×

مقالات علمی و آموزشی درباره رشته هنر

درباره ی رشته طراحی و دوخت

شما اینجا هستید: بنیاد آموزش مجازی ایرانیان > درباره رشته هنر > درباره ی رشته طراحی و دوخت

درباره ی رشته طراحی و دوخت

دپارتمان آموزش مجازی شرکت جهت علاقه مندان به این دوره ی آموزشی توضیحاتی در این رابطه ارائه داده است. جهت ثبت نام در این دوره کوتاه مدت آموزشی و دریافت گواهینامه آموزشی معتبر در این زمینه به قسمت ( ثبت نام دوره ) مراجعه فرمائید. ( در نظر داشته باشید احتمال دارد بر طبق نظر استاد مربوطه سرفصل ها  و یا محتوای دوره ها با آنچه در این صفحه به صورت کلی شرح داده شده است متفاوت باشد.)

نگاه کلی به رشته طراحی و دوخت

مقدمه:
گاهی اوقات وقتی انسان به اسم رشته ای فکر می کند مطلب را بسیارساده می انگارد و مانند خیاطی، یاد نخ و سوزن و مقداری پارچه که پوشش را برای .انسان به ارمغان می آورد اما هنگامی که به صفت پوشاک فکر می کنید یا به انواع مدهای روز ایران و جهان می اندیشید ویا زمانی که رنگ ها و طرح های متفاوت را به دقت بررسی می کنید متوجه پیچیدگی های تولید و بازاریابی و رقابت سنگین کشورها می شوید.تاثیرات فرهنگی لباس، نگاه اجتماعی مردمان یک کشور به طرح لباس و بحث مد و مدگرایی جزء اساسی ترین مطالب این صفت است مانتو دوزی،شلوار دوزی،نازک دوزی،الگو سازی به روش حجمی،برش لباس زنانه و …از  مواردی است که هنر جویان در طول تحصیل با آن آشنا میشوند.

تعریف رشته:
طراحی و دوخت لباس طی قرون متمادی همراه با پیشرفت علم و تکنولوژی تغییرات چشمگیری داشته و متناسب با فنون و تکنولوژی مدرن، شرایط اقلیمی، اقتصادی و آداب و رسوم اجتماعی در حال تحول و گسترش می باشد. رشته طراحی و دوخت یک رشته کاربردی است و هدف آن طراحی لباس با مدل های گوناگون با حفظ خلاقیت هنری می باشد. هنرجوی این رشته در طی دوران تحصیلی با مبانی هنرهای تجسمی و اصول طراحی لباس و آناتومی بدن انسان الگو برش و دوخت لباس زنانه و کودک و تزئین اتاق خواب کودک شناخت الیاف نساجی رنگ شناسی تخصصی لباس و انواع پارچه و استانداردهای دوخت طراحی لباس با مدل های گوناگون روش تولید لباس (سری دوزی) آشنا شده و توانایی انجام دوخت پولک منجون دوزی با لباس عروس طراحی و دوخت گوناگون لباس کودک کار با انواع چرخ های خیاطی را پیدا خواهد کرد.

کاردانی رشته طراحی و دوخت:
نزدیک به 90% دانش آموزان ایرانی مایل اند از راه تحصیل در دانشگاه به موفقیت های اجتماعی و شغلی دست یابند. اما متاسفانه تمام این افراد نمی توانند به دانشگاههای دولتی و حتی آزاد اسلامی راه یابند برای نمونه در سال 1382 از خیل هظیم داوطلبان کنکور حدود 220 هزار نفر شرکت کننده که از این تعداد حدود 130 هزار نفر وارد دانشگاهها و موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوری شدند (دانشگاههای دولتی، پیام نور، غیرانتفاعی، و غیر دولتی) (آمار آموزش عالی ایران 1382) از این داوطلبان ورود به دانشگاه عده ای که از لحاظ نمره علمی در سطح بالاتری قرار دارند، طبق ضوابط خاصی مجاز به انتخاب رشته می شوند. آنها معمولاً در فرصتی بسیار کم باید حداکثر 100 رشته را براساس علاقه خود از دانشگاههای مختلف انتخاب کند و به ترتیب اولویت برگه انتخاب رشته خود را پر کند سرانجام از بین متقاضیان ورود به دانشگاه عده ای موفق به ورود به دانشگاه می شوند ظاهراً این طور به نظر می رسد که بعد از قبولی در دانشگاه تمام اضطراب ها فروکش کرده است و پذیرفته شدگان از موفقیت به دست آمده خوشحالند و بدون دغدغه و نگرانی به تحصیل خود ادامه خواهند داد.

زمینه شغلی رشته طراحی و دوخت :
سری دوزی پوشاک، برشکاری لباس و پارچه، طراحی لباس و دوخت، سرپرست آموزشگاه خیاطی، مدیر امور تولیدی پوشاک، تکه دوزی و گلدوزی لباس، نازک دوزی و ضخیم دوزی، دوخت کامل سیسمونی، مدل سازی لباس، کارگاه های لباس عروس، تأسیس آموزشگاه های خیاطی، تأسیس آموزشگاه های طراحی لباس، اشتغال در صدا و سیما (طراحی لباس)، اشتغال در آموزش و پرورش.
نحوه ادامه تحصیل در این رشته در سطح دانشگاهی :
برای ادامه تحصیل در این رشته نیاز است دانش آموزان بعد از دریافت مدرک دیپلم خود در هنرستان در آزمون ورودی رشته خود شرکت نمایند و در مقطع فوق دیپلم ادامه تحصیل دهند.
دروس مورد نیاز در کنکور :
تاریخ هنر ایران و جهان، مبانی هنرهای تجسمی، الیاف نساجی، طراحی اندام و لباس، الگو و دوخت۱و2.
این رشته در 42 دانشگاه کشور به صورت روزانه (دولتی) پذیرش می شود. همچنین در 3 دانشگاه کشور بصورت غیرانتفاعی پذیرش دانشجو دارد.

مکان ها یا سازمان های محل اشتغال:
موسسات تولید لباس، کارگاه های دوخت لباس عروس، آموزشگاههای خیاطی، کارخانه های تولید پوشاک، کارخانه های نساجی و کارگاههای آزاد در زمینه طراحی و دوخت لباس.

شرایط کاری:
جایگاه شغلی متوسط و سطح درآمد خوب، نیاز به فعالیت های مدیریتی کنترل و نظارت تداوم و تراکم کار زیاد، تحمل سر و صدا و آلودگی محیط کار در کارخانجات نساجی، نیاز به فعالیت های دست و چشم.

شرایط ورود به رشته:
کسب شرایط ورود به شاخه فنی و حرفه ای.
رشته های امکان ادامه تحصیل (کاردانی دختر):
طراحی و دوخت.
امکان ادامه ی تحصیل بعد از کاردانی:
به صورت ناپیوسته تا مقطع کارشناسی ارشد

روشهای ادامه تحصیل:
دانش آموزان شاخه کار و دانش با دریافت مدرک دیپلم در یک رشته مرتبط با رشته تحصیلی خود در آزمون آموزشکده های فنی و حرفه ای یا دانشگاه آزاد شرکت کرده یا بدون کنکور براساس شرط معدل و پرداخت شهریه در دانشگاه پیام نور فراگیر، دانشگاه آزاد و علمی کاربردی شرکت نموده و ادامه تحصیل دهند.
همچنین پس از کسب مدرک کاردانی می توانند در کنکور های کارشناسی ناپیوسته مرتبط با رشته خود شرکت کرده یا در آزمون های دانشگاه های آموزش عالی، سازمان سنجش و یا آزاد شرکت نموده و پس از کسب حد نصاب لازم، انتخاب رشته نمایند و یا بدون کنکور در دانشگاه پیام نور فراگیر ثبت نام کنند و با پرداخت شهریه ادامه تحصیل دهند.

رشته خیاطی :  

رشته مهارتی : خیاطی
زمینه : صنعت
گروه : پوشاك
زیر گروه : خیاطی

نقش و توانایی فارغ­ التحصیلان
1ـ استفاده از انواع ماشین­های دوخت و وسایل کارگاهی
2- ترسیم الگو و دوخت ، وسایل و ملزومات سیسمونی
3- ترسیم الگو و دوخت لباس های نوزاد تا 2 سال
4- ترسیم الگو و دوخت لباس های زنانه (نازکدوزی)
5- انجام دوخت های تزیینی لباس کودکان تا 2 سال
6- شناخت انواع پارچه های مربوط به پوشاک (طبیعی و نیمه مصنوعی)
7- طراحی از آناتومی اندام و جزییات مختلف آن برای طراحی لباس
8- تعلیم آموزش های ضمن کار ، برای افراد رده های پایین تر
9- شناخت اصول مبانی رنگ و بکارگیری آن در طراحی لباس

معصومه فهیم نیا در تاریخ شنبه 28 دسامبر 2013 گفت:

سلام ممنون از ساییتون

معصومه فهیم نیا در تاریخ سه‌شنبه 11 فوریه 2014 گفت:

سلام کار شما و ساییتون بسیار عالیست آماده همکاری با شما هستم به سایت الماس هنر مراجعه نمایید.

  مدیر کل سایت در تاریخ سه‌شنبه 11 فوریه 2014 گفت:

  با سلام و تشکر از شما
  خواهشمند است درخواست خود را از طریق فرم ارتباط با ما همراه با رزومه کاری خود ارسال فرمایید.

  ارادتمند – روابط عمومی “باما”

زیبا موسوی در تاریخ سه‌شنبه 29 آوریل 2014 گفت:

سلام من 13سال خیاط هستم رشته تحصیلیم درسیم کارودانش کامپیوتر است مدرک خیاطی ازاد دارم فنی حرفه ای خیلی دوست دارم طرای دوخت ادامه بدم ولی به دلیل متاهل بودنم امکان نداره جایی برم خواستم در مورد مجازی بودن این رشته کمکم کنید لطفا

  مدیر کل سایت در تاریخ سه‌شنبه 29 آوریل 2014 گفت:

  با سلام خدمت شما دوست عزیز – چه کمکی از دست واحد آموزش برای شما بر می آید ؟ بفرمایید در خدمتتون هستیم ؟

زیبا موسوی در تاریخ پنج‌شنبه 01 می 2014 گفت:

ممنون که جواب منو دادید .ایامن با این شرایط تحصیلی که گفتم در رشته طراحی دوخت مجازی شما میتوانم ثنت نام کنم؟ واگه ثبت نام کنم فقط همون بسته اموزشی رو بخونم وبعد پروژبنویسم وتحویل شما بدم تمام .یعنی من مثلا کاردانی گرفتم یا اینکه مثل دانشگاه حضوری ترم ترم باید دروسو پاس کنم و این مدارک خارجی چی هستن مثلا اگه من مدرک المانو بخوام باز اونم بسته های جداگانه داره واینکه با روش طراحی ودخت اون کشور باید اموزش ببینم ودر اخر از اینکه چنین سایت یا دنیای مجازی که برای تمام کسانیکه نمی توانن ادامه تحصیل بدن به هر دلیلی راه انداختید و باعث کمک به انها مشوید ممنونم.

  مدیر کل سایت در تاریخ سه‌شنبه 13 می 2014 گفت:

  با عرض سلام خدمت شما.
  به اطلاع می رسانیم جهت شرکت در دوره های مجازی این شرکت نیازی به مدرک یا مقطع تحصیلی خاصی ندارید چرا که این دوره های کوتاه مدت و با رویکرد ارتقاء مهارت تدوین گشته اند.
  توجه نمایید مدارک پایان دوره ها معادل مدارک دانشگاهی یا دیپلم و تحصیل نیستند، مدارک تایید کننده مهارت شما در آن رشته می باشد .
  جهت پایان دوره ارزیابی شما از طریق پروژه می باشد تا سطح مهارت شما سنجیده شود.
  جهت گواهینامه های دیگر کشور ها نیاز به مطالعه و ارزشیابی منابع دیگر ندارید و می توانید بعد از گذراندن دوره درخواست دهید تا ما درخواست شما را به آنها ارجاع داده و گواهی مورد نظر را از آنها برای شما دریافت نماییم.

  با تشکر از ارتباط شما با آموزشگاه مجازی ایباما.

yousaf در تاریخ چهارشنبه 07 می 2014 گفت:

سلام من به يك نفرمسلط به طراحي وچيدمان الگو با كامپيوتر نيازمندم ياسينيyousefyasini59@yahoo.com

رسول حسنی در تاریخ چهارشنبه 28 می 2014 گفت:

سلام من لیسانس برق هستم و به دلیل شرایط کاری خود مایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد طراحی دوخت هستم
ممنون میشم اگه راهنمای ام بکنید

  ح.س در تاریخ سه‌شنبه 28 آگوست 2018 گفت:

  سلام خسته نباشین. من لیسانس پرستاری دارم و در حال حاضر نیز مشغلول بکار هستم. چون به طراحی دوخت و… علاقه خاصی دارم. میخواستم ببینم میتونم ارشدم رو طراحی دوخت امتحان بدم. در ضمن تمامی دوره های طراحی دوخت رو هم گذروندم. ممنون میشم جواب بدین…………

سارا مالکی در تاریخ چهارشنبه 04 ژوئن 2014 گفت:

سلام من در سوم دبیرستان رشته ریاضی مشغول تحصیل هستم .میخواستم بدونم امکان اینکه از کنکور ریاضی وارد این رشته بشم هست یا نه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

  فاطمه در تاریخ دوشنبه 17 جولای 2017 گفت:

  سلام ممنون از مطالب خوبتون
  من به رشته ی فنی و حرفه ای علاقه دارم ولی به نظرتون گرافیک پر درامد تره یا طراحی و دوخت؟؟

سیمین در تاریخ دوشنبه 07 جولای 2014 گفت:

سلام
لیسانس باستان شناسی دارم مخوام ارشد طراحی لباس بخوتن لطفا راهنمایی…..متشکرم

فاطمه در تاریخ دوشنبه 04 آگوست 2014 گفت:

13مرداد 93

سلام فاطمه هستم لیسانس آموزش ابتدایی دارم وآموزگار هستم و میخواهم طراحی دوخت درکمترین مسیر کوتاه بخونم لطفا راهنمایی ام کنید

الناز در تاریخ جمعه 08 آگوست 2014 گفت:

سلام من کاردانی روابط عمومی از دانشگاه علمی_کاربردی هستم و میخواهم برای کارشناسی طراحی دوخت ثبت نام کنم اما شرایطش رو نمیدونم ممنون میشم راهنماییم کنید
باتشکر از سایت خوبتون

  مدیر کل سایت در تاریخ جمعه 08 آگوست 2014 گفت:

  با سلام و تشکر از ارتباط شما.
  در حال حاظر دوره آموزش کوتاه مدت طراحی و دوخت مانتور در بنیاد موجود است به صورت مجازی و پژوهش محور – جهت ثبت نام می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید :

ندا در تاریخ شنبه 09 آگوست 2014 گفت:

سلام ممنون از سایتتون !!!
میخواستم دانشگاههایی که این رشته رو در تهران و یا اطراف اون دارن بپرسم؟

atrin در تاریخ دوشنبه 01 سپتامبر 2014 گفت:

سلام
من لیسانس کامپیوتر دارم ولی میخوام ارشد طراحی لباس بخونم چون هم علاقه شو دارم هم استعدادشو
الان نمیدونم منابع و ضرایبش چی هست و چه کتابهایی رو با چه انتشاراتی بخونم و ازکجا کتابهاشو تهیه کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

سمیه در تاریخ شنبه 20 سپتامبر 2014 گفت:

با سلام .من کارشناسی پرستاری دارم ولی به طراحی دوخت و خیاطی علاقه زیادی دارم .میخوام ارشد طراحی بخونم میشه راهنماییم کنید.رفرنساش چیه؟آزمونش چه موقع است؟با تشکر

معصومه در تاریخ دوشنبه 22 سپتامبر 2014 گفت:

سلام من دیپلم انسانی دارم ودیپلم نازک دوزی ضخیم دوزی ولباس شب وعروس دارم لطفا بفرماید من چطوری میتونم در طراحی دوخت شرکت کنم

زینب در تاریخ سه‌شنبه 07 اکتبر 2014 گفت:

سلام،خسته نباشید،ببخشید من دیپلم طراحی دوخت فنی حرفه ای دارم، برای کنکور غیراز کتابایی که نوشتید دیگه چه کتابایی رو باید خوند؟هم تخصصی و هم عمومی؟

افسانه در تاریخ پنج‌شنبه 09 اکتبر 2014 گفت:

سلام خسته نباشید من لیسانس شیمی داشته و دبیر هستم .قبلادوره نازک دوزی و ضخیم دوزی به روش مولر را گذرانده ام.چگونه می توانم در رشته طراحی و دوخت ادامه تحصیل دهم.

سونا در تاریخ دوشنبه 27 اکتبر 2014 گفت:

باسلام من لیسانس حسابداری دارم برا کارشناسی ارشد میتونم ریشته طراحی دوخت شرکت کنم

saba در تاریخ جمعه 31 اکتبر 2014 گفت:

سلام.من ارشد ادبیات هستم و علاقمندم که ارشد طراحی دوخت بگیرم و در این زمینه کار کنم البته مدرک فنی حرفه ای آزاد از نازکدوزی هم دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید که از چه طریقی میتونم ارشد طراحی دوخت بگیرم و چگونه؟سپاس از راهنماییتان.

سمیه در تاریخ چهارشنبه 05 نوامبر 2014 گفت:

سلام و خسته نباشید
من کارشناسی معماری دارم ولی میخوام تو رشته طراحی دوخت ادامه تحصیل بدم.. خیاطی هم بلدم در حد نازک دوزی.. میشه من و راهنمایی کنید..باید چطوری اقدام کنم؟؟

جاویدان در تاریخ سه‌شنبه 11 نوامبر 2014 گفت:

سلام من خیاط ماهری هستم که طراحی وبرش و دوخت را مسلط هستم ولی میخواهم الگو سازی را با کامپیوتر اموزش ببینم کجا میتوانم من ساکن تهران هستم وایمیل من javidan.shahnaz@yahoo.com لطفا مرا راهنمایی کنید با تشکر

bahare در تاریخ چهارشنبه 12 نوامبر 2014 گفت:

سلام .من لیسانس پرستاری هستم.خیلی دوست دارم که طراحی لباس و تکنولوژی دوخت بخونم. اما نمیدونم کرج یا تهران کدوم دانشگاه داره.بازار کار ش چطوره/و شرایط ثبت نامش چیه/ خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

nekoomanesh-b@yahoo.com

گلناز حسینی در تاریخ پنج‌شنبه 20 نوامبر 2014 گفت:

سلام . اگر من بخواهم در رشته طراحی لباس یا طراحی و دوخت در دانشگاه شرکت کنم باید چه کار کنم ؟ ایا باید کنکور بدهم یا با شرط معدل هم میتوانم وارد دانشگاه شوم و این رشته را بخوانم ؟؟؟ الان دانشجوی سال سوم رشته علوم تربیتی هستم . و علاقه زیادی به رشته طراحی لباس دارم. لطفا من را راهنمایی کنید . اگر امکان دارد جواب من را از طریق ایمیل بدهید . متشکرم .

دنیا آسایشی در تاریخ شنبه 22 نوامبر 2014 گفت:

سلام من فوق دیپلم گرافیک دارم از علمی کاربردی میخوام رشته طراحی دوخت رو ادامه بدم میتونم ؟چجوری باید اقدام کنم ؟!

