×

درخواست گواهینامه با تایید سازمان ملی استاندارد

مدرک از اداره استاندارد

درخواست گواهینامه با تایید سازمان ملی استاندارد

علاقه مندان به اخذ گواهینامه مشترک با سازمان ملی استاندارد ایران مانند نمونه گواهینامه فوق خواهشمند است به موارد ذیل توجه فرمایند:.

مدرک از سازمان ملی استاندارد

.


 

۱- این گواهینامه ها به صورت مشترک توسط بنیاد آموزش مجازی ایرانیان شرکت توسعه دهندگان سیستم ابتکار و سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی اداره کل اصفهان صادر می گردد.

۲- این شرکت به عنوان همکار آموزش سازمان ملی استاندارد در سطح منطقه ۴ کشور شامل استان های اصفهان و یزد از متقاضیان اخذ این گواهینامه در مناطق مربوط ثبت نام به عمل می آورد.

۳- هزینه صدور گواهینامه مشترک رایگان بوده و هزینه مورد نظر جهت ارزیابی دوره توسط اساتید مربوط، همچنین نظر سنجی پایان دوره و استانداردهای آموزشی ویژه سازمان از متقاضی اخذ می گردد.

۴- به تمامی دوره های مرتبط که صدور این گواهی برای آنها امکان پذیر باشد لینک ثبت نام افزوده خواهد شد و به طور کلی شامل دوره های مدیریت، تدوین استاندارد، تکنیک های کیفیت می گردد.

۵- دانش آموختگان قدیمی بنیاد آموزش مجازی ایرانیان نیاز مجدد به ثبت نام در دوره نداشته و تنها پروژه و فرم نظر سنجی پایان دوره را به واحد آموزش ارسال نمایند.

۶- تکمیل و ارسال فرم های نظر سنجی پایان دوره جهت اخذ این گواهینامه ها ضروری می باشد.

۷- مراحل صدور این گواهینامه از زمان تقاضا حدود ۲۰ تا ۲۵ روز می باشد.

مدرک از سازمان ملی استاندارد ایران

قیمت: 188000 تومان

هدایت اله در تاریخ جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ گفت:

به نام خدا
سلام و عرض ادب
این مدارک مورد تایید آموزش ادارات دولتی می باشند؟استان خوزستان یعنی از خدمات شما نمی توانند استفاده کنند؟

    مدیر کل سایت در تاریخ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ گفت:

    در دوره های فناوری اطلاعات مورد تایید می باشد.

دیدگاه شما نسبت به این موضوع چیست ؟

مدارک معتبرقابل اعطاء به شما:

آیا میدانید تنها با گذراندن یک دوره . آموزش مجازی در همین رابطه شما می توانید بیش ا ز ۲۰ نوع مدرک معتبر آموزشی ملی و بین المللی اخذ نمایید؟