0
021284284

آموزش مربیگری مهارت های زندگی: دوره های آموزش مجازی و مقاله های آموزشی مربیگری مهارت های زندگی

زندگی مهارت هایی دارد که توانایی اجتماعی و روحی فرد را افزایش می دهند و موجب می شوند تا او بتواند به نحوی بهتر و موثرتر با مشکلات و دشواری های زندگی مواجه شود.
هر قدر مهارت های زندگی فردی بالاتر باشد، او بهتر می تواند سلامت روان و رفتار خود را حفظ کند و به شیوه ای منطقی و کارآمد مشکلات پیش آمده را برطرف کند.
مهارت های زندگی قدرتسازگاری افراد را بالا می برد، شخص می توان مسئولیتهایاجتماعی و شخصی زندگی را بهتر بپذیرد و توانمندی هایش را بروز دهد و از آسیب های ناشی از ناتوانی در حل مشکلات در امان بماند.

دوره مربیگری مهارت های زندگی توسط بنیاد آموزش مجازی ایرانیان با هدف تربیت مربیان ورزیده برای آموزش مهارت های زندگی طراحی شده است. دراین دوره شرکت‌کنندگان به صورت مجازی مهارت های زندگی را فرامی‌گیرند.

آموزش مجازی مربیگری مهارت های زندگی : امکان ثبت نام در دوره مجازی​

ما در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان امکان ثبت نام در دوره آموزش مجازی مربیگری مهارت های زندگی و اخذ مدرک معتبر مربیگری مهارت های زندگی را به صورت کاملا غیر حضوری فراهم آورده ایم.

5/5
مربیگری مهارت های زندگی

مهارت‌های زندگی شامل مجموعه ای از توانایی‌ها هستند که قدرت سازگاری و رفتار مثبت و کارآمد را افزایش می‌دهند.

یکی از راهبردهای متمرکز بر فرد است که تلاش می‌کند از طریق افزایش توانایی مقابله ای افراد، ظرفیت آنان را در جهت مقابله با چالش‌ها، کشمکش‌ها و ناملایمات زندگیروزمره ارتقا دهد و افراد را در برابر مشکلات ایمن نماید. 

دوره آموزش مجازی مربیگری مهارت های زندگی برای شما توسط بنیاد آموزش مجازی ایرانیان تهیه شده، تا به آسانی اینترنتی ثبت نام کنید.

بنیاد آموزش مجازی ایرانیان با اعتبار بسیار بالا برای شما شرایطی فراهم آورده که در مدت زمان کوتاه میتوانید مدرک مربیگری مهارت های زندگی را اخذ نمایید.

دوره مربیگری آموزش مهارتهای زندگی چیست؟ 

 

آموزش مهارت‌های زندگی یکی از راهبردهای متمرکز بر فرد است که تلاش می‌کند از طریق افزایش توانایی مقابله ای افراد، ظرفیت آنان را در جهت مقابله با چالش‌ها، کشمکش‌ها و ناملایمات زندگیروزمره ارتقا دهد و افراد را در برابر مشکلات ایمن نماید. 

مهارت‌های زندگی شامل مجموعه ای از توانایی‌ها هستند که قدرت سازگاری و رفتار مثبت و کارآمد را افزایش می‌دهند. این توانایی‌ها فرد را قادر می‌سازند مسئولیت نقش‌های اجتماعی خود را بپذیرد و بدون لطمه زدن به خود و دیگران با خواسته‌ها، انتظارات و مشکلات روزمره به ویژه در روابط بین فردی به شکل موثری برخورد نماید. دوره مربیگری آموزش مهارت‌های زندگی با هدف تربیت مربی برای آموزش این مهارتها طراحی شده است.

بنیاد آموزش مجازی ایرانیان به منظور توانمندسازی علمی و عملی روانشناسان و مشاوران برای ارایه خدمات روانشناختی به جامعه و افراد نیازمند، دوره های آموزشی تخصصی متعددی را برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های روانشناسی و مشاوره برگزار میکند.

[wp-rss-aggregator sources=”81266″]

دیدگاه کاربران
 • مسعود زمانی 15 اردیبهشت 1397

  ساعت های کلاسها و نحوه آن مهم میباشد

 • مسعود زمانی 15 اردیبهشت 1397

  در چه مراکزی امکان آموزش مهارتهای زندگی و جود دارد
  چه کسانی مخاطبین ما هستند

 • nlp 31 اردیبهشت 1399

  آیا مدارک مورد تایید ارگانهای دولتی هست؟

  • مدیر کل سایت 14 خرداد 1399

   از ارگان مورد نظر استعلام نمایید در حالت کلی مدارک و آموزش ها معتبر هستند.

 • تیام 17 اسفند 1399

  مدارک دارای اعتبار بین المللی هستند؟
  اگر بله، در چه مواردی؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *