×

درخواست گواهینامه Nobel آموزشی

مدرک نوبل

درخواست گواهینامه Nobel آموزشی

آکادمی بین المللی NOBEL با نام کامل NOBEL CERT UNIVERSAL یکی از برجسته ترین و معتبرترین برند های بین المللی آموزشی فعال در اتحادیه اروپا و آسیا می باشد به نحوی که این شرکت دارای دفاتر رسمی در کشور های آلمان٬ گرجستان٬ ایران بوده و در حال گسترش فعالیت های خود به کشور های انگلستان و آمریکا می باشد٬ گستره فعالیت های این برند بین المللی که به عنوان یک هلدینگ می باشد در زمینه های خدمات دانشگاهی و آکادمیک٬ سیستم های مدیریت کیفیت و بالاخص ارزیابی و تعیین سطح حرفه ای افراد و اعطاء گواهینامه های افتخاری و جوایز بین المللی به اشخاص و سازمان ها می باشد و کلیه مدارک صادره از این برند از وب سایت اصلی آن به نشانی www.nobelcert.org قابل استعلام می باشد.


گواهینامه آموزشی نوبل


  • بنیاد آموزش مجازی ایرانیان به عنوان تنها نماینده رسمی و انحصاری این آکادمی در ایران فعالیت می نماید و برای علاقه مندان پس از شرکت در ارزیابی های مربوطه گواهینامه مورد درخواست را از این آکادمی اخذ و اعطاء می نماید.
  • این کمپانی با نام کامل NOBEL CERT UNIVERSAL .LTD در سال ۲۰۱۶ ثبت شده است و ارتباطی با جایزه آلفرد نوبل به نام برنامه صلح ندارد.

مدرک NOBEL


NOBEL CERT UNIVERSAL جهت کلیه دوره های آموزش الکترونیک بنیاد با ثبت درخواست و پرداخت هزینه قابل صدور می باشد٬ این گواهینامه قابلیت استعلام آنلاین٬ استعلام مکتوب و ترجمه رسمی با مهر دادگستری دارد. این مدرک اعتبار بالایی دارد و پیشنهاد ویژه ایباما است.

قیمت: 280000 تومان

مدارک معتبرقابل اعطاء به شما:

آیا میدانید تنها با گذراندن یک دوره . آموزش مجازی در همین رابطه شما می توانید بیش ا ز ۲۰ نوع مدرک معتبر آموزشی ملی و بین المللی اخذ نمایید؟