عضویت

آموزش کارشناسی و ارزیابی خسارت خودرو در بیمه: دوره های آموزش مجازی و مقاله های آموزشی کارشناسی و ارزیابی خسارت خودرو در بیمه

کارشناسی و ارزیابی خسارت خودرو در بیمه مربوط به حوزه خدمات گروه شغلی امور مالی و بازرگانی بوده و شامل کارهای:
بررسی اصول و قوانین بیمه های بازرگانی و مقررات و آئین نامه های مصوبه بیمه مرکزی – بررسی خسارت و تحلیل نوع حادثه و انواع خطرات (قبل و زمان بازدید) – بررسی و تحلیل خسارت و نحوه ارزشگذاری انواع خودرو – ارزیابی خسارت خودروهای سبک و سنگین – تحلیل گزارش ارزیابی خسارت – تنظیم و تکمیل گزارش ارزیابی خسارت – کنترل نهایی ارزیابی خسارت – طبقه بندی، تبت و نگهداری اسناد و سوابق گزارشهای خسارت می باشد.

آموزش مجازی کارشناسی و ارزیابی خسارت خودرو در بیمه : امکان ثبت نام در دوره مجازی​

ما در بنیاد آموزش مجازی ایرانیان امکان ثبت نام در دوره آموزش مجازی کارشناسی و ارزیابی خسارت خودرو در بیمه و اخذ مدرک معتبر کارشناسی و ارزیابی خسارت خودرو در بیمه را به صورت کاملا غیر حضوری فراهم آورده ایم.

5/5
ارزیابی خسارت خودرو در بیمه

ارزیاب خسارت شغلی تخصصی است که نیاز به داشتن اطلاعات کامل و جامعی از اصول و حقوق، شرایط عمومی وخصوصی، بیمه‌نامه و همچنین آشنایی با اسناد و مدارک مربوط به خسارت دارد.

خسارات اعلام شده از طرف بیمه‌گذاران را در شرکت بیمه بررسی و ارزیابی کند.

دوره اموزش مجازی کارشناسی و ارزیابی خسارت خودرو در بیمه برای شما توسط بنیاد آموزش مجازی ایرانیان تهیه شده، تا به آسانی اینترنتی ثبت نام کنید.

بنیاد آموزش مجازی ایرانیان با اعتبار بسیار بالا برای شما شرایطی فراهم آورده که در مدت زمان کوتاه میتوانید مدرک کارشناسی و ارزیابی خسارت خودرو در بیمه را اخذ نمایید.

ارزیابی خسارت بیمه بدنه خودرو

ارزیابی خسارت در بیمه بدنه خودرو، به‌طورکلی شامل سرقت کلی، برخورد وسیله‌ نقلیه‌ با اجسام‌ ثابت‌ و یا متحرک، سقوط اتومبیل، آتش‌سوزی‌، صاعقه‌ و انفجار وسیله‌ نقلیه، برخورد دو اتومبیل، خساراتی‌ که‌ در جریان‌ حمل‌ونقل‌ توسط جرثقیل‌، خط آهن‌ و یا سایر وسایل‌ نقلیه‌ به‌ مورد بیمه ‌وارد آید می‌شود.

قبل از هر اقدامی کارشناس ارزیاب خسارت در جریان بازدید بدنه خودرو خسارت‌دیده، می‌بایست مشخصات کامل خودرو مانند شماره انتظامی، پلاک خودرو، شماره شاسی، موتور، مدل و رنگ را با بیمه‌نامه تطبیق داده و در نظر داشته باشد که زمانی خسارت اعلام‌شده برای بیمه‌گر، ثابت‌شده تلقی می‌شود باید خسارت را پرداخت کند.

یکی از نکات قابل‌توجه در برآورد و ارزیابی خسارت بیمه بدنه خودرو آن است که کارشناس دستمزد تعمیرات و اقلام تعویضی موردنیاز جهت انجام تعمیرات را در صورت وجود داشتن، مطابق قیمت‌های مصوب نمایندگی‌های مجاز تعمیرات شرکت‌های خودروسازی ارزیابی و اعلام می‌نماید.

[wp-rss-aggregator sources=”104492″]

دیدگاه کاربران
 • حبیبیان 26 بهمن 1398

  سلام با این مدرک میتونیم مجوز کار یا فعالیت رسمی از شرکتهای بیمه بگیرم؟؟؟

  • آواتار
   مدیر کل سایت 4 اسفند 1398

   سلام باید از مقصد استعلام کنید که آیا برایشان مقبول است یا خیر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *