هدیه بنیاد آموزش مجازی ایرانیان: ۷۰٪ تخفیف در اولین ثبت نام از سایت (کد تخفیف gift)
0
021284284

تدارکات خارجیExternal procurement E-learning

سیستم تدارکات به منظور تکمیل چرخه گردش کالا و خدمات در مجموعه سیستم‌های مدیریت کالا تهیه شده است. این امر باعث مییشود تا این سیستم به عنوان یکی از سیستم‌های گروه مدیریت کالا در زنجیره ردیابی محصول قرار گیرد و به عنوان  حلقه ای از این زنجیره، معرف منابع تامین کننده کالاها و سایر اطلاعات خرید آن‌ها باشد.
اصلی ترین واحدهای استفاده کننده از این سیستم در یک شرکت یا سازمان، واحدهای بازرگانی داخلی و خارجی مییباشند. واحدهای دیگر سازمان نیز به عناوین مختلف با سیستم ارتباط خواهند داشت مانند واحدهای صادر کننده درخواست خرید.
استفاده از این سیستم باعث مییگردد تا مراحل خرید به صورت استاندارد و با قوانین یکسان انجام شود. وجود قوانین و استانداردهای مشخص باعث مییشود تا بتوان کنترل‌های مضاعف را بر روی مراحل خرید اعمال کرد و از وضعیت خریدها مطلع گشت.
با استفاده از این سیستم پیگیری خریدها و مراحل طی شده هر خرید به راحتی امکان‌پذیر خواهد شد.
به علاوه نگهداری اطلاعات منابع تامین و خریدها و استعلام‌های انجام شده از آنها و امتیازدهی به آن‌ها در زیرسیستم ارزیابی فروشندگان، امکان تصمیم گیری انتخاب منابع یک خرید را برای مسئولان مربوطه آسان‌تر مییسازد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره پرفروش ICDL + مدرک بسیار معتبر

اگر قصد مهاجرت دارید و یا برای استخدام نیازمند مدرک معتبری برای پر کردن رزومه خود دارید پیشنهاد میکنیم حتما حتما از دوره ICDL استفاده کنید.