0
021284284

آموزش مدیریت DBA گرایش هوا فضا: دوره های آموزش مجازی و مقاله های آموزشی مدیریت DBA گرایش هوا فضا

درباره مدیریت حرفه ای کسب و کار (DBA)

DBA  مخفف Doctorate of Business Administration است ولی با دکترای رشته های مهندسی و علوم پایه کاملاً متفاوت است. هدف این دوره توسعه مهارت های تحقیق و پژوهش در کنار اصول به کارگیری دانش مدیریتی برای حل عارضه های سازمانی می باشد. مخاطبان این دوره مدیران ارشد، مشاوران و مدرسان حوزه مدیریت بوده که پس از گذراندن آن به فهم عمیقی از دانش مدیریت در زمینه های بازاریابی، تفکر استراتژیک و منابع انسانی دست پیدا کرده، متدهای به کارگیری دانش مدیریتی برای حل عارضه های سازمانی را آموخته، مهارت های رهبری سازمانی خود را توسعه داده و توانمندی های خود برای تصمیم گیری و تفکر در شرایط بحران را ارتقا می دهند.

تفاوت DBA با PhD

هدف دوره دکترای تخصصی رشته های مهندسی و علوم پایه، تولید دانش جدید بر پایه تحقیق و پژوهش های آزمایشگاهی و یا کتابخانه ای می باشد در حالیکه در دوره DBA، دانشپذیر اصول تحقیق و پژوهش در عارضه های سازمان را با رویکرد اجرایی آموخته تا علاوه بر توسعه دانش مدیریتی، مهارت های اجرای این دانش را در راستای حل مشکلات محیط کسب و کار بدست آورد. دانش آموخته گان دوره DBA، می توانند رهبری سازمان های بزرگ را بر عهده گیرند، برای توسعه علوم مدیریتی تحقیق و پژوهش انجام داده و جهت حل عارضه های سازمانی کسب و کارهای مهم به عنوان مشاور فعالیت نمایند.

درباره دوره آموزشی مدیریت عالی و حرفه ای کسب و کار DBA گرایش هوا فضا :

مهندسی هوافضا، شاخه‌ای است از مهندسی که با طراحی هواپیما، فضاپیما، و مسائل و موضوعات وابسته به آن‌ها سر وکار دارد. اغلب اوقات، از آن به عنوان مهندسی هوانوردی یاد می‌شود، خصوصا، زمانی که فقط به هواپیما اشاره شود، و وقتی که فضاپیما مورد نظراست، به آن مهندسی فضایی گفته می‌شود.مهندسی هوافضا یکی از پیشروترین زمینه‌های پژوهشی است و بودجه‌های کلان نظامی و غیرنظامی که صرف این رشته می‌شود زمینه‌های پیشرفت و جهش در دیگر رشته‌های دانش و مهندسی را فراهم ساخته است.مهندسی هوافضا دانشی راهبردی است که در آن از دانشهای دیگر مانند متالورژی، علوم رایانه و الکترونیک بهره‌گیری می‌شود.

دپارتمان هوافضا و مدیریت بنیاد آموزش مجازی ایرانیان اقدام به برگزاری دوره آموزشی مدیریت کسب و کار DBA گرایش هوا فضا کرده است. DBA هوا فضا، بالاترین سطح برای مطالعات و تحقیقات مدیریت هوا فضا محسوب می‌شود و مدیران سازمانها به دلیل اینکه وقت و فرصت برای مطالعه و پژوهش چند ساله ندارند و ضمناً انگیزه آنها از یادگیری مدیریت، استفاده از دانش مدیریت در کسب و کار است، درس های کاربردی و اجرایی مدیریت هوا فضا، برای آنها در مقطع  DBA گنجانده شده است.

این دوره شامل ۲ بخش مقدماتی ۳۰۰ ساعت و پیشرفته ۳۰۰ ساعت می باشد و به متقاضیانی که از محتوای آموزشی بهره مند می گردند و با موفقیت ارزیابی را پشت سر می گذارند ۲ گواهینامه مجزا (مقدماتی و پیشرفته هر یک به مدت ۳۰۰ ساعت ) تعلق می گیرد.
* به لحاظ اعتبار بالای بنیاد آموزش مجازی ایرانیان و سطح بالای آموزش ها، گواهینامه های این بنیاد دارای قابلیت ترجمه رسمی با مهر دادگشتری و وزارت امور خارجه می باشد و جهت مقاصد مهاجرتی، ارتقاء شغلی، رزومه و اعتبار فردی بسیار کاربردی است.

آموزش مجازی مدیریت DBA گرایش هوا فضا : امکان ثبت نام در دوره مجازی​

ما در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان امکان ثبت نام در دوره آموزش مجازی مدیریت DBA گرایش هوا فضا و اخذ مدرک معتبر مدیریت DBA گرایش هوا فضا را به صورت کاملا غیر حضوری فراهم آورده ایم.

5/5
مدیریت DBA گرایش هوا فضا

شاخه‌ای است از مهندسی که با طراحی هواپیما، فضاپیما، ماهواره، ماهواره برها و مسائل و موضوعات وابسته به آن‌ها سر و کار دارد.

مدرکی با تمرکز بر کسب و کار و مدیریت آن است است که دانش عملی فرد دانشجو را بالا می‌برد و آن را برای اجرا و عملی کردن این دانش در محیط کار آماده می‌کند.

دوره آموزش مجازی مدیریت DBA گرایش هوا فضا برای شما توسط بنیاد آموزش مجازی ایرانیان تهیه شده، تا به آسانی اینترنتی ثبت نام کنید.

بنیاد آموزش مجازی ایرانیان با اعتبار بسیار بالا برای شما شرایطی فراهم آورده که در مدت زمان کوتاه میتوانید مدرک مدیریت DBA گرایش هوا فضا را اخذ نمایید.

درباره مهندسی هوا فضا:

رشته مهندسی هوافضا یکی از رشته های گروه آزمایشی ریاضی – فیزیک است و در تعداد محدودی از دانشگاه های کشور وجود دارد.  هدف اصلی صنعت هوافضا طراحی و ساخت وسایل پرنده اعم از هواپیما و فضا پیما است و علت ایجاد رشته مهندسی هوافضا تربیت متخصصان و مهندسانی است که بتوانند با تکیه بر مهارت های شان، به طراحی، ساخت، هدایت، ناوبری و مراقبت، تجهیز و ارتباطات، و آزمایش هواپیما و فضاپیما بپردازند.

دانشجویان رشته مهندسی هوافضا می آموزند تا در طراحی و ساخت وسایل پرنده از فناوری ها و تکنولوژی های جدید نظیر رایانه ها و نرم افزارهای طراحی رایانه ای، روبات ها، لیزر و تکنولوژی های نوری، و … در هوانوردی، سیستم های دفاعی، و اکتشافات فضایی استفاده کنند.

رشته مهندسی هوافضا برای چه کسانی مناسب است؟

رشته مهندسی هوافضا رشته بسیار جذاب است و کسانی که به مهندسی هوافضا و پرواز علاقه دارند، می توانند در این رشته موفق شوند. علاوه بر این آشنایی با کامپیوتر و نرم افزارهای کامپیوتری و تسلط به زبان انگلیسی فرصت های شغلی بهتری را در اختیار مهندسان هوافضا قرار می دهد.

مهم ترین نرم افزارهای رشته مهندسی هوافضا شامل Catia، Fluent، XFLR5، و … می شوند. دانشجویان رشته مهندسی هوافضا باید به روز و از پیشرفت های جهان در زمینه هوا مطلع باشند. همچنین دانش فنی در زمینه ساخت وسایل پرنده و توانایی حل مسائل ریاضی و محاسبات داشته باشند.

مدرک DBA چیست؟

دکترای مدیریت کسب و کار یا مدرک DBA، مدرکی با تمرکز بر کسب و کار و مدیریت آن است است که دانش عملی فرد دانشجو را بالا می‌برد و آن را برای اجرا و عملی کردن این دانش در محیط کار آماده می‌کند. مدیریت صحیح کسب و کار یکی از فاکتورهای اصلی استخدام مدیر است که می‌توان در این دوره‌ها به این ویژگی رسید.

چرا باید مدرک DBA گرفت؟

اینکه تصمیم دارید تا مدرک DBA را بگیرید و یا نه هنوز در تصمیم گیری خود شک دارد، باید بگوییم که برنامه‌های DBA به شما کمک می‌کند که مهارت خود در تفکر انتقادی و حل مسئله در دنیای واقعی و کسب و کار را افزایش دهید.

کسب مدرک دکترای مدیریت کسب و کار شما را با آخرین تحقیقات، نظریه‌ها و اطلاعات بازرگانی و مدیریت آشنا می‌کند. این آموزش نه تنها شما را به عنوان یک متخصص در زمینه خود معرفی می‌کند، بلکه مجموعه‌ای ملموس از مهارت‌های مدیریت و تصمیم گیری در شما  نهادینه می‌کند که ممکن است شما را برای موقعیت در سطح مدیریت و فرصت‌های شغلی جدید واجد شرایط کند. همچنین شما را با مهارت‌هایی که برای انجام تحقیقات کمی و کیفی در دنیای واقعی کسب و کارها و انتشار در نشریات تحقیقاتی ضروری است، آشنا می‌کند.

مدرک دکترای مدیریت کسب و کار، همچنین می‌تواند شما را از افرادی که تحصیلات تکمیلی در رشته مدیریت و یا مدرک MBA دارند، متمایز سازد.

مهارت های مهندس هوا فضا:

1. مهارت عالی در حل مساله

2. مهارت عالی در زمینه ریاضیات و فناوری اطلاعات

3. آشنایی با نرم افزارهای طراحی های کامپیوتری

4. دانش فنی عالی

5. توانایی برنامه ریزی، اولویت بندی و مدیریت پروژه

6. به روز بودن و آگاهی از جدید ترین پیشرفت ها

7. آگاهی کامل نسبت به قوانین نظارتی مهندسی

8. توانایی کار تیمی

9. توانایی خوب در تحلیل مسایل

10. آشنایی با زبان انگلیسی

[wp-rss-aggregator sources=”111884″]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *