0
021284284

آموزش شبکه سازی سیسکو : دوره های آموزش مجازی و مقاله های آموزشی شبکه سازی سیسکو

سیسکو برای استفاده بهتر و حرفه ای تر از محصولات خود پیشنهاد می کند در سطوح مقدماتی و ابتدایی از شبیه ساز پکت تریسر (Packet Tracer) استفاده نمایید. این شبیه ساز دوره ابتدایی سیسکو یعنی CCNA را تا حد زیادی پوشش می دهد و شما به راحتی می توانید با استفاده از این نرم افزار سرفصل های آموزشی خود را یاد گرفته و تمرین کنید.

آموزش مجازی شبکه سازی سیسکو : امکان ثبت نام در دوره مجازی​

ما در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان امکان ثبت نام در دوره آموزش مجازی شبکه سازی سیسکو و اخذ مدرک معتبر شبکه سازی سیسکو را به صورت کاملا غیر حضوری فراهم آورده ایم.

5/5
شبکه سازی سیسکو

به طور کلی دوره های سیسکو در مورد طراحی، راه اندازی، کانفیگ و عیب یابی سخت افزارها و تجهیزات شرکت سیسکو می باشد که در 10 رشته مختلف و هر رشته در سه سطح از طرف شرکت سیسکو ارائه می گردد.

دوره آموزش مجازی شبکه سازی سیسکوس برای شما توسط بنیاد آموزش مجازی ایرانیان تهیه شده، تا به آسانی اینترنتی ثبت نام کنید.

بنیاد آموزش مجازی ایرانیان با اعتبار بسیار بالا برای شما شرایطی فراهم آورده که در مدت زمان کوتاه میتوانید مدرک شبکه سازی سیسکو را اخذ نمایید.

تاریخچه شرکت سیسکو:

شرکت سیسکو بزرگترین و معروف ترین شرکت تولیدکننده تجهیزات شبکه و ارتباطات در دنیاست.

سیسکو یک شرکت هولدینگ چند ملیتی واقع در ناحیه ای معروف به سیلیکان ولی در شهر سن‌خوزه در ایالت کالیفرنیا امریکاست.

فعالیت اصلی شرکت سیسکو طراحی، تولید و فروش سخت افزارهای شبکه، تجهیزات ارتباطاتی و ارتباطات راه دور و دیگر خدمات و محصولات های تک در این زمینه است. سیسکو معمولا تجهیزات تولیدی خود را با سه نام تجاری سیسکو، لینکسیس و ساینتیفیک به فروش می‌رساند.

سیسکو همچنین مالک طیف گسترده ای از شرکت های وابسته به بازارهای فن آوری خاص مانند اینترنت اشیا (IoT)، امنیت دامنه و مدیریت انرژی از قبیل OpenDNS، WebEx، Jabber و Jasper نیز هست.

شرکت سیسکو در دسامبر سال 1984 توسط لئونارد بوساک و سندی لرنر، دو دانشمند دانشگاه استنفورد تاسیس شد، آنها پیشگام مفهوم شبکه محلی (LAN) برای اتصال کامپیوترها از طریق سیستم روترها بودند.

در سال 1990 سیسکو بازار سرمایه ای در حدود 224 میلیون دلار داشت که با پیشرفتی شگفت انگیز در سال 2000 با ارزشی بیش از 500 میلیارد دلار عنوان ارزشمندترین شرکت جهان را به خود اختصاص داد.

مطالب گفته شده در دوره سیسکو:

به طور کلی دوره های سیسکو در مورد طراحی، راه اندازی، کانفیگ و عیب یابی سخت افزارها و تجهیزات شرکت سیسکو می باشد که در 10 رشته مختلف و هر رشته در سه سطح از طرف شرکت سیسکو ارائه می گردد. در دوره های سیسکو در مورد تجهیزات شرکت سیسکو بالخص روتر و سوییچ بحث خواهد شد و ابتدایی ترین دوره یعنی CCNA راجع به پروتکل ها و استانداردهایی است که در شبکه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. در دوره CCNP پروتکل هایی که در شبکه های بزرگ استفاده می شوند مطرح می شود و در دوره CCIE راه حل ها و سناریوهایی مطرح می شود که در بزرگترین و پیچیده ترین شبکه ها مورد استفاده قرار می گیرد.
ابتدایی ترین کاری که هر مهندس شبکه برای طراحی و راه اندازی یک شبکه باید انجام دهد طراحی سخت افزاری و نیازسنجی تعداد تجهیزاتی است که در شبکه لازم است، که همه این موارد را دانشجو با شرکت در دوره های سطح اول سیسکو فراخواهد گرفت. با شرکت در دوره های سطح دوم (Professional) دانشجو می تواند راه حل های بهتر، ساده تر و کم هزینه تری را برای آن شبکه های بزرگ و پیچیده ارائه دهد و علاوه بر کم کردن هزینه خرید و نگه داری تجهیزات، نیروی کار کمتری را هم برای پشتیبانی شبکه اختصاص دهد.

bama step

[wp-rss-aggregator sources=”111273″]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *