0
021284284
۱۴۰۳-offer

100% تخفیف کش بک عیدی سال ۱۴۰۳ ایباما

 با درج کد تخفیف NEW403 در هنگام سفارش آنلاین کیف پول شما  در سایت به همان میزان شارژ یا به اصلاح کش بک میشود.

با تکمیل فرم روبرو به ما بگویید به چه مدارکی برای عنوان مهارت خود نیاز دارید:

قوانین استفاده از کش بک:

۱- برای هر نفر فقط یک بار قابل استفاده است. چه ثبت نام شما ۱ میلیون باشد چه ۵۰ میلیون تومان یا بیشتر به همان اندازه مبلغ ثبت نامی، کیف پول شما شارژ می گردد.

۲- کد تخفیف از ۱۰ اسفند تا ۱۰ فروردین و برای ۵۰ نفر فعال است، در صورتیکه با پیام (ظرفیت استفاده از کد تخفیف اتمام یافت) مواجه شدید، فرصت شرکت در جشنواره را از دست داده اید لطفا پیگیری نفرمایید.

۳- کش بک غیر نقدی و غیر قابل انتقال به غیر می باشد، به همان میزان موجودی، دارنده می تواند بدون محدودیت از کلیه خدمات سایت ایباما استفاده نماید.

بنیاد آموزش مجازی ایرانیان:

ایباما از سال ۱۳۸۵ کار خود را آغاز نمود و با دارا بودن بیش از ۱۶۰۰ دوره آموزشی داراری مجوز برگزاری به صورت  حضوری و الکترونیکی بزرگترین آموزشگاه و دانشگاه مجازی در کشور می باشد.

ایباما دو سال پیاپی عنوان محصول دانش بنیان را از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را کسب نمود و با نام آموزشگاه توسعه دهندگان آموزش و کارآفرینی ایرانیان دارای مجوز از سازمان آموزشی فنی و حرفه ای کشور می باشد. ایباما به عنوان آموزشگاه نمونه کشوری همکار سازمان ملی استاندارد در سال ۱۴۰۰ شناخته شد و همچنین بستر آموزشی و محتوای الکترونیکی آن تماما دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میباشد.

تا رسیدن به مدرک معتبر و قابل استعلام و ترجمه رسمی خود فقط ۳ گام فاصله دارید:

۱- عناوین مورد نظر خود را از طریق کادر زیر جستجو کنید و به آسانی وو آنلاین ثبت نام نمایید:

۲- محتوای آموزشی را دریافت کنید برای ما یک پروژه ارسال کنید که سطح دانش شما را بسنجیم یا به دلخواه در آزمون آنلاین چهارگزینه ای ما شرکت کنید (با قابلیت تکرار رایگان آزمون).

✅ کلیه مدارک آموزشی معتبر و قابل استعلام و دارای امکان ترجمه رسمی هستند و در داخل و خارج از کشور معتبر می باشند.

۳- مدرک داخلی یا بین المللی انتخابی خود را درب منزل یا محل کار خود دریافت نمایید و رزومه خود را ارتقاء بخشید.