0
021284284

دوره آموزشی کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) + مدرک فنی حرفه ای

Entrepreneurship with KAB (advanced level) E-learning

آموزش مجازی کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی)  : امکان ثبت نام در دوره مجازی​ | لینک جزئیات دوره

ما در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان امکان ثبت نام در دوره کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) و اخذ مدرک کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) را به صورت کاملا غیر حضوری فراهم آورده ایم.

جهت ثبت نام اینترنتی و آنلاین روی دکمه زیر کلیک نمایید:

✅ جهت دریافت مشاوره رایگان ثبت نام در دوره آموزشی و دریافت مدرک معتبر شماره موبایل خود را ثبت نمایید:

جهت دریافت مشاوره رایگان + ثبت نام تلفنی:

آموزش مجازی کارآفرینی با رویکرد KAB ،برای آشنایی با مفاهیم و وظایف کارآفرین می باشد.کارآفرینی با رویکرد (KAB) سطح تکمیلی شایستگی از حوزه خدمات ،گروه امور مالی و بازرگانی است که شامل کارهای: بررسی نحوه سازماندهی بنگاه های کسب و کار، بررسی چگونگی اداره یک بنگاه کسب و کار، شناسایی منابع جهت راه اندازی بنگاه کوچک کسب و کار، تهیه طرح کسب و کار، شناسایی بنگاه های اجتماعی است .افزایش اهمیت اشتغال و حفظ و توسعه شغل،موجب توجه سیاستگذاران و مدیران دنیا به اهمیت ارائه آموزشهای کارآفرینی و پرورش افراد کارآفرین شده است.

کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) چیست و چه کاربردی دارد؟

(KAB Business About Know) الگوی جامعی از آموزش کارآفرینی است که بطور ویژه جهت مهارت آموزان و مهارت آموختگانی که با یک شاخه تکنولوژی یا مهارتی آشنایی کافی داشته باشند توسط مرکز آموزش های بین المللی تورین ایتالیا(ITC) طراحی و در بیش از 26 کشور جهان از جمله ایران بومی و پیاده شده است.

«KAB» به زبان های انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، عربی، روسی و چینی قابل دسترسی است و حتی در کشورهای دیگری مانند پرتغال، سنگال، تامیل، ویتنام، اندونزی، ازبکستان، قرقیزستان، قزاقستان، تاجیکستان نیز بومی سازی شده است.

ویژگی‌های کارآفرینان

در ابتدا و مهم‌تر از همه، مهارت‌ها و توانایی‌هایی که یک کارآفرین باید داشته باشد را بررسی می‌کنیم؛ وی باید ابتکار عمل داشته باشد و یک ایده تغییر یا یک مفهوم بالقوه جدید را که می‌تواند در بازار شلوغ موفق شود، ارائه دهد. توجه داشته باشید که سرمایه‌گذاران معمولاً تمایل به سرمایه‌گذاری در ایده‌ها و مفاهیمی دارند که احساس می‌کنند بازده کافی برای سرمایه و سرمایه‌گذاری خود را ایجاد می‌کنند و از ‌این‌رو، کارآفرین نیاز به یک ایده واقعاً ابتکاری برای سرمایه‌گذاری جدید دارد.

نتیجه جستجوی گوگل کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) :

مدرک کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی)دوره کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) | آموزش مجازی کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) | مدرک معتبر کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) | آموزش آنلاین کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) | آموزشگاه کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) | گرفتن مدرک کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) مهاجرت با مدرک کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) | خرید مدرک کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) | مدرک کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) فنی حرفه ای | مدرک کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) برای مهاجرت | مدرک بین المللی مشاوره | آموزش آنلاین کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) | آموزش کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) | مدرک فنی حرفه ای کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) | مدرک وزارت علوم کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) | چگونه مدرک کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) بگیریم .

 

بدون نیاز به حضور و در سریعترین زمان ممکن بدون آزمون حضوری میتوانید با ثبت نام آنلاین در ایباما مدرک معتبر کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی)  و قابل ترجمه رسمی خود را دریافت نمایید.

در ایباما شما میتوانید با یکبار شرکت در دوره مدارک مختلفی را اخذ نمایید و به لحاظ اعتبار بالا جهت ارتقاء رزومه، ارتقاء سمت، مهاجرت، استخدام از آن بهره ببرید.

به آسانی از طریق سایت ایباما، با کلیک بر روی لینک سبز: ثبت نام آنلاین در دوره کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی)  به صورت کاملا غیر حضوری شرکت کنید.

آموزش مجازی کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی)  : امکان ثبت نام در دوره مجازی​ | لینک جزئیات دوره

ما در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان امکان ثبت نام در دوره کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) و اخذ مدرک کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) را به صورت کاملا غیر حضوری فراهم آورده ایم.

جهت ثبت نام اینترنتی و آنلاین روی دکمه زیر کلیک نمایید:
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *