0
021284284

درخواست همكاري باما

همکاری در فروش

بالاترین میزان درصد پرداختی به همکاران فروش تا ۳۰٪

 

بنياد آموزش مجازي ايرانيان، بزرگترین بستر ارايه محتوای آموزشی در کشور، آمادگی خود را جهت همكاری آموزشی با اشخاص حقيقی و حقوقی اعلام مي دارد .

 • حق استفاده از آرم(لوگو) ، نام يا نشان تجاري بنياد آموزش مجازي ايرانيان ، تنها با درخواست كتبي و تائيد شركت توسعه دهندگان سيستم مجاز است، در غير اينصورت پيگرد قانوني دارد .
 • شيوه تبليغات مشترك: بايد با هماهنگی و تائيد كتبی بنياد آموزش مجازي ايرانيان صورت پذيرد، در غير اينصورت تمامي همكاری ها با فرد متخلف لغو مي گردد، متون و تصاویر تبلیغاتی مجاز در سایت ارائه گردیده است و در پنل همکاری نیز موجود می باشد، همکار نمیتواند از جملاتی که جنبه تبلیغاتی دارد و موجب وهم و گمراهی متقاضیان می شود استفاده نماید.
 •  
۱: عضویت در سایت

بدون نیاز به پرداخت هزینه به آسانی در سایت ظرف ۱ دقیقه عضو شوید و به پنل اختصاصی همکاری در فروش دسترسی یابید.

۲: دریافت لینک معرف

لینک اختصاصی خود را دریافت کنید و از تبلیغات آماده ما استفاده کنید، کافیست بر روی لینک کلیک شود تا زیر مجموعه شما قرار گیرند.

۳: معرفی و کسب درآمد

تبلیغات را برای دوستان یا همکاران خود بفرستید یا در شبکه های اجتماعی خود معرفی کنید تا درآمدتان آغاز گردد.

سطح اول همکاری – BASIC:

در ابتدای همکاری به شما میزان ۷٪ از کل مبلغ فروش به کسانی که از لینک مخصوص شما وارد سایت می شوند تعلق می گیرد. در صورتیکه به ضوابط و قوانین ما احترام بگذارید و شیوه های تبلیغ شما موثر باشد اگر بیش از ۳۰ میلیون تومان فروش داشته باشید و یا ۳۰ مشتری معرفی کرده باشید که به هر مبلغی خرید موفق در سایت ما داشته باشند(هر کدام زودتر رخ داد)به صورت خودکار به سطح بعد که مارکتر است حساب شما ارتقاء پیدا میکند.

⚠️ در صورتیکه تمایل دارید از همان ابتدای شروع همکاری به سطح مارکتر منتقل شوید میتوانید مستقیم مبلغ ورودی ۳ میلیون تومان را پرداخت و به سطح بعدی منتقل شوید این مبلغ غیر قابل بازگشت است اما میزان کمیسیون شما را از همان ابتدا دو برابر میکند.

سطح دوم همکاری – MARKETER:

بعد از آنکه شما شرایط ورود به این سطح را محیا کردید به صورت سیستمی به این سطح ارتقاء پیدا میکنید و به شما میزان ۱۴٪ از کل مبلغ فروش به کسانی که از لینک مخصوص شما وارد سایت می شوند تعلق می گیرد. در صورتیکه به ضوابط و قوانین ما احترام بگذارید و شیوه های تبلیغ شما موثر باشد اگر بیش از ۶۰ میلیون تومان فروش داشته باشید و یا ۶۰ مشتری معرفی کرده باشید که به هر مبلغی خرید موفق در سایت ما داشته باشند (هر کدام زودتر رخ داد) به صورت خودکار به سطح بعد که پرمیوم است حساب شما ارتقاء پیدا میکند.

⚠️ در صورتیکه تمایل دارید از همان ابتدای شروع همکاری به سطح پرمیوم منتقل شوید میتوانید مستقیم مبلغ ورودی ۶ میلیون تومان را پرداخت و به سطح بعدی منتقل شوید این مبلغ غیر قابل بازگشت است اما میزان کمیسیون شما را از همان ابتدا تقریبا سه برابر میکند.

سطح سوم همکاری – PREMIUM:

بعد از آنکه شما شرایط ورود به این سطح را محیا کردید به صورت سیستمی به این سطح ارتقاء پیدا میکنید و به شما میزان ۲۰٪ از کل مبلغ فروش به کسانی که از لینک مخصوص شما وارد سایت می شوند تعلق می گیرد. در صورتیکه به ضوابط و قوانین ما احترام بگذارید و شیوه های تبلیغ شما موثر باشد اگر بیش از ۱۰۰میلیون تومان فروش داشته باشید و یا ۱۰۰ مشتری معرفی کرده باشید که به هر مبلغی خرید موفق در سایت ما داشته باشند (هر کدام زودتر رخ داد) به صورت خودکار به سطح بعد که ایجنت است حساب شما ارتقاء پیدا میکند.

⚠️ در صورتیکه تمایل دارید از همان ابتدای شروع همکاری به سطح ایجنت منتقل شوید میتوانید مستقیم مبلغ ورودی ۱۰ میلیون تومان را پرداخت و به سطح بعدی منتقل شوید این مبلغ غیر قابل بازگشت است اما میزان کمیسیون شما را از همان ابتدا تقریبا بیش از ۴ برابر میکند.

سطح چهارم همکاری – AGENT:

بعد از آنکه شما شرایط ورود به این سطح را محیا کردید به صورت سیستمی به این سطح ارتقاء پیدا میکنید و به شما میزان ۳۰٪ از کل مبلغ فروش به کسانی که از لینک مخصوص شما وارد سایت می شوند تعلق می گیرد.

⚠️ بله ! هنوز تمام نشده درآمد شما برای ما مهم است!

شاید شما بودجه ورود به سطوح مارکتینگ به صورت مستقیم نداشته باشید، میتوانید زیر مجموعه هایی را به سایت معرفی کنید و بعد از ارتقاء پنل آنها و فعالیت بازاریابیشان تا سه سطح ۱۰٪ و ۷٪ و ۵٪ کمیسیون از درآمد آنها را به خود اختصاص دهید! عالی نیست؟ هم از فروش خود کسب درآمد کنید هم از فروش زیر مجموعه های خود تا سه سطح.

شما در این سیستم ابتدا در سایت ما عضو میشوید، سپس به شما یک لینک اختصاصی داده میشود، این لینک میتواند برای هدایت دوستان شما به صفحه اصلی سایت ما باشد یا به صورت موضوعی برای یک محصول خاص، در نتیجه اطلاعات بازدید کننده برای یک سال در وب سایت ما ذخیره میشود.

شما بدون اینکه نیاز باشد برای راه اندازی کسب و کار سرمایه گذاری زیادی انجام دهید یا پشتیبانی خدمات و محصولات ما را انجام دهید از هر خرید مشتری پورسانت دریافت می کنید. به همین راحتی.

امروزه همکاری در فروش یا افلیت مارکتینگ از روش های درآمدی پولساز دنیاست و مردم سراسر جهان با همکاری برند های معروف کسب درآمد میکنند.

به آسانی بدون نیاز به پرداخت هزینه عضویت در سایت ما عضو شوید، محصولات ما را با لینک خودتان معرفی کنید، معرفی شدگان از سمت شما در پنل کاربریتان نمایش داده می شود، بعد از خرید موفق آنها پورسانت شما مطابق با سطح درآمدی ای که درآن هستید برای شما به پنلتان اضافه میشود، و میتوانید ماهیانه به صورت نقدی برداشت نمایید، شما در این سایت میتوانید حداقل ۲ تا ۲۰ میلیون تومان ماهیانه درآمد داشته باشید.

آسان است، حتما شبکه اجتماعی دارید یا در لیست خود دوستان زیادی دارید :

راهنمای بازاریابی

 

partner

روش های کسب درآمد در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان

تدریس حضوری
استخدام حضوری
دیدگاه کاربران
 • مصطفی 14 خرداد 1396

  بنده فایل آموزشی مرتبط با امور فنی قراردادها را در قالب ۸ ساعت فایل صوتی و تصویری تهیه کرده ام که تمام این مجموعه شخصا تهیه شده است.
  در خواست بنده این است که چگونه میتوانم مجموعه خود را در سایت شما بازاریابی یا بفروش برسانم.

  • مدیر کل سایت 19 خرداد 1396

   خواهشمند است یک نمونه از محتوای آموزشی را جهت بررسی به واحد انتشارات دیجیتال شرکت ارسال فرمایید و توضیح پیشنهاد همکاری را هم در محتوای ایمیل درج نمایید : [email protected]
   با سپاس از حسن انتخاب حضرتعالی

 • نسا کریمی 12 مرداد 1396

  سلام . ببخشید من هنر نمدوزی یاد میدم و فایل ها و فیلم ها توسط خودم هست و همچنین پیج اینستاگرام دارم که توی اون یاد میدم . بعضی از شاگردان مدرک هم میخوان میتونیم همکاری داشته باشیم ؟

  • کارشناس پشتیبانی آنلاین 14 مرداد 1396

   درود بر شما
   چرا که نه خانم کریمی
   جهت همکاری می توانید با مدیر بازرگانی شرکت به شماره همراه ۰۹۳۳۰۰۴۴۲۸۴ مرتبط گردید .
   با تشکر
   ایباما

 • باسلام من استاد فدراسیون و مربی درجه یک شطرنج کشور هستم و دوره هایی تخصصی و حرفه ای از تمام مراحل بازی شطرنج تهیه و تالیف نموده ام کانال شطرنج حرفه ای رو هم در آپارات دارم…چطور میتونم از طریق رسانه ی شما دوره ها رو عرضه کنم؟
  ممنونم و متشکر

  • مدیر کل سایت 11 بهمن 1398

   با سلام و احترام این دیدگاه به همراه آدرس وب سایتتان پذیرفته شد تا مخاطبین ما با شما استاد بزرگوار آشنا شوند. در هر حال جهت همکاری های آتی با شما ارتباط می گیریم – متشکر.

 • میلاد 21 شهریور 1399

  سلام من کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی هستم از دانشگاه تهران
  دوره های پرورش گیاهان آپارتمانی رو تدریس میکنم درخواست همکاری دارم چطور میتونم؟

 • محمد 4 آذر 1400

  جالبه که سطح تعیین کردید ولی اون 3 میلیون رو برای رفتن به سطح سه درک نمیکنم در کل برای بنده ای که الان دارم توی دو تا
  اموزشگاه محل اقامتم تدریس میکنم و سود 50 درصدی برای معرفی سایر دوره ها میگیرم همون اول کار اصلا پیشنهاد خوبی ارائه نمیدید

  • Webmaster 6 آذر 1400

   با سلام

   دوست عزیز این برای مارکتینگ و بازاریابی دوره های بنیاد است – سیاست سایت بر این است که هرچه شما بیشتر تلاش خود را به ما اثبات کنید ما کمیسیون بیشتری پرداخت میکنیم یا میتوانید از همان ابتدا با خرید سفارشات (پرداخت مبلغ مورد نظر) به لول مورد نظر جهش کنید.

   اما برای متد همکاری ای که شما مد نظر دارید یعنی تدریس و دریافت مبلغ از فروش دوره می بایست به سایت استاد باما مراجعه نمایید به آدرس 2ac.ir در این وب سایت کمیسیون استاد ۵۰٪ از فروش است.

   با تشکر از ارتباط شما.

 • Edward Sherman 17 دی 1400

  Hey iranelearn

  I was looking at a few of your products especially After Effects Virtual Tutorial & wanted to know if you are able to sell these to our customers.

  Everythingeshop is interested in selling your products on our marketplace. We are a marketplace where sellers like you can list and sell your products to our worldwide customers base. We would like to invite you to be a seller on ***.

  The reason we contacted you is that our customers are searching for products similar to yours & not having many options. You can be a seller today & upload products on our platform. You can find us on google by typing ***. Please email us on our website & feel free to check out our social media since we do post about seller’s products and can promote your products too.

  Looking forward to collaborating with you since we feel your products can sell great with our customers.

  Kind Regards, 

  Edward Sherman- Seller Relations
  ۱۲۸۵ West Broadway, Vancouver, BC

  Information.

  – Trusted By 17,000+ Sellers Worldwide
  – The lowest selling fee in the world (1.5%-2.5%)
  – SEO & Social Media Marketing for Sellers Products
  – ۲۴/۷ support
  – No listing fees
  – Customer base from all over the world, mainly – from Canada & USA
  – ۲۵۰,۰۰۰ products listed on everythingeshop

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *