هدیه بنیاد آموزش مجازی ایرانیان: ۷۰٪ تخفیف در اولین ثبت نام از سایت (کد تخفیف gift)
0
021284284

دوره آموزشی مدیریت و نظارت چاپ Print Management and Supervision E-learningA

آموزش مدیریت و نظارت چاپ 
چاپ؛ یعنی تمدن و پیشرفت؛ یعنی عامل رشد و شکوفایی و گسترش و حفظ علم و فرهنگ و ادب؛ صنعتی که گذشته رابه حال و حال را به آینده پیوند داده . صنعت چاپ در طی دهه‌های اخیر با رشد و گسترش روزافزونی روبرو بوده است؛ به ویژه در طول دهه ۸۰ که انقلاب چاپ الکترونیک، موج شدیدی در دیجیتالی کردن فرآیندهای صنعت چاپ ایجاد کرد.در واقع دیجیتالی شدن هنرهای گرافیکی، پتانسیل‌های بیشتری را در صنعت چاپ نمایان ساخته است. نوآوری‌های جدید و مهم در عرصه فن‌آوری دیجیتال، باعث کوتاه شدن مسیر انتقال و تکامل صنعت چاپ از مهارت‌های اولیه و فعلی آن به سوی فن‌آوری‌های جدید شده است.
سیستم‌های چاپ دیجیتالی، دستگاه‌های چاپ با قابلیت‌ چاپ مستقیم تصاویر، فن‌آوری چاپ غیرضربه‌ای، چاپ در زمان نیاز و …، همگی نشان دهنده تجهیزات و امکانات جدید و بازارهای جدید صنعت چاپ می باشد. از همین‌رو امروزه صنعت چاپ را نمی‌توان همچون گذشته به روش استاد و شاگردی فرا گرفت و لازم است مدیر یک چاپخانه یا ناظر چاپ، این صنعت مهم و حیاتی را که هم جنبه فنی و هم جنبه هنری دارد، به صورت علمی بیاموزد.
v:99

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
دیدگاه کاربران
  • عادل حقی 16 مرداد 1399

    با سلام
    من متخصص چاپ و بسته بندی مواد غذایی هستم و ناظر تولید در چاپ فلکسو گراف با بیش از ۲۰ سال تجربه کاری دارم. الان یک پیشنهاد کاری در خارج از ایران(آذربایجان) دارم و برای دریافت ویزای کار نیاز دارم تا مدرک تخصصی ارائه کنم. می خواهم ببینم اگر با سابقه ای که دارم و می توانم از هر چاپخانه ای که بخواهید هر مدرکی سابقه کاری تهیه کنم. (چون در بیشتر شهرهای ایران در راه اندازی چاپخانه ها فعالیت کردم در طراحی و مدیریت طراحی – کنترل کیفی و مدیریت کنترل کیفی و متخصص چاپ و نظارت بر تولید و مدیر یت تولید فعالیت داشتم ) برای مسائل بروکراسی اداری یک مدرک نیاز دارم فقط همین ممنون می شم که شماره تماسی بدید تا با مدیریت سازمان تماسی بگیرم با تشکر حقی شماره واتساپ من: Xxx

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره پرفروش ICDL + مدرک بسیار معتبر

اگر قصد مهاجرت دارید و یا برای استخدام نیازمند مدرک معتبری برای پر کردن رزومه خود دارید پیشنهاد میکنیم حتما حتما از دوره ICDL استفاده کنید.