×

شما اینجا هستید : Home » اخبار و اطلاعیه ها » اطلاعیه ها

تخفیف عید تا عید

عیدی ویژه عید قربان تا عید غدیر بنیاد آموزش مجازی ایرانیان

بازدید : 96
_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_
یک شاخه گل سپید تقدیم تو باد ..
رقصیدن برگ بید تقدیم تو باد ..
تنها دل تنگیست سرمایه ی من ..
آن هم شب پاک عید تقدیم تو باد ..
عید قربان مبارک ..
_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

تخفیف عید تا عید

به همین مناسبت بنیاد آموزش مجازی ایرانیان به همراه هلدینگ بین المللی توسعه دهندگان مبلغ ۵۰۰ هزار تومان عیدی در نظر گرفته است به این صورت که علاقه مندان در صورت ثبت نام در دوره های آوزشی و یا هر گونه خدمات هلدینگ از جمله ایزو و طراحی تخصصی وب سایت و پرداخت صورت حساب بالای ۱ میلیون تومان به حساب کاربری ایشان مبلغ ۵۰۰ هزار تومان منظور می گردد که میتوانید آن را برای سفارش خدمات مشابه هزینه نمایید.

جهت ثبت نام و دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن های زیر از طریق تماس یا واتس آپ ارتباط برقرار نمایید:

۰۹۱۳۰۰۰۱۶۸۸

۰۹۳۳۰۰۲۲۲۸۴

۰۹۳۳۰۰۳۳۲۸۴

۰۹۳۳۰۰۸۸۲۸۴


ادامه مطلب

خبر فوری: امروز ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ تلگرام فیلتر نشده است

بازدید : 1705
به گفته پاول دورف، علت قطعی تلگرام اورهیت یکی از سرورهای تلگرام است. پاول دورف ضمن اعلام این خبر از کاربران تلگرام عذرخواهی گرده و خبر از حل مشکل در ساعات آینده داده است.  

هم اکنون پیام رسان تلگرام برای شرکای تجاری هلدینگ توسعه دهندگان در آلمان، انگلستان، گرجستان و ترکیه نیز از دسترس خارج شده است.
ادامه مطلب
پیام تسلیت جان باختگان زلزله یکشنبه

پیام تسلیت ریاست بنیاد در پی جانباختن هموطنان در زلزله یکشنبه

بازدید : 1135
انا لله و انا الیه راجعون امروز صبح خبری بس تأسف بار را شنیدیم و به همراه خانواده بزرگ هلدینگ توسعه دهندگان و نمایندگان استانی بنیاد آموزش مجازی ایرانیان به سوگ نشستیم که هموطنان عزیزمان را در این بلای طبیعی از دست داده ایم. جان باختن جانکاه این هموطنان عزیز در حادثه زلزله اخیر، روح و روان مردم عزیز کشور و علی الخصوص کرمانشاهیان عزیز را که صاحب عزای این مصیبت اند، جریحه دار نموده و به درد آورده است و ما بیش از همه.

پیام تسلیت جان باختگان زلزله یکشنبه

بدینوسیله اینجانب و از طرف کلیه اعضای شرکت در سراسر کشور، ضمن عرض تسلیت به بازماندگان این حادثه تاسف بار، برای آن عزیزان سفرکرده علو درجات و غفران الهی و همنشینی با حضرت سیدالشهداء علیه السلام را از خداوند سبحان مسئلت می نماید.   با تقدیم احترام به روح پاک این عزیزان - نریمان پورطلایی    
ادامه مطلب

درباره DBA و MBA و PBA و DTM

بازدید : 48
DBA چیست؟ DBA مخفف Doctor Of Business Administrator  به معنای دکترای مدیریت کسب و کار است، این یک دوره آموزشی کوتاه مدت است و اشخاصی که در این دوره های آموزشی شرکت می نمایند در پایان پس از موفقیت در آزمون مدرکی با همین عنوان دریافت می نمایند که این مدرک معادل مدرک تحصیلی یا دانشگاهی نمی باشد و به معنای فوق تخصص بودن فرد در مدیریت کسب و کار می باشد. با وجود این که در عنوان این دوره دکترا وجود دارد به این معنا نیست که شخص دارای مدرک تحصیلی دکترا است بلکه نشان دهنده داشتن تز و سبک خاصی در مدیریت کسب و کار در گرایش های مختلف آن است.
  • جهت شرکت در این دوره ها یا ارزیابی اشخاصی که آیا لایق اخذ گواهی فوق تخصصی در مدیریت کسب و کار هستند معمولا موارد زیر الزامی است:
  • داشتن سابقه مدیریتی به مدت ۳ سال
  • داشتن مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی ارشد.
  • شرکت در دوره آموزشی مرتبط و موفقیت در ارزیابی پایان دوره و یا داشتن سابقه کار مدیریت به مدت ۸ سال و شرکت در آزمون مرتبط.

DTM چیست؟ DTM مخفف Doctor Of Technology Management به معنای دکترای مدیریت تکنولوژی است، این یک دوره آموزشی کوتاه مدت است و اشخاصی که در این دوره های آموزشی شرکت می نمایند در پایان پس از موفقیت در آزمون مدرکی با همین عنوان دریافت می نمایند که این مدرک معادل مدرک تحصیلی یا دانشگاهی نمی باشد و به معنای متخصص بودن فرد در مدیریت تکنولوژی می باشد. با وجود این که در عنوان این دوره دکترا وجود دارد به این معنا نیست که شخص دارای مدرک تحصیلی دکترا است بلکه نشان دهنده داشتن تز و سبک خاصی در مدیریت یا انتقال تلکنولوژی از طریق اختراع در گرایش های مختلف آن است.
  • جهت شرکت در این دوره ها یا ارزیابی اشخاصی که آیا لایق اخذ گواهی تخصصی در مدیریت تکنولوژی هستند معمولا موارد زیر الزامی است:
  • داشتن سابقه مدیریتی به مدت ۳ سال
  • داشتن مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی.
  • داشتن حداقل یک عنوان اختراع دارای دانش فنی و تکنولوژیکی
  • شرکت در دوره آموزشی مرتبط و موفقیت در ارزیابی پایان دوره و یا داشتن سابقه کار مدیریت به مدت ۸ سال و شرکت در آزمون مرتبط.

MBA چیست؟ MBA مخفف Master Of Business Administrator به معنای کارشناس ارشد کسب و کار است، این یک دوره آموزشی کوتاه مدت است و اشخاصی که در این دوره های آموزشی شرکت می نمایند در پایان پس از موفقیت در آزمون مدرکی با همین عنوان دریافت می نمایند که این مدرک معادل مدرک تحصیلی یا دانشگاهی نمی باشد و به معنای کارشناس ارشد بودن فرد در مدیریت کسب و کار می باشد.
PBA چیست؟ PBA مخفف Professional Of Business Administrator به معنای حرفه ای در کسب و کار است، این یک دوره آموزشی کوتاه مدت است و اشخاصی که در این دوره های آموزشی شرکت می نمایند در پایان پس از موفقیت در آزمون مدرکی با همین عنوان دریافت می نمایند که این مدرک معادل مدرک تحصیلی یا دانشگاهی نمی باشد و به معنای حرفه ای بودن فرد در مدیریت کسب و کار می باشد.
در کشور های دیگر مرسوم است که افراد با ارائه رزومه و شرکت دادن اختراعات خود در ممیزی پس از موفقیت می توانند این گواهینامه ها را معمولا با عنوان HONORARY AWARD یا به اصطلاح جوایز افتخاری نیز کسب نمایند که باز هم تاکید بر این نکته ضروری است که این جوایز به هیچ عنوان مدرک تحصیلی، مدرک دانشگاهی، دکترای افتخاری، دکترای پژوهش محور و امثالهم نمی باشد و فقط متخصص بودن فرد را طی یک رقابت بین المللی به نمایش می گذارد.
متاسفانه بسیاری از افراد در کشور ما این نوع گواهینامه های دوره های آموزشی و یا جوایز را دریافت و بعدا تحت عناوین دکتر و امثال آن از خود یاد میکنند، خواهشمند است توجه نمایید، برای مثال دوره های DBA و MBA که هم اکنون توسط موسسات مجاز در کشور ارائه میشود مدرک مهندسی، لیسانس یا فوق لیسانس نمی باشد و ممکن است چنانچه شما قبل از نام خود کلمه های دکتر یا مهندس را استفاده نمایید طبق قانون به عنوان جعل عنوان تحت تعقیب قرار بگیرید.
ادامه مطلب

نامه تشکر آقای مایکل لیندر ریاست آکادمی بازاریابی اتحادیه اروپا از بنیاد

بازدید : 1997

متن نامه تشکر آقای مایکل لیندر ریاست آکادمی بازاریابی اتحادیه اروپا از بنیاد آموزش مجازی ایرانیان به مناسبت برگزاری بزرگترین سمینار شیوه های نوین بازاریابی و فروش

ایباما - بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی استان فارس با مدیریت اسبق جناب آقای آریا گلنشین و با همکاری سازمان مدیریت صنعتی استان و دانشگاه شیراز  در تاریخ ۲۳ مردادماه ۱۳۹۵ در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز واقع در ساحلی غربی این سمینار بزرگ را با موفقیت برگزار نمود که در آن جمعی از برترین اساتید این حوزه تدریس نمودند و مطالب ارزشمند خود را با شرکت کنندگان در میان گذاشتند.

نامه تشکر آقای مایکل لیندر ریاست آکادمی بازاریابی اتحادیه اروپا از بنیاد

ادامه مطلب

پیام تسلیت ایباما به مناسبت شهادت تعدادی از آتش نشانان

بازدید : 1174

ساختمان پلاسکو واقع در محدوده خیابان جمهوری تهران ساعت هشت صبح روز پنجشنبه گذشته، ۳۰ دی ، طعمه حریق شد و فرو ریزی ساختمان نیز مصدومیت تعدادی از هموطنان را در پی داشت. بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی-ایباما در پیامی شهادت جمعی از آتش نشانان غیور و ایثارگر کشورمان در حادثه آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو را  تسلیت عرض میکند .

متن پیام به شرح زیر است:

 

"بسم رب الشهدا والصدیقین"

 رویداد تلخ و غمبار شهادت آتش نشانان و هموطنان عزیز، غم و اندوهی بزرگ بر قلب ملت ایران نشاند.آتش نشانان فداکاری که جانها و دل هایشان از آتش فروزان عشق و وظیفه،تابناک است، با شهامت جان خود را برای نجات جان هم میهنان خویش نثار کردند.اگر چه با تلاش و از خودگذشتگی این مهرورزان جاوید شعله های آتش در ساختمان پلاسکو تهران خاموش شد اما شعله‌های بی‌قراری داغدیدگان در سوگ جان باختن این شهدای بزرگوار،قلب مردم ایران را به درد آورده است.ضمن تسلیت و تعزیت به خانواده داغدیدگان و مردم شریف ایران و مجموعه آتش نشانی و مدیریت شهری،از درگاه خداوند منان برای این قهرمانان نستوه رحمت بی کران و برای مجروحان بهبودی و عافیت و برای خانواده این عزیزان صبر و بردباری و برای خادمان مخلص و بی منت مخلوق توفیق روز افزون آرزو می کنیم.
ادامه مطلب

آیت ‌الله هاشمی ‌رفسنجانی دار فانی را وداع گفت عرض تسلیت بنیاد

بازدید : 994

ریاست ایباما - بنیاد آموزش مجازی ایرانیان و شرکت توسعه دهندگان سیستم ابتکار طی پیامی ضایعه درگذشت آیت ‌الله هاشمی ‌رفسنجانی این یار دیرین امام (ره) را به رهبر انقلاب، خانواده آن مرحوم و عموم مردم تسلیت گفت.

رحلت هاشمی رفسنجانی

آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و از پیشگامان انقلاب اسلامی که به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان شهدای تجریش تهران بستری شده بود دقایقی پیش دار فانی را وداع گفت.

آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری در سوم شهریور سال ۱۳۱۳ در رفسنجان چشم به جهان گشود.

آیت الله هاشمی رفسنجانی دهها سال مبارزه با رژیم شاهنشاهی، فعالیت تعیین کننده در دوران انقلاب اسلامی ، عضویت در شورای انقلاب ، فرماندهی کل قوا در دفاع مقدس با حکم امام ، ریاست سه دوره مجلس شورای اسلامی و چهارمین رییس جمهور اسلامی ایران در دور دوره پیاپی بین سال‌های ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۶ را در کارنامه خود داشته و به عنوان یکی از پرنفوذترین شخصیت‌های سیاسی جمهوری اسلامی شناخته شده است.

ادامه مطلب

۲۷ آذر میلاد رسول اکرم و امام جعفر صادق علیه السلام گرامی باد

بازدید : 929

امشب سخن ازجان جهان بایدگفت / توصیف رسول(ص) انس و جان باید گفت 
 

در  شـــــام  ولادت دو  قــطب عالم / تبریک به  صــاحب الزمان (عج) باید گفت . . . 

 

۲۷۶۶۵۵۶۲۸۶۷۰۲۷۳۷۵۶۲۳

 
گوش کن هفت آسمان در شور و حالی دیگرند 
 
عرشیان و فرشیان نام محمّد می‌برند 
 

ولادت حضرت محمد بر شما مبارک

ادامه مطلب

باما گل…باما تیم ملی ایران را دنبال کنید و تخفیف های ویژه بگیرید

بازدید : 892
تو یه هوای سرده سرده سرد یک خبر داغه داغه داغ می چسبه. یوزپلنگ های ایرانی تو سرزمین کانگوروها قراره یه عالمه گل بکارن و به تعداد هر گل بچه های تیم ملی شما هم تخفیف بگیرین. بزارین این قضیه ی بسته را باز کنیم. از هر بازی تیم ملی تا بازی بعدش هر گل تو مرحله ی مقدماتی 5 درصد تخفیف شهریه دوره می گیرید و اگه کار تیم ملی به ایشالا و ماشالله کشیده نشه که تو بازی آخر گروهی بگن که ایشالا ایران امارات رو 16 تا گل بزنه و ماشالله قطر 9تا به امارات تا ما صعود کنیم اونوقت تو مرحله ی یک چهارم نهایی به اندازه ی هرگل تیم ملی 7 درصد و نیمه نهایی 10 درصد و بازی فینال 15 درصد به اندازه ی هر گل تیم ملی توی دوره هایی که شهریه اش از 69000 تومان بیشتر باشه تخفیف می گیرید. پس از این به بعد شما دعا کنید ایران یه عالمه گل بزنه و ما هم یه عالمه خوشحال بشیم که یه عالمه تخفیف به همه ی شما یار دوازدهمیای تیم ملی ارایه بدیم. و همچنین می تونین مهم ترین خبرهای فوتبالی رو که فقط مخصوص سایت بنیاد آموزش مجازی ایرانیان هست دنبال کنید. البته این طرح تخفیف فقط مخصوص بازی های تیم ملی ایران تو جام ملت های آسیا هست و یهو تعداد خیلی کمی از شما زنگ نزنید بپرسید که بازی دورتموند و مونشن گلادباخ 3 هیچ شده به نفع دورتموند و 15 درصد تخفیف شامل ما میشه؟ دقت کنید که دورتموند و مونشن گلادباخ دو تا از تیم های باشگاهی آلمان هستن و هیچ وقت توی جام ملت های آسیا نمی تونن شرکت کنن حتی اگه کفاشیان  رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا بشه. خب حالا وقتشه که شما مثه رضا قوچان نژاد به دوره های مورد علاقتون حمله کنید و ثبت نام کنید و بعدش مثل سیستم کارلوس کی روش از پروژه های ارسالی تون دفاع کنید تا ما هم مثل AFC به شما یه عالمه جایزه قهرمانی بدیم و شما هم مثل جواد نکونام با گواهینامه های دوره هاتون بشید کاپیتان موفقیت توی زندگیتون.  
ادامه مطلب

گرامیداشت هفته دفاع مقدس

بازدید : 1233
بسم الرب الشهدا  و الصدقین... دفاع مقدس همواره در فرهنگ مردم غیور این سرزمین در آن روزگار غریب با جان فشانی های عجیب گره خورده است. سرزمینی که تمام وسعت خاکش را به پلاکش سپرد و جان عزیزش را به فرمان رهبر شریفش نثار میهن نمود. بنیاد آموزش مجازی ایرانیان (ایباما) آغاز هفته ی دفاع مقدس را به تمامی خانواده های معظم شهدا و معزز جانبازان دیروز و فرزندان افتخار آفرینشان در امروز، تبریک و تهنیت عرض نموده و  امید آن دارد در روزگاری که دشمنان قسم خورده ی ایران اسلامی پس از گذشت سال ها که جنگ در پشت خاکریزها را باخته اکنون که عرصه را بر خود تنگ یافته جنگ را به میدان عظیم فرهنگی و عرصه ی مجازی آورده اند با توجه به وصایای قهرمان ایران پیر جماران، حضرت امام خمینی رحمه الله علیه و با عنایات معطوف به بیانات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی بتواند نقشی هرچند کوچک در راستای تحقق اهداف بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی در امر آموزش و فرهنگ فرزندان این مرز و بوم بردارد و با ترویج دانش و معنویت با تاسی از پرچم سه رنگ مقدس کشورمان درخت سپیدار ِ سبز ایستادگی این سرزمین را که با خون سرخ شهدا آبیاری شده است به آینده ای سفید و روشن پیوند زده و در برابر طوفان های فرهنگی دشمنان در پناه ایزد منان همچون جوانان برومند انقلابی اش محکم و استوار بایستد. بنیاد آموزش مجازی ایرانیان
ادامه مطلب

آخرین دانلودهای رایگان

آموزش مجازی پر مخاطب

مسئول خرید داخلی Responsible for internal purchase E-learning

دوره آموزشی کنترل پروژه با نرم افزار پریم اورا Controlling project with Primavera software E-learningB

دوره آموزشی مدیریت عالی و حرفه ای کسب و کار DBA گرایش مدیریت صنعتی Doctor of Business Administration (DBA)management- Industrial Management Tendency E-learning

دوره آموزشی PBA مدیریت حرفه ای بهداشت ، ایمنیPBA Professional Health, Safety Management E-learning

دوره آموزشی مباحث سیستم پیاده سازی شش سیگما Six Sigma Implementation System E-learning ISO 13053

فروشنده لوازم یدکی اتومبیل Car Spare Parts Dealer E-learningA

دوره آموزشی پرورش کرم ابریشم Breeding silkworm E-learning

دوره آموزشی کاربر ماساژ Massage user E-learning

آموزش مجازی تحلیلگر اقتصادی Economic analyst E-learning

دوره آموزشی سیستم عامل ویندوز Windows Operation System E-learningB

دوره آموزشی ادوبی پریمیر Adobe Premiere cc E-learning

دوره آموزشی مدار منطقی The logic circuit E-learning

حسابداری حقوق و دستمزد پالایشگاه ها Accounting of the Rights and Wages Refineries E-learningAccounting Rights and Wages Refineries E-learning

دوره آموزشی مدیر تور Tour Manager E-learning

دوره آموزشی راهنمای گردشگری فرهنگیCultural Tourism Guide E-learning

دوره آموزشی باریستا Barista E-learning

دوره آموزشی دریافت نشان Getting CE brand E-learning CE

دوره آموزشی مدیریت اثربخش آموزش با پیاده سازی Effective management of training by implementing E-learning ISO 10015A

دوره آموزشی سیاست های کلی جمعیت General population policyE-learning

کارشناس نمایشگاه Exhibition Expert E-learning

دوره آموزشی تاریخ ادبیات History Of Literature E-learning

برنامه نویس ارشد جاوا Java Senior programmer E-learning

دوره آموزشی روانشناسی یادگیری Learning Psychology E-learning

آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار Sepidar accounting software E-learning

دوره آموزشی کشت آفتابگردان Sunflower Cultivation E-learning

شبکه سازی سیسکو Cisco Certified Network Professional (CCNP TShoot) E-learning

دوره آموزشی کارشناس تغذیه nutritionist E-learning

دوره آموزشی مدیریت بر حوزه آزمون Managing the scope of test E-learningA

دوره آموزشی مشاوره تاسیس آموزشگاه Consultation for establishing institute E-learning

تهیه و تنظیم گزارش های مالی در تعاونی ها Preparing and regulating the financial reports in cooperatives E-learning

تدارکات خارجیExternal procurement E-learning

دوره آموزشی کشت زعفران Saffron Growing E-learningB

دوره آموزشی آیین دادرسی کیفری Criminal Justice Act E-learningB

دوره آموزشی برگزاری و اجرای اردو(ویژه فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش) Holding and executing camps (especially for educators at the Ministry of Education) E-learning

دوره آموزشی برقراری ارتباط با گردشگران به زبان عربی(سطح پیشرفته)Communication with tourists in Arabic (advanced level) E-learning

دوره آموزشی محاسبات ساخت و ساز Construction calculations E-learning

سفارش(مسئول سفارشات) (کار و دانش) Order (responsible for orders) (work and knowledge) E-learning

توانایی اندازه گیری تقاضا در بازار و بازاریابی مستقیم و بین المللی Ability to measure market demand and direct and international marketing E-learning

دوره آموزشی آشنایی با بازاریابی بیمهIntroduction to Insurance Marketing E-learning

دوره آموزشی آنالیز مدار Circuit analysis E-learningB

دوره آموزشی برقراری ارتباط با گردشگران به زبان انگلیسی(سطح مقدماتی) Communication with tourists in English (introductory level) E-learning

دوره آموزشی اتوکد الکتریکال Autocad Electrical 2015 E-learningB

دوره آموزشی تجارت الکترونیک و کاربرد های آن در کسب و کار E-commerce and its usage in business E-learning

مسئول قراردادها Responsible for contracts E-learning

دوره آموزشی طراحی و دوخت لباس عروس و شب Designing and Sewing Bride Dress and Evening Gown E-learningB

دوره آموزشی موتورهای الکتریکی ای سی AC Electric Motors E-learning

دوره آموزشی بازرسی سندبلاست، رنگ و پوشش صنعتی Inspecting Sandblast and industrial color and coverage E-learning

حسابرس درجه ۲ Auditor  Grade 2 E-learning

دوره آموزشی اقتصاد مقاومتی Resistance Economic E-learning

حسابدار عمومی تکمیلی Additional Public Accountant E-learning

دوره آموزشی زبان انگلیسی تخصصی روابط اجتماعی محیط کار Professional English for Social Relationship in the Workplace E-learning

مباحث سیستم ایمنی آتش ایزو ISO 16732 Fire safety system E-learning 16732

دوره آموزشی مباحث استاندارد Standard topics E-learning SFBB

فروشنده مصالح ساختمانی Building Materials Dealer E-learning

دوره آموزشی راهنمای گردشگری به زبان اسپانیایی Spanish Tourism Guide E-learning

دوره آموزشی رمز گذاری و امضای دیجیتال Digital encryption and signature E-learning

کار با صفحه گسترده Working with ICDL-EXCEL spreadsheet E-learning ICDL- EXCEL

دوره آموزش مجازی زبان ایتالیایی talian language E-learning

مباحث مدیریت مصرف آب Water consumption management E-learning ISO 14046

دوره آموزشی مدیریت عالی و حرفه ای کسب و کار DBA گرایش مدیریت نفت , گاز و انرژی Doctor of Business Administration (DBA) management- Energy, gas, and oil Management tendency E-learning

دوره آموزشی اتوکد AutoCAD E-learningA

دوره آموزشی بازرسی جوش Welding Inspection E-learning

دوره آموزشی سرپرست ترخیص کالا Clearance Supervisor E-learningB

دوره آموزشی پرورش کارآفرینان خلاقFostering Creative Entrepreneurs E-learning

دوره آموزشی پیاده سازی سامانه مدیریتResponsible for implementing hse-ms management system E-Learning hse-ms

دوره آموزشی کامپتیا CompTIA A+ E-learningB

دوره آموزشی پژوهشگر ماهر Skilled researcher E-learning

دفترداری دفاتر قانونی حسابداری Operator of the Accounting legal and financial notebooks E-learning

حسابدار موسسات بازرگانی و صنعتی Accountant of the Commercial and Industrial Institutions E-learning

دوره آموزشی آینه‌کاری Mirror Art E-learning

دوره آموزشی اسکی روی برف Skiing on snow E-learning

مباحث استاندارد برند ایزو Topics of ISO 10668 brand valuation E-learning 10668

دوره آموزشی کارآفرینی در گردشگری Entrepreneurship in Tourism E-learning

کارشناس ارشد شبکه های عصبی در متلب Master of neural networks in Matlab E-learning

مددکار اجتماعی social worker E-learningC

دوره آموزشی روانشناسی سیاسی Political Psychology E-learning

طراح انیمیشن ساز با افتر افکت Animation Designer with After Effects E-learning

دوره آموزشی شطرنج از مبتدی تا حرفه ای Chess from beginner to professional E-learning

دوره آموزشی زبان برنامه نویسی سی شارپ C# Programming Language E-learning

دوره آموزشی آمار و بایگانی مدارک پزشکی Statistics and medical records archive E-learning

کاربرد رایانه و اینترنت در محیط کار Computer and Internet use in the workplace E-learning

دوره آموزشی بازرگانی بین الملل International Business E-learningB

دوره آموزشی هنر کافی شاپ داری The Art of managing Coffee Shop E-learningB

دوره آموزشی داوری بین المللی International Arbitration E-learning

دوره آموزشی زبان انگلیسی تخصصی حسابداری Specialized English Language Accounting E-learning

مباحث استاندارد مصالح ساختمانی Building Materials Standard E-learning BES6001

دوره آموزشی مدیریت و نگهداری راه Managing and maintaining the roads E-learning

دوره آموزشی جامع طراحی و ساخت کابینتComprehensive design and construction of cabinets E-learning

دوره آموزشی آمار و احتمالات مهندسی statistics and probabilities Engineering E-learning

دوره آموزشی رادیوشیمی و شیمی هسته‌ای Radiochemistry and Nuclear Chemistry E-learning

دوره آموزشی طراحی سازه های فولادی Design of steel structures E-learning

دوره آموزشی ویژوال بیسیک Visual Basic .NET E-learning .NET

دوره آموزشی راهنمای گردشگری مناطق روستایی وکوهستانی Guide to tourism in rural and mountainous areas E-learning

دوره آموزشی مربیگری بیلیارد Billiards Coaching E-learning

دوره آموزشی نقشه کشی صنعتی Industrial Mapping E-learningB

دوره آموزشی ایمنی در انبارها Warehouses Safety E-learningB

دوره آموزشی خودشناسی Self Knowledge E-learning

بازاریاب فروشگاه مجازی Virtual store marketer E-learning

دوره آموزشی مدیریت زمانTime Management E-learning

دوره آموزشی ماشینکاری CNC Machining E-learning CNC

راهنمای شرکت در دوره های مجازی:

آیا میدانید شما می توانید مرتبط با علاقه خود در دوره های آموزش مجازی بنیاد شرکت و بسته های آموزشی جامع درب منزل دریافت نموده و پس از پایان دوره برای خود مدرک معتبر ملی و بین المللی اخذ نمایید ؟

01 ثبت نام آنلاین در دوره های مورد نظر
02 دریافت بسته آموزشی و مطالعه محتوا
03 شرکت در ارزیابی آنلاین و ارسال پروژه
04 دریافت مدرک پایان دوره درب منزل

فرم درخواست مشاوره رایگان :

اهدافی که تمایل دارید بنیاد در راه رسیدن به آن ها مشاور شما باشد :

تدریس در بنیاد

کتاب های الکترونیکی دانلود رایگان :

در هر کسب و کاری که هستید ما به شما کمک می کنیم تا رزومه فردی و رزومه بنگاه اقتصادی خود را تقویت نمایید و فروش خود را افزایش دهید:

مزایای اخذ مدرک ایزو معتبر :

تسهیل شرایط اخذ مجوزهای گوناگون

ارتقاء سطح سازمان و افزایش رضایت

کسب امتیاز در مناقصه و مزایده ها

افزایش نفوذ تبلیغات و تقویت برند

فروش و مشتریان خود را افزایش دهید

اولین نرم افزار بانک اطلاعات مشاغل دارای مجوز در کشور

اطلاعات مشاغل بیش از ۲ میلیون بنگاه اقتصادی

جستجوی پیشرفته | امکان سفارشی سازی | امکان ارسال پیامک