×

درخواست گواهینامه OXFORD EDU

نمونه مدرک آکسفورد اصلی

درخواست گواهینامه OXFORD EDU

کمپانی Oxford Edu در سال ۲۰۱۶ در کشور انگلستان فعالیت خود را در زمینه آموزش مجازی و ارائه خدمات آموزشی آغاز نموده و با افتخار تحت مدیریت و نظارت مستقیم هلدینگ بین المللی توسعه دهندگان TEDSA Holding و ریاست این مجموعه می باشد و با توجه به کادر مجرب و اساتید دانشگاهی و اعتبار جهانی فعالیت های آموزشی این هلدینگ این نام برای این موسسه مورد تایید بریتانیا واقع گردید، واژه EDU به معنی تحصیلات به موسسات آموزشی برتر در جهان نامیده می گردد.


مدرک oxford آموزشی


مدرک Oxford سمیناری


کلیه علاقه مندان به ثبت نام می توانند همزمان با ثبت نام اولیه خود و یا بعد از اتمام دوره آموزشی خود تقاضای اخذ گواهینامه آموزشی از این برند را ثبت نموده و اسامی افرادی که با موفقیت دوره را سپری نموده باشند و گواهینامه پس از طی مراحل اداری بریتانیا و ثبت در سیستم دانشپذیران این کمپانی صادر و اعطاء می گردد.


در صورتیکه با موفقیت در دوره های آموزش مجازی بنیاد آموزش مجازی ایرانیان و یا حضوری هلدینگ توسعه دهندگان شرکت کرده اید، جهت در خواست گواهینامه های بین المللی نیازی به پرداخت مجدد هزینه دوره و نرم افزار آموزشی ندارید همچنین نیاز به شرکت مجدد در آزمون و ارزیابی نمی باشد – فقط با پرداخت هزینه صدور می توانید در خواست خود را ثبت نمایید.


کلیه گواهینامه های صادره از آکادمی های بین المللی از طریق ایمیل مندرج در روی گواهینامه و بعضا از طریق تماس تلفنی با شعب ایران و یا از طریق وب سایتشان قابل استعلام و کاملا معتبر هستند.


هرگونه خرید و فروش یا تغییر در این گواهینامه ها غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.


مراقب افراد سودجو و غیر معتبر که با راه اندازی سایت های جعلی اقدام به صدور این گواهینامه ها و ایجاد تشابه نامی می نمایند باشید. نام کامل و دقیق این کمپانی آموزشی OXFORD EDU است و توجه نمایید که ارتباطی با دانشگاه آکسفورد ندارد.


مدرک آکسفورد

نمونه مدرک آکسفورد ویژه شرکت کنندگان در دوره های آموزشی


مدرک سمیناری آکسفورد

نمونه مدرک آکسفورد ویژه شرکت کنندگان در سمینار های آموزشی


         * توجه نمایید جهت درخواست گواهینامه بین المللی آموزشی می بایست ابتدا در همان دوره در بنیاد یا هلدینگ ثبت نام کرده باشید.

برای درخواست صدور گواهینامه پایان دوره کوتاه مدت بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

قیمت: 295000 تومان

صلاح الدين تنهائى در تاریخ پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۶ گفت:

بسیار عالى و خداپسندانه

معرفی گواهینامه OXFORD EDU | تورهای مسافرتی|راهنمای مهاجرت|تحصیل و گردشگری در تاریخ پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ گفت:

[…] تومان به هزینه صدور گواهینامه بین المللی بر طبق قوانین OXFORD EDU  افزوده خواهد شد […]

رزالین صلاح اندیش در تاریخ چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ گفت:

درمورد تمام مدرک توضیح کامل میخوام شورایی ثبت نام به چه صورتی هست

Mohsen در تاریخ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ گفت:

سلام آزمون نداره؟؟؟من لیسانس نقشه برداری و ارشدgisهستم چه مدرکی میدن

دیدگاه شما نسبت به این موضوع چیست ؟

مدارک معتبرقابل اعطاء به شما:

آیا میدانید تنها با گذراندن یک دوره . آموزش مجازی در همین رابطه شما می توانید بیش ا ز ۲۰ نوع مدرک معتبر آموزشی ملی و بین المللی اخذ نمایید؟