×

درخواست همكاري باما

درخواست همكاري باما

متقاضيان همكاري آموزش

بنياد آموزش مجازي ايرانيان، با دريافت نمايندگي و عقد تفاهم نامه هاي آموزشي از آكادمي هاي بين المللي متعدد و مجوزات گوناگون اراِِئه خدمات به صورت اينترنتي ، آمادگي خود را جهت همكاری آموزشی با اشخاص حقيقی و حقوقی اعلام مي دارد .

لذا علاقه مندان به معرفی دانش پژوهان به بنياد و یا  دريافت گواهينامه های صادره جهت دانش پژوهان ، می بایست فرم انتهای این صفحه را دانلود نموده بعد از تکمیل از طریق سایت و یا ایمیل برای ما ارسال نمایند.

 • مبلغ پورسانت به ازاء معرفي هر دانش پژوه جهت صدور گواهينامه ها 25% مي باشد.
 • افراد حقیقی می بايست دوره های آموزشی علوم تربیتی و روش تدريس را در بنياد آموزش مجازي ايرانيان با موفقيت پشت سر گذاشته باشند و يا سابقه تدريس معتبر خود را ارائه دهند .
 • افراد حقوقی مراكز ، شركت هاي آموزشي و موسسات نيز مي بايست دانش پژوهان متقاضي خود را از طريق فرم زير به ما معرفي نمايند .
 • حق استفاده از آرم(لوگو) ، نام يا نشان تجاري بنياد آموزش مجازي ايرانيان ، تنها با درخواست كتبي و تائيد شركت توسعه دهندگان سيستم مجاز است، در غير اينصورت پيگرد قانوني دارد .
 • شيوه تبليغات مشترك بايد با هماهنگي و تائيد كتبي بنياد آموزش مجازي ايرانيان صورت پذيرد، در غير اينصورت تمامي همكاري ها با فرد متخلف لغو مي گردد .

 

همکاری آموزشی

به اشتراک بگذارید :

مصطفی در تاریخ یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ گفت:

بنده فایل آموزشی مرتبط با امور فنی قراردادها را در قالب ۸ ساعت فایل صوتی و تصویری تهیه کرده ام که تمام این مجموعه شخصا تهیه شده است.
در خواست بنده این است که چگونه میتوانم مجموعه خود را در سایت شما بازاریابی یا بفروش برسانم.

  مدیر کل سایت در تاریخ جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ گفت:

  خواهشمند است یک نمونه از محتوای آموزشی را جهت بررسی به واحد انتشارات دیجیتال شرکت ارسال فرمایید و توضیح پیشنهاد همکاری را هم در محتوای ایمیل درج نمایید : int.tedsa@gmail.com
  با سپاس از حسن انتخاب حضرتعالی

نسا کریمی در تاریخ پنج شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ گفت:

سلام . ببخشید من هنر نمدوزی یاد میدم و فایل ها و فیلم ها توسط خودم هست و همچنین پیج اینستاگرام دارم که توی اون یاد میدم . بعضی از شاگردان مدرک هم میخوان میتونیم همکاری داشته باشیم ؟

  کارشناس پشتیبانی آنلاین در تاریخ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ گفت:

  درود بر شما
  چرا که نه خانم کریمی
  جهت همکاری می توانید با مدیر بازرگانی شرکت به شماره همراه ۰۹۳۳۰۰۴۴۲۸۴ مرتبط گردید .
  با تشکر
  ایباما

دیدگاه شما نسبت به این موضوع چیست ؟

مدارک معتبرقابل اعطاء به شما:

آیا میدانید تنها با گذراندن یک دوره . آموزش مجازی در همین رابطه شما می توانید بیش ا ز ۲۰ نوع مدرک معتبر آموزشی ملی و بین المللی اخذ نمایید؟