بدیعی در تاریخ دوشنبه 24 نوامبر 2014 گفت:

با سلام
من مدرک فوق دیپلم طراحی و دوخت دارم.آماده همکاری با سایت شما میباشم.

م تجدد در تاریخ دوشنبه 24 نوامبر 2014 گفت:

با سلام و تشکر
بنده مدرک دیپلم طراحی دوخت دارم. میخوام بدونم مدرکی که شما میدین معادل چه مدرکی هست ! و این مدرک در کشوری مثل کانادا چقدر کاربرد داره و معادل چه مدرکیه ؟!
و بهترین مدرک برای کار در کانادا چیه ؟!

  مدیر کل سایت در تاریخ چهارشنبه 26 نوامبر 2014 گفت:

  با سلام – گواهینامه آموزشی دوره کوتاه مدت تخصصی – از آکادمی های بین المللی نیز همینطور – جهت اطلاعات بیشتر به سوالات متداول مراجع فرمایید – با سپاس

محسن در تاریخ پنج‌شنبه 27 نوامبر 2014 گفت:

سلام من محسن ابراهيمي هستم بيش از١٢سال تجروه كامل تو رشته هاي دوخت تمام لباس ها و برش و طراحي دوست دارم مدرك هاي كارمم داشته باشم من ايميل ندارم ممنون ميشم كمكم كنين.09119737504

محسن در تاریخ پنج‌شنبه 27 نوامبر 2014 گفت:

دوست داشتين زنك بزنين كمكم كنين ممنون از مدير سايت هم ممنونم به خاطر سايت خوبش.

آیدا در تاریخ سه‌شنبه 02 دسامبر 2014 گفت:

سلام.ممنون از اطلاعات خوبتون.من دانشجوی کارشناسی ارشد تاریخ هستم.مدتیه به فکر تغییر رشته افتادم البته بعد از فارغ التحصیل شدن .از سیزده سالگی به طراحی لباس علاقه داشتم و مطمئنم در این رشته موفقترم.میشه لطفا راهنمایی کنین.من چطوری می تونم تغییر رشته بدم در حالی که دو مقطع رو گذروندم؟آیا مجازم دانشگاه دولتی شرکت کنم؟

امیر در تاریخ یکشنبه 21 دسامبر 2014 گفت:

سلام من کارشناسی بهداشت عمومی هستم برا ارشد تصمیم گرفتم ظراحی لباس بخونم.ممنون میشم راهنماییم کنین

ناهید در تاریخ شنبه 27 دسامبر 2014 گفت:

سلام رشته ی تحصیلیه من تجربی و رشته ی دانشگاهیم شیمی کاربردی میخوام انصراف بدم و طراحی دوخت بخونم ایا امکانش هست وچگونه ممنون میشم راهنماییم کنین ؟

ناهید در تاریخ شنبه 27 دسامبر 2014 گفت:

و ایا در شهر زنجان این رشته وجود داره یا نه ؟

homeyrashameh در تاریخ سه‌شنبه 30 دسامبر 2014 گفت:

با سلام من دانشجوی تزم 4 حسابداری هستم ولس بدلیل علاقه فراوان به خیاطی و ادامه کار در این راستا لطفا مرا راهنمایی فرمایید با تشکر

فاطمه در تاریخ یکشنبه 04 ژانویه 2015 گفت:

سلام من رشتم طراحی و دوخت است آیا در اینده
من میتوانم شغلی دولتی داشته باشم؟برای این شغل باید چه کاری کنم؟

سارا در تاریخ سه‌شنبه 27 ژانویه 2015 گفت:

سلام ،من دانشجو رشته برق_قدرت هست ترم 6 هستم می خواستم بدونم چجوری میتونم برا کنکور خودمو اماده کنم تا در رشته دوخت و طراحی شرکت کنم. چه کلاسایی مفید هست؟ چه دوره هایی بگذرونم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

ریحانه در تاریخ جمعه 06 فوریه 2015 گفت:

سلام من دیپلم تجربی دارم ولی از اونجایی که علاقه وافری به رشته طراحی و دوخت دارم امسال توی دانشگاه علمی وکاربردی شهرمون بصورت معدلی در رشته طراحی و تکنولوزی دوخت پذیرفته شدم بنظر شما موفق میشم؟

fatima در تاریخ یکشنبه 08 فوریه 2015 گفت:

ایا برای رفتن به دانشگاه دولتی طراحی دوخت فرزند جانباز بودن تاثیر دارد ؟ چقد تاثیر دارد ؟

حمزه آزادپور در تاریخ جمعه 20 فوریه 2015 گفت:

باسلام .من 18سال است خیاطی کارمی کنم.ازهرمزگان آمدم به تهران 6سال است درتهران فعالیت مکنم.. من به طراحی الگوسازی زنانه ومردانه دوره آموزش گذاراندم.خیلی به خیاطی علاقه مندم.دیپلم کاردانش زنانه 6227 هنرستان شهدا تهران گذاراندم..دوست دارم به دانشگا ه هنر رشته کارشناسی طراحی الگوسازی بارایانه ادامه بدم. ولی هنوز نمی دانم جکار کنم درهرمزگان مجوز شرکت تعاونی البسته دانس هرمزگان گرفتم..قصدم این بود لباس مدارس ونظامی وکت شلواربانک تولید کنم. …..متاسفانه فعالیت نمیکنم به دلیل سرمایه نداشتم..متاسفانه موفق نشدم .باعث شده زندگی ام از دست دادم .باز هم صد هزاربار شکر مکنم.فعلا جرخکاری کارمکنم .جون من پشکارخوبی دارم .درمجلس شورای اسلامی وادارات آشنای خوبی دارم .ولی بلد نبودم جطوری پیش بروم.خواهش مکنم .به من کمک کنید یا راهنمایی کنی.یاحضوری راهنمایی کنید .هزینه موافقم.09335222976 حمزه آزادپور لطفا فوری جواب بده ممنونم.

ماهورخداپرست در تاریخ یکشنبه 22 فوریه 2015 گفت:

با سلام
اول ازمطالب بسیارخوبتون تشکرمیکنم.
من سال86دیپلم برنامه نویسی کامپیوتر گرفتم ودر دانشگاه علمی کاربردی رشته فناوری اطلاعات میخوندم که متاسفانه ترک تحصیل کردم البته در این رشته موفق نبودم علاقه ای هم نداشتم.الان مدت دوسال است ازطریق آموزشگاه آزاد خیاطی درحال یادگیریم تاحالامدرک نازوکدوز زنانه،ضخیم دوز زنانه روگرفتم وبه تازگی امتحان الگوسازوبرشکار زنانه روامتحان دادم.من به طراحیه لباس خیلی علاقه دارم وخداروشکر استعدادش روهم دارم وخیلی مشتاقم تواین زمینه تحصیلات دانشگاهی داشته باشم تاهرمقطعی که بتونم ادامه میدم.میخواستم بدونم که حتماباید ازطریق مدارس بزرگسالان اقدام کنم تا بتونم کنکورسراسری شرکت کنم ورشته طراحی دوخت بخونم؟؟؟ میخواستم درصورت امکان منوراهنمایی کنید تابتونم دانشگاه دولتی قبول شم.دوست دارم.چون از پس هزینه دانشگاه های علمی کاربردی وآزادبرنمیام متاسفانه.خیلی ممنون میشم که منو از راهنمایی هاتون بهرمندکنید.با تشکرازوقتی که برای مطالعه پرسش درخواست شده من میزارید.
منتظر راهنماییه شما هشتم
باتشکرفراوان

ماهورخداپرست در تاریخ یکشنبه 22 فوریه 2015 گفت:

فراموش کردم بگم من ساکن گیلان هستم.دوس دارم بدونم شهر رشت روزانه طراحی لباس داره یا خیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سما در تاریخ دوشنبه 23 فوریه 2015 گفت:

سلام مخواستم بدونم من که دیپلم تجربی دارم چطوری میتونم دیپلم خیاطی و بگیرم،،، ممنون میشم راهنماییم کنید

مرضیه کریمیان در تاریخ یکشنبه 01 مارس 2015 گفت:

سلام و خسته نباشید
من فوق دیپلم حسابداری دارم ولی مایلم در رشته طراحی دوخت تحصیل کنم اگه ممکنه راهنمایی کنید که امکان داره کاردانی به کارشناسی رشته طراحی بخونم و آیا مشهد دانشگاهی در این زمینه داره؟

افسانه در تاریخ چهارشنبه 13 می 2015 گفت:

سلام
من کارشناسی ناپیوسته نقشه برداری دارم می تونم طراحی دوخت یا طراحی لباس بخونم
لطفا راهنماییم کنید
سپاس

حسین سنگکی کاشانی در تاریخ سه‌شنبه 02 ژوئن 2015 گفت:

با سلام، اینجانب دانشجوی دکتری تکنولوژی نساجی علوم تحقیقات و اقتصاد بین الملل شهید بهشتی هستم، درباره طراحی لباس و فرش سابقه فراوانی دارم، الانم مدرس دانشگاه بیش از 6 سال را دارم، آماده همکاری برای تدریس در این واحدهای رشته های مربوطه را دارم، با تشکر و توفیق الهی، کاشانی 31 سال سن،

وحید در تاریخ شنبه 06 ژوئن 2015 گفت:

امکان انتخاب این رشته اقایان هم وجود دارد؟

سوگند در تاریخ دوشنبه 22 ژوئن 2015 گفت:

من سال اول دبیرستانم و درگیرم که چه رشته ای انتخاب کنم……لطفا کمکم کنید..

میترا در تاریخ شنبه 27 ژوئن 2015 گفت:

من دیپلم با معدل 16،41رشته طراحی دوحت هستم ومتاهل میشه راهنماییم کنید برای ادامه تحصیل چه کنم؟

nazi در تاریخ چهارشنبه 08 جولای 2015 گفت:

سلام من دپيلم كامپيوتر دارم ولى ب طراحى دوخت هم علاقه دارم هم ميتونم طراحى كنم هم طراحى هاى خودمو بدوزم ميخواستم بدونم با اين شرايط ميشه كم كم وارد دنياى فشن شد؟؟لطفا ج بدين خيلى واسم مهمه

علیرضا در تاریخ جمعه 10 جولای 2015 گفت:

سلام من دیپلم ردی علوم انسانی هستم،ميخواستم بدونم آیا مرکزی هست تا با رشته خیاطی دیپلم مورد تایید آموزش و پرورش بگیرم ؟ممنون.

پریناز در تاریخ سه‌شنبه 14 جولای 2015 گفت:

سلام خسته نباشید
من دیپلم تجربی دارم آیا میتونم طراحی دوخت بخونم؟
و اینکه اگه لطف کنین و دانشگاه های تهران وکرج را بهم معرفی کنین ممنون میشم.
با تشکر از زحماتتون.

سارا در تاریخ جمعه 24 جولای 2015 گفت:

سلام سارا عبدشاهی هستم 1 ساله خیاطی میکنم درامدمم خوبه ولی من خیلی علاقه دارم رشته تحصیلیم طراحی دوخت بود.ولی متاسفانه ساله 2 هنرستان مجبور شدم ولش کنم .الان شرایط ادامه رو دارم خیلی دوست دارم بهمن امسال کنکور بدم خواهش میکنم راهنماییم کنید .

شیلان در تاریخ جمعه 24 جولای 2015 گفت:

سلام کارشناسی فیزیک دارم به دلیل علاقه زیاد به رشته طراحی دوخت امسال می تونم ازمون کارشناسی ارشد شرکت کنم .ممنون.

لیلا در تاریخ یکشنبه 26 جولای 2015 گفت:

سلام،دیپلم ریاضی دارم.خیاطی رو تو آموزشگاه گذروندم،دوست دارم طراحی دوخت رو از طریق دانشگاه ادامه بدم،میشه جامع و کامل راهنمایی کنید.

ن در تاریخ شنبه 01 آگوست 2015 گفت:

من لیسانس علوم اجتماعی دارم ولی خیلی مایلم در رشته طراحی ودوخت ادامه تحصیل بدم .بنظرتون می تونم در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کنم .ممنون

Sanaz در تاریخ شنبه 01 آگوست 2015 گفت:

سلام من یه دانش اموزی هستم ک تازه میخوام انتخاب رشته کنم. خیلی ب این رشته علاقه دارم. میخواستم بدونم ایا این رشته دراینده ب درد من میخوره؟
واینکه میتونم باکشیدن طرح های جدید و رویه کار اوردن طرحام موفق شم یان؟؟؟؟

محبوبه در تاریخ شنبه 01 آگوست 2015 گفت:

سلام لیسانس اموزش زبان انگلیسی دارم و دوره نازک دوز زنانه را در اموزشگاه گذراندم و مدرکش رو گرفتم به خیاطی علاقه دارم میخواستم بدونم ارشد طراحی دوخت مجازی شرایطش چیه و ایا مستقیم وارد بازارکار میشم؟؟؟؟؟؟؟؟

محبوبه در تاریخ پنج‌شنبه 06 آگوست 2015 گفت:

سلام .من بیست سال خیاطی میکنم مدرک نازک دوزی وضخیم دوزی ازآموزشگاه خیاطی آزاد هم دارم .اما مدرک تحصیلی تا اول انسانی دارم.طراحی مدولباس هم دوره اون گذرندم.تجربه کار خباطی درشخصی دوزی رو کاملا دارم.یه مدت هم تو منزل آموزش خیاطی دادم .دوست دارم به روشی که شما دارین ادامه بدم وبرای مربی یا برای تولیدی.شروع به یه فعالییتی داشته باشم .لطفا راهنماییم کنید .خواهش میکنم جواب بدین چگونه واز کجا شروع کنم.

m در تاریخ شنبه 08 آگوست 2015 گفت:

سلام من در رشته طراحی و دوخت تحصیل میکنم میخواستم شرایط لازم برای طراحی لباس هنرمندان رو بدونم . خواهش میکنم جواب بدید
ممنونم

بهار در تاریخ دوشنبه 10 آگوست 2015 گفت:

با سلام
من ارشد مشاوره دارم و به رشته ی طراحی و دوخت علاقه دارم میخواستم مهارت و مدرک این رشته رو هم داشته باشم اما نمی دونم باید از کجا شروع کنم لطفا راهنمایی کنید

هلفی در تاریخ سه‌شنبه 11 آگوست 2015 گفت:

سلام من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم ولی10تا مدرک خیاطی دارم ومربی اموزشگاه هم بودم اگه بخوام رشته طراحی دوخت یا طراحی لباسو تو دانشگاه بخونم ایا دروس عمومی که قبلا پاس کردم حساب میشه؟ومن در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد این رشته میتونم درسمو ادامه بدم؟ممنون

لیلا در تاریخ سه‌شنبه 11 آگوست 2015 گفت:

با سلام من دیپلم تجربی دارم و الان در حال تحصیل در رشته مترجمی زبان در دانشگاه پیام نور هستم، آیا میتوانم کنکور طراحی و دوخت شرکت کنم؟ برای اینکار باید دیپلم فنی داشته باشم؟ چگونه؟

نادیا در تاریخ چهارشنبه 26 آگوست 2015 گفت:

سلام من لیسانس عمران دارم ارشد میخوام طراحی دوخت بخونم لطفا راهنماییم کنید
ممنون

سمیرا در تاریخ دوشنبه 31 آگوست 2015 گفت:

سلام من دیپلم تجربی دارم میتونم از طریق کنکور برای رشته ی طراحی دوخت یا طراحی لباس امتحان بدم.اگراز طریق کنکور امتحان بدم شهریه ی دانشگاه کمتر ازبدون کنکور میشه یا نه؟ممنون

محمد در تاریخ پنج‌شنبه 03 سپتامبر 2015 گفت:

سلام و خسته نباشید ، من با دیپلم کامپیوتر چ طور می تونم تو رشته طراحی دوخت یا فرش دستبافت علمی کاربردی پودمانی یا فنی حرفه ای بدون آزمون ادامه تحصیل بدم ، لطفا به ایمیل جوابمو بدید حتما ، می خوام تا فرصت ثبت نام هست اقدام کنم ، خیلبی ممنون

خانم حسینی در تاریخ دوشنبه 07 سپتامبر 2015 گفت:

سلام باتشکرازسایت شما.من دررشته مدیریت دولتی فارغ التحصیل شدم مدارک خیاطی زیادی ازفنی وحرفه ای از نازک دوزی تاتکمیلی دارم وعلاقه به ادامه تحصیل دررشته طراحی دوخت دارم ازشما میخام راهنماییم کنین چکاربایدبکنم.باتشکر

زهرا در تاریخ سه‌شنبه 15 سپتامبر 2015 گفت:

سلام ببخشیند دیپلم من نظریه با این وجود میتونم طراحی و دوخت بخونم؟

زینب در تاریخ جمعه 18 سپتامبر 2015 گفت:

سلام من درسال 93 دردانشگاه توحید امل ترم اول و پاس کردم ولی به علت مشکل که داشتم نتونستم ادامه بدم حالا میشه ادامه تحصیل بدم یا باید دوباره کنکور بدم

مهسا در تاریخ شنبه 19 سپتامبر 2015 گفت:

سلام خسته نباشید مدیر عزیز سایت.من لیسانس علوم تربیتی دارم ولی خیلی به طراحی و دوخت علاقه دارم و مایلم امسال در کنکور شرکت کنم ولی هیچ مدرکی مرتبط با خیاطی ندارم صرفا خیاطی رو بلدم میشه بزرگواری کنید راهنمایی کنید نظرات رو خوندم خیلیا همین مشکل من رو داشته باشن ممنون میشم کمکم کنید.

Zohre در تاریخ چهارشنبه 23 سپتامبر 2015 گفت:

سلام من خانم بامیان هستم از شهرستان کازرون
من دیپلم انسانی دارم و12 سال خیاطی میکنم تو رشته نازک دوزی از فنی حرفه ای مدرک دارم ولی دوست دارم ادامه تحصیل بدم در رشته طراحی دوخت لطفا منو راهنمایی کنید

N.F در تاریخ جمعه 25 سپتامبر 2015 گفت:

سلام. میخوام لیست دانشگاههایی که کارشناسی ارشد طراحی دوخت رو دارن بدونم. کدوم شهرها داره؟؟؟

اردشیر رضایی در تاریخ جمعه 02 اکتبر 2015 گفت:

سلام . وقت بخیر.. به چند خیاط و تزئین کار و مشاور فروش حرفه ای { خانوم } برای همکاری در مزون لباس عروس در شهر رشت نیازمندیم.. از سراسر ایران آماده ی جذب نیروی خوب هستیم. 09111484175

میترا در تاریخ شنبه 03 اکتبر 2015 گفت:

سلام من لیسانس کامپیوترم.به طراحی دوخت خیلی علاقه دارم.دیپلم نازک دوزی دارم از اموزشگاه.امکان ادامه تحصیل در زمینه طراحی دوخت به چه صورتیه.؟

میترا در تاریخ شنبه 03 اکتبر 2015 گفت:

در ادامه…..
ایا به کارشناسی ارشد در زمینه طراحی دوخت فک کنم یا به اینکه دوره هارو از ابتدا بگذرونم.؟یعنی اول کاردانی بعد کارشناسی و بعد کارشناسی ارشد

حانیه حسینی منش در تاریخ دوشنبه 12 اکتبر 2015 گفت:

