0
021284284

درخواست همکاری باما

همکاری در فروش

بالاترین میزان درصد پرداختی به همکاران فروش تا ۳۰٪

 

بنیاد آموزش مجازی ایرانیان، بزرگترین بستر ارایه محتوای آموزشی در کشور، آمادگی خود را جهت همکاری آموزشی با اشخاص حقیقی و حقوقی اعلام می دارد .

 • حق استفاده از آرم(لوگو) ، نام یا نشان تجاری بنیاد آموزش مجازی ایرانیان ، تنها با درخواست کتبی و تائید شرکت توسعه دهندگان سیستم مجاز است، در غیر اینصورت پیگرد قانونی دارد .
 • شیوه تبلیغات مشترک: باید با هماهنگی و تائید کتبی بنیاد آموزش مجازی ایرانیان صورت پذیرد، در غیر اینصورت تمامی همکاری ها با فرد متخلف لغو می گردد، متون و تصاویر تبلیغاتی مجاز در سایت ارائه گردیده است و در پنل همکاری نیز موجود می باشد، همکار نمیتواند از جملاتی که جنبه تبلیغاتی دارد و موجب وهم و گمراهی متقاضیان می شود استفاده نماید.
 •  
۱: عضویت در سایت

بدون نیاز به پرداخت هزینه به آسانی در سایت ظرف ۱ دقیقه عضو شوید و به پنل اختصاصی همکاری در فروش دسترسی یابید.

۲: دریافت لینک معرف

لینک اختصاصی خود را دریافت کنید و از تبلیغات آماده ما استفاده کنید، کافیست بر روی لینک کلیک شود تا زیر مجموعه شما قرار گیرند.

۳: معرفی و کسب درآمد

تبلیغات را برای دوستان یا همکاران خود بفرستید یا در شبکه های اجتماعی خود معرفی کنید تا درآمدتان آغاز گردد.

سطح اول همکاری – BASIC:

در ابتدای همکاری به شما میزان ۷٪ از کل مبلغ فروش به کسانی که از لینک مخصوص شما وارد سایت می شوند تعلق می گیرد. در صورتیکه به ضوابط و قوانین ما احترام بگذارید و شیوه های تبلیغ شما موثر باشد اگر بیش از ۳۰ میلیون تومان فروش داشته باشید و یا ۳۰ مشتری معرفی کرده باشید که به هر مبلغی خرید موفق در سایت ما داشته باشند(هر کدام زودتر رخ داد)به صورت خودکار به سطح بعد که مارکتر است حساب شما ارتقاء پیدا میکند.

⚠️ در صورتیکه تمایل دارید از همان ابتدای شروع همکاری به سطح مارکتر منتقل شوید میتوانید مستقیم مبلغ ورودی ۳ میلیون تومان را پرداخت و به سطح بعدی منتقل شوید این مبلغ غیر قابل بازگشت است اما میزان کمیسیون شما را از همان ابتدا دو برابر میکند.

سطح دوم همکاری – MARKETER:

بعد از آنکه شما شرایط ورود به این سطح را محیا کردید به صورت سیستمی به این سطح ارتقاء پیدا میکنید و به شما میزان ۱۴٪ از کل مبلغ فروش به کسانی که از لینک مخصوص شما وارد سایت می شوند تعلق می گیرد. در صورتیکه به ضوابط و قوانین ما احترام بگذارید و شیوه های تبلیغ شما موثر باشد اگر بیش از ۶۰ میلیون تومان فروش داشته باشید و یا ۶۰ مشتری معرفی کرده باشید که به هر مبلغی خرید موفق در سایت ما داشته باشند (هر کدام زودتر رخ داد) به صورت خودکار به سطح بعد که پرمیوم است حساب شما ارتقاء پیدا میکند.

⚠️ در صورتیکه تمایل دارید از همان ابتدای شروع همکاری به سطح پرمیوم منتقل شوید میتوانید مستقیم مبلغ ورودی ۶ میلیون تومان را پرداخت و به سطح بعدی منتقل شوید این مبلغ غیر قابل بازگشت است اما میزان کمیسیون شما را از همان ابتدا تقریبا سه برابر میکند.

سطح سوم همکاری – PREMIUM:

بعد از آنکه شما شرایط ورود به این سطح را محیا کردید به صورت سیستمی به این سطح ارتقاء پیدا میکنید و به شما میزان ۲۰٪ از کل مبلغ فروش به کسانی که از لینک مخصوص شما وارد سایت می شوند تعلق می گیرد. در صورتیکه به ضوابط و قوانین ما احترام بگذارید و شیوه های تبلیغ شما موثر باشد اگر بیش از ۱۰۰میلیون تومان فروش داشته باشید و یا ۱۰۰ مشتری معرفی کرده باشید که به هر مبلغی خرید موفق در سایت ما داشته باشند (هر کدام زودتر رخ داد) به صورت خودکار به سطح بعد که ایجنت است حساب شما ارتقاء پیدا میکند.

⚠️ در صورتیکه تمایل دارید از همان ابتدای شروع همکاری به سطح ایجنت منتقل شوید میتوانید مستقیم مبلغ ورودی ۱۰ میلیون تومان را پرداخت و به سطح بعدی منتقل شوید این مبلغ غیر قابل بازگشت است اما میزان کمیسیون شما را از همان ابتدا تقریبا بیش از ۴ برابر میکند.

سطح چهارم همکاری – AGENT:

بعد از آنکه شما شرایط ورود به این سطح را محیا کردید به صورت سیستمی به این سطح ارتقاء پیدا میکنید و به شما میزان ۳۰٪ از کل مبلغ فروش به کسانی که از لینک مخصوص شما وارد سایت می شوند تعلق می گیرد.

⚠️ بله ! هنوز تمام نشده درآمد شما برای ما مهم است!

شاید شما بودجه ورود به سطوح مارکتینگ به صورت مستقیم نداشته باشید، میتوانید زیر مجموعه هایی را به سایت معرفی کنید و بعد از ارتقاء پنل آنها و فعالیت بازاریابیشان تا سه سطح ۱۰٪ و ۷٪ و ۵٪ کمیسیون از درآمد آنها را به خود اختصاص دهید! عالی نیست؟ هم از فروش خود کسب درآمد کنید هم از فروش زیر مجموعه های خود تا سه سطح.

شما در این سیستم ابتدا در سایت ما عضو میشوید، سپس به شما یک لینک اختصاصی داده میشود، این لینک میتواند برای هدایت دوستان شما به صفحه اصلی سایت ما باشد یا به صورت موضوعی برای یک محصول خاص، در نتیجه اطلاعات بازدید کننده برای یک سال در وب سایت ما ذخیره میشود.

شما بدون اینکه نیاز باشد برای راه اندازی کسب و کار سرمایه گذاری زیادی انجام دهید یا پشتیبانی خدمات و محصولات ما را انجام دهید از هر خرید مشتری پورسانت دریافت می کنید. به همین راحتی.

امروزه همکاری در فروش یا افلیت مارکتینگ از روش های درآمدی پولساز دنیاست و مردم سراسر جهان با همکاری برند های معروف کسب درآمد میکنند.

به آسانی بدون نیاز به پرداخت هزینه عضویت در سایت ما عضو شوید، محصولات ما را با لینک خودتان معرفی کنید، معرفی شدگان از سمت شما در پنل کاربریتان نمایش داده می شود، بعد از خرید موفق آنها پورسانت شما مطابق با سطح درآمدی ای که درآن هستید برای شما به پنلتان اضافه میشود، و میتوانید ماهیانه به صورت نقدی برداشت نمایید، شما در این سایت میتوانید حداقل ۲ تا ۲۰ میلیون تومان ماهیانه درآمد داشته باشید.

آسان است، حتما شبکه اجتماعی دارید یا در لیست خود دوستان زیادی دارید :

راهنمای بازاریابی

 

partner

روش های کسب درآمد در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان

تدریس حضوری
استخدام حضوری
دیدگاه کاربران
 • مصطفی 4 ژوئن 2017

  بنده فایل آموزشی مرتبط با امور فنی قراردادها را در قالب ۸ ساعت فایل صوتی و تصویری تهیه کرده ام که تمام این مجموعه شخصا تهیه شده است.
  در خواست بنده این است که چگونه میتوانم مجموعه خود را در سایت شما بازاریابی یا بفروش برسانم.

  • خواهشمند است یک نمونه از محتوای آموزشی را جهت بررسی به واحد انتشارات دیجیتال شرکت ارسال فرمایید و توضیح پیشنهاد همکاری را هم در محتوای ایمیل درج نمایید : [email protected]
   با سپاس از حسن انتخاب حضرتعالی

 • نسا کریمی 3 آگوست 2017

  سلام . ببخشید من هنر نمدوزی یاد میدم و فایل ها و فیلم ها توسط خودم هست و همچنین پیج اینستاگرام دارم که توی اون یاد میدم . بعضی از شاگردان مدرک هم میخوان میتونیم همکاری داشته باشیم ؟

  • کارشناس پشتیبانی آنلاین 5 آگوست 2017

   درود بر شما
   چرا که نه خانم کریمی
   جهت همکاری می توانید با مدیر بازرگانی شرکت به شماره همراه ۰۹۳۳۰۰۴۴۲۸۴ مرتبط گردید .
   با تشکر
   ایباما

 • سعید مرتاضیان 20 ژانویه 2020

  باسلام من استاد فدراسیون و مربی درجه یک شطرنج کشور هستم و دوره هایی تخصصی و حرفه ای از تمام مراحل بازی شطرنج تهیه و تالیف نموده ام کانال شطرنج حرفه ای رو هم در آپارات دارم…چطور میتونم از طریق رسانه ی شما دوره ها رو عرضه کنم؟
  ممنونم و متشکر

  • مدیر کل سایت 31 ژانویه 2020

   با سلام و احترام این دیدگاه به همراه آدرس وب سایتتان پذیرفته شد تا مخاطبین ما با شما استاد بزرگوار آشنا شوند. در هر حال جهت همکاری های آتی با شما ارتباط می گیریم – متشکر.

 • میلاد 11 سپتامبر 2020

  سلام من کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی هستم از دانشگاه تهران
  دوره های پرورش گیاهان آپارتمانی رو تدریس میکنم درخواست همکاری دارم چطور میتونم؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *