عضویت

آموزش روانشناسی عمومی : دوره های آموزش مجازی و مقاله های آموزشی روانشناسی عمومی

روانشناسی عمومی یکی از شاخه های علوم انسانی است که مربوط به شناخت مسائل روان شناسی، علل رفتارهای انسان، چگونگی استفاده از روان شناسی در امر آموزش و پرورش، شناخت کودکان عادی و استثنایی و کاربرد روان شناسی در مسائل روانی – اجتماعی می باشد. هدف دوره آموزشی روانشناسی عمومی تربیت افرادی است که مفاهیم و اصول نظری و عملی روشهای پژوهش در این علم را فراگرفته وحداقل مهارتهای حرفه ای را در یکی از شاخه های روانشناسی عمومی  را که در کشورما ایران دارای کاربرد فراوان است بدست آورند.

آموزش مجازی روانشناسی عمومی : امکان ثبت نام در دوره مجازی​

ما در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان امکان ثبت نام در دوره آموزش مجازی اکسل و اخذ مدرک معتبر اکسل را به صورت کاملا غیر حضوری فراهم آورده ایم.

5/5
روانشناسی عمومی

 روانشناسی عمومی در رابطه با بررسی ذهن می باشد و شامل مسائلی مانند شناخت، درک، رفتار و احساس می شود.

حدس و گمان های زیادی درباره بنیانگذار روانشناسی عمومی وجود دارد اما مطالعات نشان می دهند، ویلهلم وونت اصلی ترین بنیانگذار روانشناسی عمومی می باشد

دوره آموزش مجازی روانشناسی عمومی برای شما توسط بنیاد آموزش مجازی ایرانیان تهیه شده، تا به آسانی اینترنتی ثبت نام کنید.

بنیاد آموزش مجازی ایرانیان با اعتبار بسیار بالا برای شما شرایطی فراهم آورده که در مدت زمان کوتاه میتوانید مدرک روانشاسی عمومی را اخذ نمایید.

روانشناسی عمومی چیست؟

روانشناسی عمومی به عنوان پایه و زیربنای علم روانشناسی به مطالعه و بررسی اصول، مشکلات و روشهای اساسی علوم روانشناسی مانند روان، رفتار، احساس، هیجان، هوش، انگیزه ،یادگیری، شخصیت، فرایندهای تفکر، اختلالات و مشکلات روانی-رفتاری و سلامت روان میپردازد.در تعریف روانشناسی عمومی آمده است که این شاخه به کل علم روانشناسی اشاره داشته و بدنبال مطالعه ذهن و رفتار انسان هاست.

روانشناسی عمومی به طور کلی بر روی رفتار ذهنی ، پاسخهای عاطفی و عملکردهای شناختی فوکوس کرده است.. آموزش و تمرین های این رشته وابسته به تحقیقات علمی از طریق تست و آزمایش است.

وظایف روانشناس عمومی چیست‌؟

روان شناسان عمومی برای کسب دانش بالینی به صورت حرفه ای تعلیم دیده اند و این انگیزه در آنها وجود دارد تا بدین وسیله به سایر افراد کمک کنند تا خود را با مشکلات مختلف زندگی وفق دهند.

آن ها خدمات متنوعی را از قبیل روان درمانی و سنجش ارائه می دهند و از تکنیک های مختلفی که مورد حمایت تحقیقات و نظریه ها هستند استفاده می کنند.

به ویژگی ها، ارزش ها، شرایط و اهداف فردی که به آن ها مراجعه می کند توجه ویژه ای دارند.

bama step

[wp-rss-aggregator sources=”109950″]

دیدگاه کاربران
 • حسام 25 بهمن 1396

  خیلی خوبه

 • حامد 23 دی 1397

  سلام
  ازیه طرف گفتین فقط این دوره کتاب داره از یه طرف دیگه گفتین مدریس داره .این یعنی چی.میشه توضیح بدین

  • آواتار
   مدیر کل سایت 23 اسفند 1397

   سلام جزوات و منابع توسط استاد مربوطه تدوین می گردد و اگر شما سوال داشته باشید به مدرسی که جزوه آموزشی را تدوین نموده ارجاع می دهیم

 • اعتماد 21 مرداد 1398

  سلام
  این ۸۰ ساعت دوره اموزشی در چه مدت زمان تدریس میشود؟
  برای تحویل پرو‍ٰ‌ژه چه مدت زمانی وقت دارم؟

  • آواتار
   مدیر کل سایت 31 مرداد 1398

   سلام محتوای آموزشی برای شما ارسال می گردد و از سه روز تا سه ماه فرصت عادی و سه ماه هم قابل تمدید است تا شما بتوانید به خوبی محتوای آموزشی را مطالعه نمایید و پروژه خود را آماده نمایید.

 • مینا 27 اردیبهشت 1400

  سلام این دوره ی تدریس مجازیه دیگه ؟ یعنی فقط فیلم اموزشیه یا امتحانم داره؟ و پروژش چطوریه؟

  • آواتار
   NarimaebamaORG 27 اردیبهشت 1400

   با سلام جهت پاسخ پرسش های خود به یخش سوالات متداول مراجعه نمایید – شیوه آموزش ارسال محتوای آموزشی برای شما میباشد و غیر حضوری و الکترونیکی می باشد:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *