عضویت

دوره آموزشی کارشناس نمایشگاه + مدرک فنی حرفه ای

Exhibition Expert E-Learning

کارشناس نمایشگاه

آموزش مجازی کارشناس نمایشگاه : امکان ثبت نام در دوره مجازی​ | لینک جزئیات دوره

ما در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان امکان ثبت نام در دوره آموزش مجازی کارشناس نمایشگاه و اخذ مدرک معتبر کارشناس نمایشگاه را به صورت کاملا غیر حضوری فراهم آورده ایم.

تمامی سازمانها وشرکتها در طول دوران فعالیت خود پیوسته تلاش مینمایند تا گامهایی بلند و مثبت در جهت ایجاد وجهه برای نام تجاری، محصولات ،کالاها وخدمات خود بردارند .

حضوردرنمایشگاهها از جمله موارد معدودی است که در هر سه حوزه تبلیغات ،روابط عمومی و پیش برد فروش، نقش بسیار مهمی ایفا نموده واستفاده بجا از آن منجر به ایجاد ذهنیت خوب و شناخت صحیح مخاطبان از شرکتها میگردد . حضور موفق در نمایشگاه به راحتی میتواند منجر به افزایش سهم بازار ،افزایش فروش، افزایش تولید و در نتیجه کاهش قیمت تمام شده و افزایش سود گردد .

البته این مهم زمانی محقق میشود که مدیران نگاهی تخصصی به نمایشگاهها داشته باشند .

کارشناس نمایشگاه چیست و چه کاربردی دارد؟

در این دوره ، ابتدا با روش هایی آشنا می شوید که چگونه می توانید خود را به عنوان یک هنرمند معرفی کنید. سپس ، مکان هایی به شما معرفی می شود که می توانید کارهای خود را در آنجا انجام دهید و نحوه دسترسی به آنها را ببینید. از آنجا ، دوره به جزئیات برنامه ریزی یک نمایشگاه می پردازد. به شما راهنمایی داده می شود و در کنار جنبه های اصلی تهیه و اجرای نمایشگاه همراه با ملاحظات بودجه قرار خواهید گرفت. به شما همچنین 3 روش برای قیمت گذاری آثار هنری خود به عنوان یک هنرمند نوظهور ارائه می شود. در نهایت ، شما در مورد چگونگی تهیه و آویختن نمایشگاهی از آثار هنری خود و مواردی که باید هنگام اجرای یک افتتاحیه (ورنیساژ) در نظر بگیرید. فرصت های فروش آثار هنری را افزایش دهید ، شروع می شود.

به آسانی از طریق سایت ایباما، با کلیک بر روی لینک سبز: ثبت نام آنلاین در دوره کارشناس نمایشگاه به صورت کاملا غیر حضوری شرکت کنید.

بدون نیاز به حضور و در سریعترین زمان ممکن بدون آزمون حضوری میتوانید با ثبت نام آنلاین در ایباما مدرک معتبر کارشناس نمایشگاه و قابل ترجمه رسمی خود را دریافت نمایید.

در ایباما شما میتوانید با یکبار شرکت در دوره مدارک مختلفی را اخذ نمایید و به لحاظ اعتبار بالا جهت ارتقاء رزومه، ارتقاء سمت، مهاجرت، استخدام از آن بهره ببرید.

کارشناس نمایشگاه

آموزش مجازی کارشناس نمایشگاه : امکان ثبت نام در دوره مجازی​ | لینک جزئیات دوره

ما در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان امکان ثبت نام در دوره آموزش مجازی کارشناس نمایشگاه و اخذ مدرک معتبر کارشناس نمایشگاه را به صورت کاملا غیر حضوری فراهم آورده ایم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *