتوانید یک پروژه پایان دوره برای ما ارسال کنید، به این صورت که چکیده ای از مطالعات خود را تایپ نمایید و برای ما بفرستید، حداقل پروژه به ازاء هر ۱۰ ساعت آموزشی مندرج در سایت یک صفحه A4 باشد، همچنین میتوانید در آزمون آنلاین به جای ارسال پروژه شرکت نمایید. بعد از موفقیت شما یک عدد گواهینامه رایگان استفاده از خدمات و مهارت پیشرفته از بنیاد آموزش مجازی ایرانیان برای شما صادر و به آدرستان پست خواهد شد.

✅ چگونه در مدت زمان کوتاه مدرک خلاقيت و نوآوری در محيط کار بگیریم و اعتبار آن چقدر است؟

بنیاد آموزش مجازی ایرانیان با اعتبار بسیار بالا برای شما شرایطی فراهم آورده که بدون نیاز به حضور فیزیکی و بدون آزمون حضوری در مدت زمان کوتاه بتوانید مدرک خلاقيت و نوآوری در محيط کار بگیرید، این مدرک بسیار معتبر میباشد و برای استخدام، ارتقاء سمت شغلی، ارتقاء رزومه و مهاجرت بسیار کاربردی است، مدرک خلاقيت و نوآوری در محيط کار قابلیت ترجمه رسمی با تایید دادگستری و وزارت امور خارجه را دارد و همچنین میتوانید از برندهای آکادمی های بین المللی هلدینگ نیز مدرک دریافت نمایید.

آموزش مجازی خلاقيت و نوآوری محيط کار، (Creativity and innovation in the workplace): ایجاد فرهنگ خلاقيت نوآوری در محیط کار می‌تواند نتایج خوبی را برای شما و کسب و کارتان در بر داشته باشد. کار جزئی از زندگی است؛ و رعایت استانداردهای زندگی استثنایی باعث جذب افراد استثنایی می‌شود. ایجاد یک محیط کاری که منجر به یک زندگی شاد می‌شود؛ استعدادهای جدید بیشتری جذب می‌کند؛ و انگیزه کارکنان را نیز حفظ کرده و افزایش می‌دهد. همچنین یک محیط کار عالی و خلاقانه می‌تواند باعث الهام بخشیدن به کارکنان شود و به آن‌ها برای کشف ایده‌های جدید و یافتن راه حل‌های خلاقانه کمک کند.

درآموزش مجازي خلاقيت نوآوری در محيط کار می‌خواهیم به بیان اصول و قواعدی برای افزایش خلاقيت نوآوری در محیط کار اداری بپردازیم. پس اگر می‌خواهید یک محیط کار خلاقانه و نوآورانه داشته باشید درآموزش مجازي خلاقيت نوآوری در محيط کار  با ما همراه شوید.

اهمیت دوره خلاقيت و نوآوري در محيط کار:

آیا تاکنون شنیده‌اید که یک کسب و کار بدون استفاده از ایده‌های خلاقانه یا نوآوری به موفقیت دست یافته باشد.؟ اصولاً احتمال این که بدون خلاقیت بتوان به موفقیت دست یافت، بسیار ناچیز و در حد صفر است. زیرا خلاقيت نوآوری نیروی محرکه بیشتر موفقیت‌ها در حوزه کسب و کار به شمار می‌آید.

از آنجا که امروزه سازمان‌ها در سطح جهانی با یکدیگر رقابت می‌کنند، بنابراین برخورداری کارکنان از قوه خلاقیت، اهمیت زیادی دارد.

این خلاقیت است که باعث می‌شود ایده‌های بزرگ به ذهن افراد خطور کند. روش فکر کردن کارمندان به چالش کشیده شود و درها به سوی فرصت‌های جدید باز شود. آموزش مجازي خلاقيت و نوآوري در محيط کار باعث تمایز شرکت‌ها و سازمان‌ها از یکدیگر می‌شود. و بدون آن هر شرکتی ناگزیز است الگوهای همیشگی بازاریابی یا تبلیغات را دنبال کند. و حتی کالاها و خدماتی که می‌فروشند نیز یکسان باشد.

امروزه، خلاقیت نقش مهمی در کسب و کارها دارد. به ویژه این که موفقیت در بازارهای امروز، وابسته به نوآوری و استفاده از فناوری‌های جدید است. وقتی ذهن‌های خلاق در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، زمینه برای به واقعیت پیوستن ایده‌های تجاری فراهم خواهد شد.

وقتی ذهن شما، بتواند خارج از چهارچوب‌های تعیین شده فعالیت کند، راهکارهای بی شماری، پیش روی شما قرار خواهد گرفت. حال که به اهمیت آموزش مجازي خلاقيت نوآوری در محيط کار  پی بردید، باید شرایطی را فراهم کنید که کارمندان نیز فرصت لازم برای استفاده از نیروی خلاقيت نوآوری در محیط کار را به دست آورند.

 ایده‌های خلاقيت و نوآوري در محيط کار:

ایجاد خلاقیت در محیط کار فرآیند دشواری است. به ویژه وقتی که کارمندان از لحاظ توانایی و مهارت با یکدیگر متفاوت باشند. در این قسمت راهکارهایی را به شما معرفی می‌کنیم که به کمک آن می‌توانید کارمندان خود را به تفکر خلاقانه و ارائه ایده‌های نو وادار کنید.

• کارمندان خود را به لحاظ هوشی به چالش بکشید.: شرایطی را فراهم کنید که کارمندان شما تجربه حل مساله را به دست آورند. به این منظور می‌توانید مساله خاصی برای آنها طرح کنید. و از آنها بخواهید آن را به روش‌های مختلف حل کنند. در واقع شما باید موقعیتی را ایجاد کنید که آنها هر روز کمی با چالش مواجه شوند. اگر محیط کاری کارمندان شما چندان چالش برانگیز نباشد، احساس یکنواختی و دلزدگی به سراغشان خواهد آمد. در مقابل، وقتی مدام با چالش‌های مختلفی رو به رو شوند، تنش و استرس به سراغ آنها خواهد آمد. بنابراین لازم است این چالش به شکل حساب شده و متعادل باشد.

• به کارمندان خود آزادی عمل بدهید: سطح خلاقیت کارمندان شما زمانی افزایش می‌یابد که آنها با همان روشی که دوست دارند، کار خود را انجام دهند. اگر روش کاری که برای کارکنان خود در نظر گرفته‌اید، بسیار دشوار باشد، خلاقیت آنها سرکوب خواهد شد. اما اگر به آنها امکان دهید که با رویکرد مخصوص خود با مسائل مواجه شوند، می‌توان مانع بروز این مشکلات شد. نکته مهم دیگری که باید در آموزش مجازي خلاقيت  نوآوري محيط کارنظر بگیرید این است که کارمندان بعد از انجام دادن پروژه‌ها و مسئولیت‌هایی که به عهده‌شان گذاشته‌اید، مدتی استراحت کنند. در این صورت، ذهن آنها انرژی لازم را به دست می‌آورد و خلاقیت دوباره به آنها باز می‌گردد.

سرفصلهای دوره آموزش مجازی خلاقيت و نوآوری محيط کار:

+ اهمیت خلاقیت و نوآوری

+ خلاقیت ، نوآوری و کارآفرینی

+ مباحثی از خلاقیت و نوآوری

+ تکنیک های خلاقیت

+ نظام پیشنهادها و خلاقیت سازمانی

+ مبانی خلاقیت در نظام پیشنهادها

+ مدیریت خلاقیت در سازمان ها

+ مهندسی تفکر

+ مدیریت تولید انگیزه

+ مهندسی خلاقیت TRIZ

+ مهارت های مسئله یابی سازمانی

پیش نیازهای این دوره:

به پیش نیاز خاصی نیاز ندارد و دوره از پایه آموزش داده می شود.

ثبت اثر دیجیتال
unnamed file
نمونه مدرک رایگان
pro
استاندارد آموزشی

بخش ۱ :

6دقیقه

بخش 2 :

10دقیقه

بخش 3 :

11دقیقه

بخش 4 :

8دقیقه

بخش 5 :

7دقیقه

بخش 6 :

12دقیقه

بخش 7 :

8دقیقه

بخش 8 :

6دقیقه
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 فروش
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش مجازی خلاقيت و نوآوری در محيط کار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شهریه :

399,000 تومان

پاک کردن

متقاضی سایر مدارک داخلی هستید؟

متقاضی مدارک بین المللی هستید؟

متقاضی عضویت در مجامع علمی هستید؟

متقاضی چاپ کتاب از پروژه خود هستید؟

متقاضی عضویت در کاریابی ایرانیان؟

ویژه مشاوره تحصیلی و اخذ پذیرش:

داوطلب شرکت در پویش رویش جوانه ها:

قیمت محصول: 399,000 تومان
تنظیمات کلی:
کل سفارش:امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش متوسط
دانشپذیران این دوره : 260
مدت دوره: 51:00ساعتآخرین بروزرسانی: 3 اکتبر 2021تعداد بازدید: 2123
معادل ساعت آموزشی

51 ساعت

تعداد صفحات فارسی

871

تعداد صفحات لاتین

100

حجم

126MB

مخاطب دوره

بزرگسالان

زبان

فارسی و انگلیسی

ناشر

دانش گستر نشان

شامد

1-2-693158-62-0-1207

قوانین و مزایای استفاده

  • غیر حضوری از طریق ارسال پکیج آموزش مجازی
  • فعال‌سازی آنی لینک دانلود، پس از ثبت سفارش
  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • مدرک معتبر رایگان بنیاد دارای ارزش ترجمه
  • عدم نیاز به مهارت و یا مدرک تحصیلی خاص
  • امکان درخواست ترجمه بین المللی مدرک
  • امکان اخذ نامه پذیرش مقاله پایان دوره
  • امکان دریافت کارت دانش پذیری بنیاد
مدرس

گروه اساتید آموزشگاه توسعه دهندگان

آموزشگاه آزاد فنی حرفه ای توسعه دهندگان آموزش و کارآفرینی ایرانیان