×

پیشنهاد ایباما : مدرک بین المللی بگیرید

مدارک بین المللی قابل اخذ به صورت اینترنتی از آکادمی های معتبر جهان

بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی ایرانیان

Evaluate WTG Professional Level

Confirmation of Professionals and entrepreneurs

گواهینامه عضویت حرفه ای و اساتید کمپانی (دبلیو تی جی) همزمان با اروپا٬ اکنون در ایران و خاورمیانه به نمایندگی انحصاری ایباما در حال اعطاء به اساتید کارآفرین و نام آور ایرانی در راستای تقویت برند شخصی این عزیزان پس از ارزیابی رزومه علمی و اجرایی می باشد.

مدارک معتبر داخلی

گواهینامه با مهر اداره استاندارد

همکار آموزش منطقه چهار کشور

آموزش مجازی دوره های مرتبط با سیستم های مدیریتی و تکنیک های کیفیت و تدوین استاندارد و صدور گواهینامه با مهر اداره کل استاندارد استان اصفهان و شرکت توسعه دهندگان سیستم ابتکار

گواهینامه آموزشی از دپارتمان

آموزشگاه ها و مراکز علمی کشور

با شرکت در دوره های آموزشی مجازی می توانید از دپارتمان های مستقل ایباما گواهینامه های آموزشی معتبر در یافت نمایید این مراکز علمی رسمی که دارای مجوز جهت برگزاری دوره های آموزشی تخصصی در رشته های مختلف می باشند.

گواهینامه ایباما

فارسی و لاتین در تمام دوره ها

گواهینامه های فارسی و لاتین ایباما - بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی به صورت داخلی و رایگان با ثبت نام در هر دوره آموزش مجازی صادر و برای متقاضیان پس از ارزیابی پایان دوره ارسال می گردد. این گواهینامه ها از اعتبار بالایی در کشور برخوردار است و قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستریو وزارت امور خارجه را دارد.

ترجمه رسمی مدارک

به همراه مهر دادگستری و وزارت امور خارجه

مدارک اعطایی فارسی از طریق ایباما قابلیت ترجمه رسمی و همچنین تایید دادگستری و اخذ مهر دادگستری را دارد و به تمام کسانی که قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل دارند و یا رزومه حرفه ای خود را تکمیل می نمایند توصیه می گردد.

گواهینامه آموزشی از خریداران بستر

به همراه مهر دادگستری و وزارت امور خارجه

بسیاری از مراکز آموزشی و علمی معتبر کشور دوره های آموزشی الکترونیکی خود را با خریداری نمودن لایسنس LMS ایباما تحت این بستر برگزار می نمایند که شما با الگوهای آموزشی ایباما به راحتی می توانید در این دوره ها شرکت نمایید و گواهینامه های معتبر دریافت نمایید.

اهدافی که تمایل دارید بنیاد در دستیابی به آنها مشاور شما باشد :