باسلام من خیلیع علاقه مندبه فراگیری ویادگیری دوره طراحی ودوخت لباس به صورت مجازی هستم درحدی که بتونم مزون بزنم وجرات وشهامت کارپیداکنم وهرمدل لباسی وبرای هراندامی وحتی سری دوزی ویاحتی کارتولیدی پیداکنم باتوجه به اینکه رشته تحصیلیم غیرمرتبط هست وبه دلیل تاهل وفرزندکوچک داشتن .شرایط رفتن به كلاسهای حضوری راندارم لطفا راهنمایی بفرمائید
باتشکر

  مدیر کل سایت در تاریخ دوشنبه 12 اکتبر 2015 گفت:

  با سلام و تشکر از انتخاب شما

  لطفا با کارشناس مشاوره شماره 09130001688 تماس حاصل فرمایید یا در سایت درخواست مشاوره رایگان را تکمیل فرمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

مرواریدی در تاریخ جمعه 16 اکتبر 2015 گفت:

با سلام من ترم هفتم رشته مهندسی مکانیزاسیون هستم ولی علاقه بسیاری به رشته طراحی و دوخت دارم و در تمامی دوره های مربوط به این رشته در اموزشگاه شرکت کردم و مدرک های فنی حرفه ای ان ها را گرفتم.مانند نازک دوزی،ضخیم،لباس شب و عروس،الگو برش،گره،پرده،گریت و … سوال من اینه که برای شرکت در کارشناسی ارشد رشته طراحی به چه منابعی نیاز دارم و بنظر شما امکان قبولی دارم یا نه؟یا برای کارشناسی باز امتحان بدم؟

pari در تاریخ سه‌شنبه 24 نوامبر 2015 گفت:

سلام
من مدرک فوق دیپلم نرم افزار دارم چطور میتونم تطبیق بزنم و کاردانی به کارشناسی طراحی دوخت بخونم

moonlight در تاریخ جمعه 04 دسامبر 2015 گفت:

سلام من سال نهم هستم چجوری میتونم‌برم طراحی لباس ؟!

مونا معدنچی در تاریخ یکشنبه 20 دسامبر 2015 گفت:

سلام، من فوق دیپلم مترجمی زبان دارم،آیا میتونم در آزمون کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت شرکت کنم؟

طناز در تاریخ دوشنبه 11 ژانویه 2016 گفت:

با سلام و خسته نباشید…من کاردانی کامپیوتر رو دارم…میخواستم بدونم آیا برای ادمه در مقطع کارشناسی ناپیوسته میتونم رشته ی طراحی دوخت رو بخونم؟یا باید حتما مجددا از کاردانی این رشته رو شرو کنم؟ممنون میشم جواب رو برام ایمیل کنید واینکه در کارشناسی چند واحد رو باید برای این رشته گذروند؟

پارمیس در تاریخ شنبه 16 ژانویه 2016 گفت:

سلام خسته نباشید یه سوال داشتم من دیپلم کامپیوتر دارم میخوام کنکور طراحی دوخت بدم می تونم شرکت کنم جوابو ایمیل کنید لطفا

زینب در تاریخ شنبه 23 ژانویه 2016 گفت:

سلام خسته نباشید من رشته تحصیلیم کارودانش کامپیوتر دیپلممو گرفتمو مدرک نازک دوزی اآزاد گرفتم میتونم با این مدرک برم دانشگاه طراحی دوخت بخونم

عسکری در تاریخ سه‌شنبه 16 فوریه 2016 گفت:

سلام وخسته نباشید من دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی بهشهرم امسال ترم دوم ثبت نام کردم هنوز شهریه پرداخت نکردم میخواستم بدونم مهلت ثبت نام دانشگاه تا کی هست میخوام تو رشته طراحی دوخت لباس ثبت نام کنم .لطفا زودتر جوابمو بدین

پروین در تاریخ چهارشنبه 17 فوریه 2016 گفت:

سلام
بسیار متشکرم بخاطراطلاعات مفید وارزشمندتون.من یک سوال داشتم واینکه من لیسانس حسابداری دارم و یکسال دوره نازک دوزی را در اموزشگاه ازادگذراندم واینک قصد دارم مزون مانتو وکتوشلوارودامن بزنم اما درمورد مزون و اینکه باید ابتدا چجوری شروع کنم و ایا به مدرک و دوره اموزشی دیگه ای نیاز دارم یا نه.
لطفا مرا راهنمایی کنید متشکرم

پروین در تاریخ چهارشنبه 17 فوریه 2016 گفت:

سلام
بسیار متشکرم بخاطراطلاعات مفید وارزشمندتون.من لیسانس حسابداری دارم و یکسال دوره نازک دوزی را در اموزشگاه ازادگذراندم واینک قصد دارم مزون مانتو وکتوشلوارودامن بزنم اما درمورد مزون و اینکه باید ابتدا چجوری شروع کنم و ایا به مدرک و دوره اموزشی دیگه ای نیاز دارم یا نه نمیدانم .
لطفا مرا راهنمایی کنید متشکرم

طاهره در تاریخ چهارشنبه 16 مارس 2016 گفت:

ببخشیدمی شه توضیح بدیداگر کسی هنرستان طراحی بخونه برای دانشگاه چطور می تونه بورسیه بگیره؟

زهره در تاریخ چهارشنبه 16 مارس 2016 گفت:

سلام ببخشید من لیسانس مترجمی دارم.. ایا میتونم برای فوق رشته ی طراحی و دوخت را انتخاب کنم؟

sima در تاریخ سه‌شنبه 05 آوریل 2016 گفت:

سلام من دختري دارم نه ساله عاشق طراحي لباس. ومد با معدل بيست وهوش رياضي بالا دوست دارم از همين سنين سوقش دهم ومسير را براي موفقيت.اوهموار کنم تا در روزي در جايگاه بالا باشه وصاحب برترين برندبشه ميخواستم از کارشناسان شما راهنمايي بگيرم چه کارهايي ميتوانم براي او انجام دهم باتشکر

... در تاریخ یکشنبه 10 آوریل 2016 گفت:

سلام من14 ساله هستم و علاقه زیادی به مد و فشن دیزازنینگ دارم و تا به حال حدود 20-25 طرح کشیدم و بهشون فکر کردم. من سال آینده انتخاب رشته دارم و از تابستان قصد دارم استعدادم رو در خیاطی و طراحی امتحان کنم . شما در سایتتون فقط از دانشگاه های آزاد و دانشگاه های بدون کنکور متن گذاشتید اگه میشه برای بقیه دانشگاه ها رو هم بذارین ، من شنیدم که دانشگاه تهران همچین رشته ای رو داره و میخوام از این بابت مطمئن بشم! ممنون.

مریم در تاریخ سه‌شنبه 12 آوریل 2016 گفت:

لطفا از فضای دانشگاه هم عکس بگذارید

نازنین فاطمه خرّم در تاریخ یکشنبه 17 آوریل 2016 گفت:

سلام.من امسال نهمم و برای انتخاب رشته پاک گیج شدم.بین تجربی و طراحی دوخت.مشکل اینه که امسال تغییر رشته از نظری به فنی حرفه ای و بلعکس هم وجود نداره.
من این رشته رو خیلی دوست دارم،ولی هیچی از شرایط و بورسیه و توانایی هاش نمی دونم.
می شه راهنماییم کنید؟

دلارام در تاریخ چهارشنبه 11 می 2016 گفت:

سلام
رشته من گرافیک کامپیوتری هست و من امسال دیپلم میگیرم.میخوام دوباره دوم و سوم دبیرستان را بخونم با رشته ی خیاطی و خیلی به رشته ی خیاطی علاقه دارم.به نظرتون رشته ی خودما ادامه بدم یا برم خیاطی؟؟؟؟؟؟

نرگس در تاریخ چهارشنبه 18 می 2016 گفت:

سلام من کاردانی طراحی و دوختمـ امکانش هست که بخوام برم کارشناسی نا پیوسته طراحی پارچه و لباس؟؟

zahra در تاریخ شنبه 21 می 2016 گفت:

سلام اگه میشع منو راهنمایی کنید من امسال باید انتخاب رشته کنم بین ادبیات و طراحی دوخت مردد هستم میخواستم بدونم استعداد خیلی مهمه؟
چون من خیلی بی دقت بی حوصله ام برای همین کار هام اون جوری دوست دارم تمیز در نمیاد و قابل ذکر است که به دوخت و دوز علاقه دارم ولی طراحی چون بلد نیستم برام سخته
یه سوال دیگه الا یک سال است دارم چرم دوزی کار می کنم میخواستم ببینم اگه بخوام برم طراحی دوخت برام مفیده؟
ممنون میشم اگه جوابم رو بدین

لیلا در تاریخ جمعه 03 ژوئن 2016 گفت:

سلام ببخشید منو راهنمایی کنید لطفا .دخترم مدرک دیپلم صنایع شیمیایی دارن و کاردانی همین رشته هم پذیرفته شدن اما بخاطر عدم علاقه نتونستن ادامه بدن فقط طراحی لباس رو خیلی دوست دارند اگه ممکن راهنمایی کنید چجور میتونن به این رشته مورد علاقشون دست یابی کنه و ادامه بده ؟؟؟

مهسا در تاریخ شنبه 04 ژوئن 2016 گفت:

سلام من سوم دبیرستانم در رشته ی علوم تجربی ولی بخاطر عدم علاقه به دروس این رشته نتونستم دیپلمم رو بگیرم و از طرف دیگه خیلی به خیاطی علاقه دارم و خیلی ام خوش سلیقه م خلاصه زده به سرم برم تغییر رشته بدم و رشته ی خیاطی رو تو دبیرستان شروع کنم ولی از یه طرف دیگه میترسم که گیر کنم و بازم نتونم دیپلم بگیرم اگه میشه منو راهنمایی کنید ممنون میشم

تیام در تاریخ یکشنبه 05 ژوئن 2016 گفت:

سلام
ایا با مدرک کاردانی شهر سازی زیر شاخه فنی و حرفه ای میشه ازمون کارشناسی طراحی و دخت شرکت کرد؟؟؟
لطفا جواب بدید.
ممنون از راهنمای هاتون.

زهرا قاسمی در تاریخ چهارشنبه 08 ژوئن 2016 گفت:

سلام من لیسانس طراحی ودوخت دارم میخوام در مقطع ارشد طراحی پوشاک ولباس ادامه تحصیل بدم لطفا راهنمایی کنید ممنون

afruz در تاریخ دوشنبه 13 ژوئن 2016 گفت:

سلام خسته نباشیدمن دیپلم تجربی دارم خودم خیاطم .میخوام واسه دانشگاه طراحی دوخت بخونم باید چیکار کنم؟؟

ندا در تاریخ دوشنبه 20 ژوئن 2016 گفت:

سلام من رشته خیاطی درکاردانش هستم ساله سومم و میخام وارد دانشگاه شوم اما نمیدونم کدوم دانشگاه برم من درتهران زندگی میکنم ومعدله سومم شده۱۸/۸۲

شایان در تاریخ چهارشنبه 29 ژوئن 2016 گفت:

با سلام
با تشکر از مطالب خوبتون-من کارشناسی ادبیات خوندم،ایا امکانش هست الان بتونم طراحی و دوخت ادامه بدم در مقطع ارشد؟؟اصلن ارشد طراحی و دوخت داریم؟

یاسمین در تاریخ چهارشنبه 13 جولای 2016 گفت:

سلام خسته نباشید

من رشته ام طراحی دوخت هست و خیلی مایلم به دانشگاه برم ولی دانشگاه فقط دولتی و ازاد هستش و میگن بدون ازمون هم می تونیم بریم و اونم طبق معدل من معدلم ۱۷/۲۲ شده و در ضمن برای کنکور هم ثبت نام کردم صاحب کافینت بهم گفت بدون ازمون هستش ولی ابجیم توی دفترچه خونده ۲۲ مرداد امتحان کنکوره حالا من نمیدونم کدومشون درسته لطفا راهنماییم کنین چون فقط در خوزستان یه دانشگاه دولتی برای رشته ام هست اونم شهید چمران و دانشگاه های ازادهست ولی طراحی لباس

نرگس در تاریخ یکشنبه 31 جولای 2016 گفت:

سلام من کاردانیـ طراحی و دوخت هستم و برای ادامه ی تحصیل برای کارشناسی میخواهم رشته ی طراحی پارچه و لباس انتخاب کنم اما برای کارشناسی ناپیوسته نوشته تکنولوژی طراحی و دوخت باید چیکار کنم؟؟؟

mina در تاریخ دوشنبه 01 آگوست 2016 گفت:

سلام.من دیپلم تجربی دارم وکارشناسی رو تو رشته ی مهندسی کشاورزی گرفتم.چند سال پیش هم مدرک خیاطی (نازک دوزی) رو از یه اموزشگاه معتبر گرفتم ودرحال حاضرم کمابیش خیاطی میکنم به طراحی لباس ومخصوصا خود طراحی خیلی علاقه دارم میخوام بدونم چطوری میتونم وارد این رشته بشم امکانش هست تواین رشته وارد ارشد بشم اونم دریک دانشگاه دولتی یااینکه باید از صفر شروع کنم خواهشا کمک کنین.

فاطی در تاریخ پنج‌شنبه 04 آگوست 2016 گفت:

سلام من مدرک سیکل دارم و علاقه بسییییییییارشدیدی به خیاطی و طراحی لباس دارم و استعداد طراحی رو دارم و قراره از امسال ادامه تحصیل بدم تا بتونم حداقل دیپلم خیاطی بگیرم
آیا میشه منم با شما همکاری کنم یا اینکه حتما باید مدرک داشته باشم
ممنون میشم اگه جوابم رو بدین و راهنماییم کنید

  مدیر کل سایت در تاریخ شنبه 06 آگوست 2016 گفت:

  با سلام خدمت شما – منظور از همکاری را توشیح دهید – سپاس

نویده فرشی در تاریخ جمعه 12 آگوست 2016 گفت:

سلام .من دیپلم ریاضی هستم .میخوام در کنکور طراحی و دوخت شرکت کنم چطوری باید دیپلم کار و دانش بگیرم تا بتونم تو دانشکده الزهرای تبریز ادامه تحصیل بدم

فرزانه در تاریخ شنبه 13 آگوست 2016 گفت:

سلام من دیپلم علوم انسانی دارم خواستم ببینم میتونم در رشته طراحی دوخت انتخاب رشته کنم ؟خیلی ممنون میشم سریع پاسخ بدید

غزاله در تاریخ سه‌شنبه 16 آگوست 2016 گفت:

سلام من دیپلم انسانی دارم وسه ترم رشته مدیریت صنعتی خوندم میخواستم بدونم من میتونم در رشته کارشناسی طراحی و دوخت ثبتنام کنم ..یاباید ازطریق فنی حرفه ای این رشته رو بخونم

مرضیه جهانگیری در تاریخ جمعه 19 آگوست 2016 گفت:

سلام روز به خیر ،من دیپلم هنرستان رشته خیاطی ،سال 72هستم اگه دیره ولی می خوام ادامه بدم برا ثبت نام تو دانشگاه علمی کاربردی اصفهان کجا باید پیگیر بشم لطف کنین راهنماییم کنین ممنون

ریحانه در تاریخ جمعه 02 سپتامبر 2016 گفت:

سلام چطور میتونم از رشته های نظری در رشته طراحی دوخت ادامه تحصیل برم؟

دنیز در تاریخ چهارشنبه 14 سپتامبر 2016 گفت:

سلام من سال بعد قراره کنکور بدم رشته طراحی و دوخت میخونم میخواستم ببینم برای کنکور طراحی دوخت از دروس عمومی سوال نمیدن؟؟؟مثلا ریاضی و فیزیک

طاهره دیندار در تاریخ یکشنبه 18 سپتامبر 2016 گفت:

سلام خسته نباشید:
من امسال 95 موفق به گرفتن دیپلم رشته دوخت های تزئینی شده ام و به دلیل اینکه این رشته دانشگاه ندارد من برادی ادامه چون به خیاطی علاقه شدیدی داشتم ودارم رشته طراحی دوخت رو انتخاب کردم امسال بدون آزمون بود با معدل 18/8دراین رشته قبول شدم (آموزشکده دختران بجنورد(انقلاب اسلامی) )
اما چون دررشته ای که من دردوران دبیرستان خوندم این رشته هم تقریبا سرشاخه از طراحی دوخت است اما بعضیاز درسها که در رشته دوخت های تزئینی نداشته ام و آموزش ندیده ام مثل (کشیدن الگو و یا کار روی مانکن و یا هندسه )
میخواستم بدونم آیا آموزش این سه درس مجازی امکانش هست ممنون میشم اگه جواب منو بدین چون برام خیلی مهم و فرصتی خیلی کمی دارم نمیخوام این رشته مورد علاقه ام رو از دست بدم؟؟؟ خواهش میکنم….کمکم کنید

سمیه جامه بزرگ در تاریخ چهارشنبه 21 سپتامبر 2016 گفت:

سلام و عرض ادب و احترام
من مطالب سایت شما رو مطالعه کردم و با توجه به علاقه ایی که به رشته طراحی دوخت دارم خواستم از شما سوال کنم که چطور میتونم تو این زمینه تحصیلات دانشگاهی پیدا کنم من مهندسی کشاورزی دارم آیا میتونم برای ارشدم تو این رشته تحصیل کنم؟و اینکه من میخوام گواهی های بین المللی تو این زمینه اخذ کنم.
ممنون میشم اگر من رو راهنمایی بفرمایید.در ضمن من تشکر میکنم از مطالبتون و جسارتا خواهشی دارم مبنی بر به روز کردن اطلاعات سایت.
با سپاس و درود فراوران.جامه بزرگ

Atena در تاریخ دوشنبه 26 سپتامبر 2016 گفت:

سلام خسته نباشین سال سوم خیاطی هستم . و به من گفته شده که واسه ورود به دانشگاه نیازی به کنکور نیست و با توجه به معدل وارد دانشگاه میشم . من در مشهد زندگی میکنم و واسه دانشگاه میخوام برم مازندران میخواستم بدونم در استان مازندران دانشگاهی که رشته ی خیاطی رو داشته باشه هست؟ و اگه هست در چه شهری و به چه معدلی نیاز داره؟
خیلی ممنون میشم جوابمو بدید

محدثه در تاریخ دوشنبه 26 سپتامبر 2016 گفت:

سلام من کاردانی طراحی دوخت دارم، طراحی باسم بسیار خوبه،دنبال کار میگردم اگر سراغ داشتیم از طریق ایمیلم اطلاع بدین،ممنونم
mo_hadeseh@yahoo.com

سمیه در تاریخ جمعه 30 سپتامبر 2016 گفت:

سلام من ارشد مدیریت دارم میتونم طراحی دوخت کنکور بدم .باتشکر

آموزش ریاضی یک دهم هنرستان رشته جوشکاری - دسرا در تاریخ جمعه 30 سپتامبر 2016 گفت:

[…] درباره ی رشته طراحی و دوخت | آموزش مجازی | مدرک معتبر […]

لیلا باقری اقدم در تاریخ پنج‌شنبه 20 اکتبر 2016 گفت:

با سلام من دیپلم علوم انسانی دارم و مدرک نازک دوزی از فنی حرفه ای دارم آیا می توانم در کنکور در رشته طراحی و دوخت یا خیاطی شرکت نمایم لطفا"راهنمایی فرمائید

زهرا ازکاشمر در تاریخ یکشنبه 23 اکتبر 2016 گفت:

سلام من دیپلم خیاطی دارم ازدواج کردم  میخوام ادامه تحصیل بدم ایامیشودب صورت غیرحضوری بخونم  لطفا راهنمایی کنید 

زهراازکاشمر در تاریخ یکشنبه 23 اکتبر 2016 گفت:

دررشته خیاطی _کاردانی _ب صورت غیرحضوری لطفا کمکم کنید-

دانلود کتاب نازک دوزی زنانه (ویژه دختران - کار و دانش) - نود و هشت پاتوقی در تاریخ چهارشنبه 26 اکتبر 2016 گفت:

[…] درباره ی رشته طراحی و دوخت | آموزش مجازی | مدرک معتبر […]

فروش لباس عروس در گرگان - مد ایرانی در تاریخ سه‌شنبه 01 نوامبر 2016 گفت:

[…] درباره ی رشته طراحی و دوخت آموزش مجازی مدرک معتبر […]

فروش لباس عروس در گرگان | مجله تفریحی کلیک جوان| سایت تفریحی و سرگرمی در تاریخ سه‌شنبه 01 نوامبر 2016 گفت:

[…] درباره ی رشته طراحی و دوخت آموزش مجازی مدرک معتبر […]

رضاپور در تاریخ جمعه 04 نوامبر 2016 گفت:

سلام،من فوق لیسانس ادبیات دارم ودرحال حاضرعلاقمندم که طراحی دوخت رو ادامه بدم.باتوجه به این که رشته تحصیلیم نظری هست،چطور میتونم دانشگاه رشته طراحی دوخت آزمون بدم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

mina در تاریخ چهارشنبه 09 نوامبر 2016 گفت:

slm mn to reshteye tajrobi tahsil mikonm.mikhastm bedonm kharej az madrese,amozeshgahayi has ke in reshtaro tadris kone va dar nahayat madrak motabar akhz konm?"

sara در تاریخ پنج‌شنبه 24 نوامبر 2016 گفت:

سلام

من دیپلم کامپیوتر هستم

و میخوام کنکور۹۶ رشته طراحی دوخت شرکت کنم و کاردانی ادامه بدم

ولی دفترچه کنکور ۹۵ رو نگاه کردم کد دیپلمم داخل کدهای رشته طراحی دوخت نبود

میشه راهنماییم کنید…

چکار باید بکنم؟

فرشته در تاریخ جمعه 25 نوامبر 2016 گفت:

سلام من دیپلم رشته حسابداری دارم و علاقه به رشته طراحی دوخت در دانشگاه علمی کاربردی دارم آیا میتونم شرکت کنم یا دانشگاه یا باید رشته طراحی خونده باشم؟ 

راضیه ولی پور از بوشهر در تاریخ یکشنبه 27 نوامبر 2016 گفت:

سلام ، من فوق دیپلم طراحی و دوخت دارم و ده سال سابقه تدریس در آموزش وپرورش در همین رشته ، خواستم بپرسم آیا مدرک کارشناسی شما برای آموزش و پرورش معتبر هست یا نه ؟ باتشکر فراوان از سایت خوب شما . 

مهشید در تاریخ سه‌شنبه 29 نوامبر 2016 گفت:

سلام خسته نباشید

میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل تو رشته طراحی دوخت کدوم یک از دانشگاه ها دولتی تهران این رشته رو دارن؟و چه کتابهایی برای کنکور این رشته وجود داره؟

با تشکر اذربهرام

سحر در تاریخ شنبه 10 دسامبر 2016 گفت:

من رشته ام را نمیخوام طراحی لباس انتخاب کنم ولی به این شغل علاقه ی زیادی دارم میخواستم بدونم میتونم بدون اینکه این رشته رو انتخاب کنم در آموزشگاه ها دوخت و طراحی لباس یاد بگیرم و لباس طراحی کنم درضمن ۱۴ سالم هستش

مهدیه در تاریخ یکشنبه 11 دسامبر 2016 گفت:

سلام واقعا از سایت خوبتون ممنونم بسیار عالی بود. من خیلی خیاطی رو دوست دارم کلاس های مختلف هم رفتم ولی اصلا خوب اموزش ندادن و زیاد جالب نبود تصمیم گرفتم بطور حرفه ای یاد بگیرم ولی نمیدونم چطور؟من الان دانشجو مشاوره ترم پنجم دانشگاه پیام نور هستم میشه راهنماییم کنید چطور بدون کنکور به رشته خیاطی وارد شم و هر دو رشته ام رو ادامه دهم ممنونم راهنماییم کنید متشکرم از شما که به ایمیلم بفرستید. ممنون

فاطمه در تاریخ دوشنبه 12 دسامبر 2016 گفت:

سلام  من لیسانس حسابداری  دارم میخام طراحی دوخت بخونم میشه کمکم کنید از کجا شروع کنم دیپلمم ریاضی بوده  امکانش هست  کنکور بدم و بتونم طراحی دوخت بخونم

sara در تاریخ شنبه 17 دسامبر 2016 گفت:

سلام.من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم،سه مدرک خیاطی نازک ومجلسی وضخیم دوزدارم،میتونم بااین مدرکهادرکنکورطراحی ودوخت شرکت کنم؟اگرمیشه بایدچه وقت وچگونه اقدام کنم؟تاریخ کنکورلطفابه من بگویید.تشکر

ناشناس در تاریخ جمعه 23 دسامبر 2016 گفت:

سلام…..ببخشید من رشته تحصیلیم کودکیاری بوده ایا میتونم برا داتشگاه طراحی دوخت بخونم؟

فاطمه در تاریخ دوشنبه 02 ژانویه 2017 گفت:

با سلام خواهرم برای گرفتن ۵ مهارت وارد فنی وحرفه ای شهرون شد و بهش گفتند اگه حد نصاب نمره رو بیاره بدون کنکور وارد دانشگاه دولتی میشه-خواستم ببینم صحت داره .با تشکر

فاطمه در تاریخ یکشنبه 08 ژانویه 2017 گفت:

باسلام و تشکر

لیسانس علوم دامی دارم و میخام ارشد طراحی ودوخت بخونم . ممنون میشم راهنمایی کنید .هیچ اطلاعی در مورد نحوه نام نویسی ندارم

نسیم در تاریخ شنبه 14 ژانویه 2017 گفت:

با سلام.خسته نباشید من لیسانس زمین شناسی دارم.متاهل و دارای ۳فرزند.من را راهنمایی کنید فوق لیسانس رشته طراحی دوخت تصمیم گرفتم سرکت کنم.باید چکاری انجام بدهم.ممنون.

مونا در تاریخ شنبه 14 ژانویه 2017 گفت:

سلام.من فارغ التحصیل رشته کرافیک هستم. از قضا به رشته طراحی دوخت علاقه مند شده م.میشه راهنمایی کنید. متشکرم

سلیمه در تاریخ پنج‌شنبه 19 ژانویه 2017 گفت:

سلام خسته نباشید من رشتم طراحی و دوخت هستش دیپلم گرفتم و ادامه ندادم الان میخوام برم دانشگاه ولی رشته خودمو نمیخوام ادامه بدم میتونم رشته دیگه ای برم یانه؟

نرگس در تاریخ شنبه 21 ژانویه 2017 گفت:

با سلام من لیسانس کشاورزی دارم میتونم برای مقطع ارشد رشته طراحی دوخت بخونم ؟البته دوره های خیاطی رو در آموزشگاههای آزاد گذروندم .

Jojo در تاریخ چهارشنبه 25 ژانویه 2017 گفت:

سلام

من ارشد زمین شناسی هستم و به دلیل علاقه زیاد به طراحی لباس قصد تحصیل و کار در این رشته را دارم لذا سوال بنده اینست آیا میتوانم کاردانی این رشته را ثبت نام کنم و ایا کنکور دارد؟؟

سنا در تاریخ چهارشنبه 01 مارس 2017 گفت:

سلام.من دیپلم رشته معماری دارم(هنرستان).میخاستم بدونم میتونم کنکورطراحی ودوخت شرکت کنم؟

لباس زنانه رشت  - چیچیلی در تاریخ شنبه 08 آوریل 2017 گفت:

[…] درباره ی رشته طراحی و دوخت آموزش مجازی مدرک معتبر […]

مدل های طراحی لباس | My Blog در تاریخ سه‌شنبه 11 آوریل 2017 گفت:

[…] درباره ی رشته طراحی و دوخت | آموزش مجازی | مدرک معتبر […]

رها در تاریخ چهارشنبه 03 می 2017 گفت:

سلام من میخوام رشته ام رو طراحی دوخت بزنم میخواستم ببینم اوایی ک این رشته را زدن زاضی هستن یا ن

خرید لباس فارغ التحصیلی در شیراز - مد ایرانی در تاریخ پنج‌شنبه 11 می 2017 گفت:

[…] درباره ی رشته طراحی و دوخت آموزش مجازی مدرک معتبر […]

استخدام کارشناس طراحي و دوخت - سانتیک در تاریخ سه‌شنبه 16 می 2017 گفت:

[…] درباره ی رشته طراحی و دوخت | آموزش مجازی | مدرک معتبر […]

خرید لباس فارغ التحصیلی در شیراز – چیچیلی در تاریخ یکشنبه 04 ژوئن 2017 گفت:

[…] درباره ی رشته طراحی و دوخت آموزش مجازی مدرک معتبر […]

فائزه شیرزادی در تاریخ پنج‌شنبه 02 نوامبر 2017 گفت:

سلام من دیپلم ریاضی دارم و لیسانس فیزیک
خیلی علاقه به تحصیل در رشته طراحی دوخت دارم بنظرتون باید از کجا شروع کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

پریا در تاریخ سه‌شنبه 21 نوامبر 2017 گفت:

سلام‌.من پارسال دیپلم طراحی دوختموگرفتم و چون قبولی دانشگاه باشرط‌معدل بودنتونستم برم دانشگاه.امسال بایدکنکوربدم؟اگ یازم شرط‌معدل باشه من چجوری بایدبرم دانشگاه

آتنا در تاریخ سه‌شنبه 19 دسامبر 2017 گفت:

سلام من امسال باید انتخاب رشته کنم بنظرتون طراحی دوخت رشته ی خوبیه؟بازار کارش خوبه؟شما که رفتین راضی هستین؟

ايمان در تاریخ شنبه 06 ژانویه 2018 گفت:

سلام من به رشته طراحی دوخت واقعا علاقه دارم و دوست دارم ب صورت خیلی شدید این رشته رو دنبال کنم ولی ی پسرم
میخوام ببینم این رشته واسه پسرا هم هست
اگ کسی میدونه تورو خدا جواب بده?

زهرا در تاریخ شنبه 20 ژانویه 2018 گفت:

سلام من پارسال در کنکور طراحی دوخت شرکت کردم دولتی شبانه اوردم ولی نرفتم اگه امسال بخوام شرکت کنم میتونم؟یا یکسال از کنکور محروم میشم?؟؟

اکرم جعفری در تاریخ پنج‌شنبه 26 آوریل 2018 گفت:

سلام دوستان.من فوق دیپلم طراحی ودوخت دارم الانم میخوام ثبت نام کنم برای کارشناسی واقعا رشته ی عالی وبدرد بخوریه.مثه بقیه رشته ها نیست که شما مجبور باشی حتما تا فوق لیسانس بخونی تا یه چیزی ازش بفهمی وبدردت بخوره.شما تو رشته طراحی ودوخت.طراحی پارچه.لباس.آناتومی بدن.پارچه بافی.جواهر سازی.کار باچرم.صنایع دستی.سوزن دوزی های اصیل ایرانی.دروس عمومی.الگو سازی انواع لباس.کار روی مانکن یعنی قدرت برش زدن ودوخت لباس روی مانکن.انواع پوشاک از لباس های زیر تا لباس عروس و…. رو یاد میگیرید.متاسفانه همه وقتی میشنوند طراحی ودوخت فکر میکنن مثه آموزشگاهای بیرون فقط محدود به الگوی غلط یاد دادن ودوخته ولی طراحی دوخت یه دنیای بزرگه که تا واردش نشی حرف من رو متوجه نمیشی.مردم ما فکر میکنن فقط زیر شاخه های تجربی رشته حساب میشه ولی خارج از ایران طراحان لباس تو جامعه افراد خیلی بزرگ و چهره هستند.مرسی ک وقت گذاشتید بخونید.موید باشید

الیسیا در تاریخ شنبه 05 می 2018 گفت:

سلام خسته نباشید
می خواستم بدونم اگه این مدرک رو بگیرم میشه توی کنکور شرکت کرد بدون داشتن دیپلم

  مدیر کل سایت در تاریخ شنبه 19 می 2018 گفت:

  سلام – سلامت باشد. خیر اینها مدارک مهارتی دوره های کوتاه مدت هستند ارتباطی با دیپلم ندارند

دینا پارسایی در تاریخ یکشنبه 17 ژوئن 2018 گفت:

سلام بنده کارشناسی طراحی اندام لباس دارم. اما بیکارم از استخدامی ها فورمالیته ست شهر ما کمبود نیرو است اما بومی نمیگیره از شهرای اطراف میارن میگن پارتی میخاد اگ ندارین نمیتونید حتی حق تدریسی یا همون شرکتی تدریس کنید.

دینا پارسایی در تاریخ یکشنبه 17 ژوئن 2018 گفت:

سلام بنده کارشناسی طراحی اندام لباس دارم. اما بیکارم از استخدامی ها فورمالیته ست شهر ما کمبود نیرو است اما بومی نمیگیره از شهرای اطراف میارن میگن پارتی میخاد اگ ندارین نمیتونید حتی حق تدریسی یا همون شرکتی تدریس کنید. رشته خوبیه اما باید سرمایه داشته باشی ک کاری رو شروع کنی یا مثل من اونقد بخونی هر دفه آزمونارو شرکت کنی و قبول نشی اصلن کسی قبول میشه فقط پول میگیرن. بالاخره وقتی میگن یه نیرو این شهر میخاد باید بگیرن دیگ اما هیچکس رو نمیگیرن

زینب در تاریخ دوشنبه 13 آگوست 2018 گفت:

سلام خدمت شما،من دیپلم تجربی دارم ولی به خیاطی علاقه دارم و در اموزشگاه ازاد سه مدرک نازکدوز،مانتودوز و شب و عروس را گرفتم،میخواستم بدونم برای شرکت در کنکور طراحی و دوخت چه مدرکی رو باید ارائه بدم،،سپاس فراوان

اوا در تاریخ دوشنبه 08 اکتبر 2018 گفت:

سلام من الن دوازدهم طراحی و دوخت میخونم میخام بدونم که امسال کنکور برای مابرگزارمیشه یان اگه ابروی معدل هست چجوریع ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

حسینی در تاریخ سه‌شنبه 16 اکتبر 2018 گفت:

سلام من دیپلم انسانی دارم و در آموزشگاه آزاد مدرک خیاطی گرفتم؛به رشته ی طراحیه دوخت علاقه دارم ومیخوام بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی ادامه تحصیل بدم؛سوال من اینه که آیا این امر شدنیه؟؟

علی در تاریخ چهارشنبه 02 ژانویه 2019 گفت:

عالی بود ممنونم واقعا

لیلی در تاریخ شنبه 19 ژانویه 2019 گفت:

سلام، من خیاط حرفه ای هستم و سالهاست که مزون دوخت لباس عروس دارم، میتونید به من در اسرع وقت مدرکی بدین که بتونم ترجمه کنم به عنوان مدرک تحصیلی برای شغل تخصصی من که خیاطی هست؟ میخوام برم خارج از کشور

  مدیر کل سایت در تاریخ پنج‌شنبه 14 مارس 2019 گفت:

  مدرک تحصیلی خیر – اما با گذراندن دوره های کوتاه مدت می توانید گواهی دوره آموزشی قابل ترجمه دریافت نمایید – در صورت تایید با کارشناسان ما در تماس باشید ۰۲۱۲۸۴۲۸۴ داخلی ۲

فاطمه در تاریخ جمعه 22 فوریه 2019 گفت:

سلام
ببخشید با مدرک کاردانی معماری میتونم کنکور طراحی دوخت بدم؟؟؟؟
کلاس های خیاطی رو گذروندم منتظر مدرکم هستم

Mina در تاریخ پنج‌شنبه 28 فوریه 2019 گفت:

سلام من امسال دیپلم تجربی میگیرم ومعدل ترم اولم۱۸/۹۰شد.به طراحی ودوخت علاقه دارم کسی میتونه راهنماییم کنه شرایط کنکور دادنشو ممنون

یاسمن در تاریخ سه‌شنبه 05 مارس 2019 گفت:

سلام من امسال نهم هستم و انتخاب رشته دارم میخواستم بپرسم طراحی دوخت آینده تضمینی داره؟ و آیا این رشته برای دختر خوبه یا نه لطفا راهنمایی کنید.

لیلا در تاریخ پنج‌شنبه 11 آوریل 2019 گفت:

سلام و ممنون از زحماتتون .من ۴۴ سالمه و دوست دارم رشته طراحی و دوخت و بخونم رشته انسانی بودم چطور میتونم ؟؟و معنی شرط معدل رو نمی فهمم هنوزم باید چوب بازیگوشی های دوران دبیرستان و بخوریم .یعنی معدل بالای دانشگاه در سال ۷۸ لحاظ نمیشه فقط دبیرستان

حسینب در تاریخ یکشنبه 19 می 2019 گفت:

سلام لطفن بگین که اگه بخاهیم وارد رشته ی فنی بشیم اگر درس دیگه رو تجدید بشیم تاثیری داره با نه؟

پریا در تاریخ یکشنبه 16 ژوئن 2019 گفت:

باسلام من امسال مدرک دیپلم میگیرم ومتهل هستم وشرایط رفتن به دانشگاه ندارم میخواستم بدونم میشه غیرحضوری ازطریق مجازی ادامه تحصیل بدم ممنون لطفاجواب بدید

دیدگاه شما نسبت به این موضوع چیست ؟

مدارک معتبرقابل اعطاء به شما:

آیا میدانید تنها با گذراندن یک دوره . آموزش مجازی در همین رابطه شما می توانید بیش ا ز ۲۰ نوع مدرک معتبر آموزشی ملی و بین المللی اخذ نمایید؟

راهنمای شرکت در دوره های مجازی:

آیا میدانید شما می توانید مرتبط با علاقه خود در دوره های آموزش مجازی بنیاد شرکت و بسته های آموزشی جامع درب منزل دریافت نموده و پس از پایان دوره برای خود مدرک معتبر ملی و بین المللی اخذ نمایید ؟

01 ثبت نام آنلاین در دوره های مورد نظر
02 دریافت بسته آموزشی و مطالعه محتوا
03 شرکت در ارزیابی آنلاین و ارسال پروژه
04 دریافت مدرک پایان دوره درب منزل

فرم درخواست مشاوره رایگان :

اهدافی که تمایل دارید بنیاد در راه رسیدن به آن ها مشاور شما باشد :

سایرمقاله های رشته طراحی و دوخت :

آموزش رایگان صوتی و PDF

در هر کسب و کاری که هستید ما به شما کمک می کنیم تا رزومه فردی و رزومه بنگاه اقتصادی خود را تقویت نمایید و فروش خود را افزایش دهید:

مزایای اخذ مدرک ایزو معتبر :

تسهیل شرایط اخذ مجوزهای گوناگون

ارتقاء سطح سازمان و افزایش رضایت

کسب امتیاز در مناقصه و مزایده ها

افزایش نفوذ تبلیغات و تقویت برند

فروش و مشتریان خود را افزایش دهید

اولین نرم افزار بانک اطلاعات مشاغل دارای مجوز در کشور

اطلاعات مشاغل بیش از ۲ میلیون بنگاه اقتصادی

جستجوی پیشرفته | امکان سفارشی سازی | امکان ارسال پیامک