0
021284284

آموزش زبان فرانسه: دوره های آموزش مجازی و مقاله های آموزشی زبان فرانسه

زبان فرانسوی دومین زبان مدرن دنیاست که توسط ۱۳۶ میلیون نفر در سراسر جهان به عنوان زبان مادری گویش می‌گردد و زبان رسمی ۲۹ کشور است،همچنین یکی از زبان های رسمی تمام دفاتر سازمان ملل و گسترهٔ وسیعی از سازمان‌های بین‌المللی است. طبق اطلاعات اتحادیهٔ اروپا، ۱۲۹ میلیون نفر (۲۶٪ کل جمعیت اتحادیه)، به زبان فرانسوی صحبت می‌کنند.
دارای نرم افزار رزتا استون می باشد.

آموزش مجازی زبان فرانسه : امکان ثبت نام در دوره مجازی​

ما در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان امکان ثبت نام در دوره آموزش مجازی زبان فرانسه و اخذ مدرک معتبر زبان فرانسه را به صورت کاملا غیر حضوری فراهم آورده ایم.

5/5
زبان فرانسه

زبان فرانسه زبان رسمی و کاری سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا، یونسکو، کمیته بین‌المللی المپیک، صلیب‌سرخ بین‌المللی و دادگاه‌های بین‌المللی و … است.

یادگیری فرانسه به شما کمک می کند زبان هایی مانند ایتالیایی، پرتغالی، رومانیایی و حتی انگلیسی را به راحتی فرا بگیرید چرا که منشاء بسیاری از کلمات انگلیسی، کلمات زبان فرانسوی است.

دوره آموزش مجازی زبان فرانسه برای شما توسط بنیاد آموزش مجازی ایرانیان تهیه شده، تا به آسانی اینترنتی ثبت نام کنید.

بنیاد آموزش مجازی ایرانیان با اعتبار بسیار بالا برای شما شرایطی فراهم آورده که در مدت زمان کوتاه میتوانید مدرک فرانسه را اخذ نمایید.

زبان فرانسه یکی از سه زبان رایج دنیا می باشد که درکنار زبان انگلیسی و آلمانی از مهم ترین زبان های جهان می باشند. در ۵ قاره به این زبان سخن می گویند و زبان رسمی بسیاری از کشورهاست که در برخی از آنها زبان فرانسه، زبان اصلی است و در برخی دیگرهمچون الجزایر، بلژیک، کانادا و …   زبان فرانسه، زبان دوم آنها می باشد.

امروزه، با پیشرفت روابط بین الملل، بهبود صنعت گردشگری و بهبود بستری مناسب برای مهاجرت یا ادامه تحصیل در دانشگاه های خارجی، یادگیری زبان فرانسه می تواند شما را چندین گام از دیگران جلوتر قرار دهد.اما می دانیم که  یادگیری و آموزش هر زبانی ازجمله زبان فرانسه نیازمند صرف وقت و هزینه است که بسیاری از علاقمندان به دلیل کمبود وقت و یا هزینه­ های بالای آموزشی از یادگیری این زبان بی­ نصیب مانده اند. هدف سایت رپیدلرن این است که آموزش زبان فرانسوی به زبان ساده را در اختیار علاقمندان قرار دهد تا بتواند گامی در جهت کمک به علاقه مندان زبان فرانسه برداشته باشد.

زبان فرانسه نیز مانند سایر زبانها دارای سطوح مختلفی می باشد:  A1/A2_ B1/B2 _C1/C2 که A1 مبتدی ترین سطح  وC2  پیشرفته ترین سطح آن است. شما متناسب با هدفی که دارید می توانید سطح مورد نظر خود را فرا بگیرید و سپس آزمون داده و مدرک آن سطح را اخذ کنید. مدرک­های رسمی و معتبر زبان فرانسه  DALF, DELF, TEF, TCFمی باشد که برخی برای مهاجرت و برخی برای ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور نیاز است. مدارک DELF و DALF دیپلم­های زبان فرانسه هستند که از سوی وزارت آموزش فرانسه صادر شده و برای ورود به برخی دانشگاه های فرانسوی لازم است و اعتبار آنها دائمی ست. مدارک TEFو TCF برای ادامه تحصیل در برخی دانشگاه ها و مهاجرت به کانادا لازم هستند که دارای مدت اعتبار محدودی هستند. برخی مؤسسات معتبر در تهران همچون علامه قطب راوندی یا بخش فرهنگی سفارت فرانسه در تهران نماینده­ی برگزاری این آزمون ها و اعطای این مدارک می باشند.

bama step

[wp-rss-aggregator sources=”109358″]

دیدگاه کاربران
 • kelideservat 8 دی 1397

  مفید بود !
  با سپاس از سایت خوب تان !

 • آرش 3 بهمن 1397

  با سلام ، دوره ی آموزش زبان فرانسه تنها بصورت جزوه هست ؟ فیلم آموزشی نداره ؟

  • مدیر کل سایت 23 اسفند 1397

   فعلا خیر در صورت نیاز طی تماس با کارشناسان بنیاد درخواست دهید.

 • Nahid 2 اسفند 1399

  با سلام، امکانش هست بگید برا تدریس از کتاب خاصی استفاده میشه یا خود استاد جزوه تهیه میکنن برا دانشجوهاشون؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *