0
021284284

کاربر گرامی دسترسی شما به سایت توسط سیستم امنیتی موقتا محدود شد!

جهت ارائه راهنمایی و پشتیبانی شما این صفحه طراحی اختصاصی طراحی شده پس با دقت مطالعه نمایید. 

چه دلایلی باعث شده به جای ورود به ناحیه کاربری با این صفحه مواجه شوید:

۱- شما در طول ۱۲ ساعت بیش از ۵ بار نام کاربری یا رمز عبور خود را اشتباه در سیستم درج کرده اید.

۲- شما در طول ۱۲ ساعت بیش از ۱۰ بار گزینه فراموشی رمز عبور را امتحان کرده اید.

۳- در هنگام ثبت نام نام کاربری و رمز های عبور بسیار ساده ای را انتخاب کرده اید که قابل حدث زدن میباشد.

۴- اگر دارید تلاش میکنید این سایت را هک کنید و سیستم امنیت سایت این را سریع تشخیص میدهد.

۵- اگر در طول یک ساعت صفحاتی را تلاش کرده اید باز کنید که اجازه ورود به آن ها را نداشته اید یا وجود نداشته اند و با خطای ۴۰۴ مواجه شده اید.

۶- به دلیل آنکه بسیاری از کاربران سایت ما در کیف پول خود موجودی نقدی دارند امنیت کاربران برای ما بسیار مهم است هر عملیات مشکوکی را مسدود میکنیم!

۷- ممکن است از یک آی پی عمومی مثل سیستم های تعویض آی پی استفاده میکنید که قبلا کسی با آن آی پی سعی به شکستن قوانین ما داشته است!

برای رفع این مشکل چه اقداماتی را انجام بدهم تا وارد سایت شوم؟

۱- به نام کاربری و رمز عبوری که درج میکنید دقت کنید شما میتوانید برای قسمت نام کاربری از آی دی یا ایمیل خود که در هنگام ثبت نام درج کرده اید استفاده کنید. سیستم به حروف بزرگ و کوچک حساس است.

۲- اگر مطمعا نیستید از قسمت فراموشی رمز عبور (یا کلیک روی همین متن) رمز خود را میتوانید از طریق ایمیل یا از طریق پیامک ریکاوری کنید. اگر ایمیل را انتخاب کردید پوشه اسپم خود را هم چک کنید اگر موبایل را انتخاب کردید باید قبلا شماره موبایل شما در پنل کاربریتان اضافه کرده باشید.

۳- اگر قفل شده اید آی پی شما مسدود شده و بازگشایی خودکار آن نسبت به سطح مخاطره امنیتی بین نیم ساعت تا یک روز مسدود می ماند و بعد از آن آزاد میشود تا دوباره بتوانید تست کنید پس حداقل نیم ساعت صبر کنید.

۴- اگر می خواهید فورا امتحان کنید باید آی پی خود را عوض کنید مصلا با یک اینترنت دیگه مثل اینترنت موبایل یا منزل تست کنید، خیلی از مواقع وقتی اینترنت خود را خاموش کنید به مدت ده دقیقه آی پی موقت شما عوض میشود و میتوانید مجدد تست کنید و یا اگر سیستم تعویض آی پی دارید مانند و.ی پ.ی ان ها از آن استفاده کنید.

۵- اگر مراحل فوق برای شما کار نداد میتوانید از طریق روش های ارتباطی با ما ارتباط بگیرید تا تیم فنی موضوع شما را حل کنید.

میخواهم منتظر بمانم تا نیم ساعت و در سایت دوره ها را بگردم:

دوره های آموزشی که بیشترین ثبت نام در سایت را داشته اند برای شما لیست کرده ایم قطعا از گشت و گذار و مشاهده امکانات بی نظیر سایت ما لذت خواهید برد.