@iranelearn ما را در تلگرام دنبال کنید

با سلام خدمت شما دانشپذیر گرامی

خواهشمند است پیش از تکمیل فرم به نکات زیر دقت نمایید:

۱- خواهشمند است اطلاعات خواسته شده را با دقت وارد نمایید چرا که اطلاعات وارد شده توسط شما جهت صدور گواهینامه ها و درج در گواهینامه آموزشی شما استفاده می گردد و مسئولیت هر گونه خطا و اشتباه در تکمیل فرم متوجه شما می باشد.

۲-خواهشمند است اطلاعات خواسته شده به لاتین را دقیقا مطابق با پاسپورت و گذرنامه خود وارد نمایید تا دچار مشکل نگردید.

۳- در صورتی که ادامه فامیل دارید خواهشمند است آن را هم در نام و نام خانوادگی خود به لاتین و هم به فارسی وارد نمایید تا در آینده دچار مشکل نگردید.

۴- در صورتیکه تمایل به شرکت در دوره ای دارید که در سایت موجود نیست از طریق "فرم پیشنهاد دوره جدید" (یا کلیک بر روی متن) به ما اطلاع رسانی نمایید – بنیاد دوره مدنظر شما را در کوتاهترین زمان ممکن به سایت اضافه می نماید.

۵- در صورتی که هرگونه انتقاد و یا پیشنهادی دارید از منوی روابط عمومی –>رسیدگی به انتقادات و شکایات می توانید برای ما ارسال نمایید تا بررسی و رسیدگی گردد. همچنین شماره تلفن  02128428486 آماده شندیدن انتقادات و پیشنهادات شما دانش پذیر گرامی می باشد.

۶- جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی آموزش ها خواهشمند است پس از اتمام دوره و دریافت گواهینامه آموزشی در ارزشیابی موسسه موجود در منوی امور دانش آموختگان –> "ارزشیابی بنیاد آموزش مجازی" (یا کلیک روی متن) شرکت نموده و ما را از نظرات خود آگاه نمایید.

۷- به یاد داشته باشید شما همزمان می توانید در هر تعداد دوره آموزشی (مشاهده لیست کلیه دوره ها) که تمایل دارید شرکت نمایید و همچنین می توانید با گذراندن موفق یک دوره همزمان درخواست بیش از ۱۰ گواهینامه آموزشی پایان دوره ملی و بین المللی نمایید.

پیشاپیش از همکاری صمیمانه شما سپاسگزاریم


دانشپذیر گرامی خواهشمند است با کلیک بر روی عنوان پژوهش پرسشنامه مربوط به پژوهش دانشگاهی با عنوان "پرسشنامه تاثیر رضایت کاربران آموزش مجازی بر وفاداری آنها در ایباما- بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی  ایرانیان" شرکت نموده و ما را در این امر یاری رسانید.

.

 

 

جهت ارسال عکس خواهشمند است nاز ارسال عکس های بی کیفیت امتناع نمایید

حداکثر حجم 10MB

شما از طریق این فرم حداکثر سه پروِه را می توانید ارسال نمایید nخواهشمند است نام دوره مورد نظر برای هرپروه را به دقت وارد نمایید :n** تذکر 1: فایل خود را قبل از ارسال به صورت فشره دربیاورید (زیپ شده).n** تذکر2: بعد از فشردن کلید ثبت اطلاعات و ارسال پروژه منتظر بمانید تا کادر سبز رنگ بالای سایت مبنی بر موفقیت آمیز بودن عملیات نمایش داده شود.

هر بار تنها 3 پروژه ی خود را می توانید ارسال کنید. nجهت ارسال مجدد دیگر پروژه ها یا مقالات خود، پس از آپلود 3 پروژه ی اولی به همراه تکمیل اطلاعات فرم و ثبت و ارسال نهایی فرم، مجدداً وارد همین صفحه شوید و ارسال خود را انجام دهید.

حداکثر حجم 10MB، فایل ارسالی بایستی به صورت ورد باشد.

پیدا کردن فایل...

حداکثر حجم 10MB، فایل ارسالی بایستی به صورت ورد باشد.

پیدا کردن فایل...

حداکثر حجم 10MB، فایل ارسالی بایستی به صورت ورد باشد.

لطفا صبر کنید...

توجه : در صورت بروز مشکل در فرم ارسال عکس کلیه اطلاعات خواسته شده در این فرم را

با عنوان Project به یکی از ایمیل آدرس های زیر ارسال نمایید :

emailbama

Print Friendly
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید :