دانلود کتاب خواص سحری و درمانی سنگها

نویسنده: مسعود رضائیان عطار

بسیاری از مردم به جواهرات و سنگها، فقط از دید زیور‌آلات و زیبایی یا قیمت و ارزش آن می‌نگرند؛ اما بایستی بدانیم که هیچ چیز در این دنیا بدون علت بوجود نمی‌آید. صدها سال قبل اهل فن از فوائد سنگها استفاده می‌کردند و دریافته بودند که این سنگها دارای خواص مغناطیسی و درمانی میباشند. در کتابهای قدیمی و معروف فارسی، هندی و چینی و دیگر کشورها درباره سنگها، خواص و چگونگی بوجود آمدن جواهرات داستانهای جالبی وجود دارد.

در کتاب خواص سحری و درمانی سنگها اطلاعات مفیدی درباه خواص سنگها بدست می‌آورید مانند:

پیدایش جواهرات، خواص سحری جواهرات، خواص سنگها به لحاظ رنگ، اقسام جواهرات، جدول جواهرات درجه اول و درجه دوم، الماس، یلقوت، زمرد، مرجان، گربه چشم، زرقون، تاریخ انگشتری، کواکب و فلز مخصوص به آن، زبرجد، لعل، روچک، انرژی الکترمغتاطیسی، هاله و آناتومی بدن، اختلالات وابسته به چاکراها، و …

دانلود کتاب رایگان خواص سحری و درمانی سنگها به علاقمندان این موضوع توصیه میشود.

ادامه مطلب

دانلود کتاب چه کنیم تا بیشتر زنده بمانیم! جلد 2

نویسنده: دکتر هوشنگ دیبا
رشته : پزشکی
زبان: فارسی
نوع فایل: PDF
تعداد صفحات: 243
توضیحات :
مجموعه دانستنیهای چه کنیم تا بیشتر زنده بمانیم!
راه های مباره با بیماریهای شوم

ادامه مطلب

دانلود کتاب چه کنیم تا بیشتر زنده بمانیم! جلد 1

نویسنده: دکتر هوشنگ دیبا
رشته : پزشکی
زبان: فارسی
نوع فایل: PDF
تعداد صفحات: 243
توضیحات :
مجموعه دانستنیهای چه کنیم تا بیشتر زنده بمانیم!
راه های مباره با بیماریهای شوم

ادامه مطلب

دانلود کتاب مروری بر جایگاه هومیوپاتی در جهان

ترجم: علی مظاهری نژاد
نویسنده: ژانگ
پزشکی هومیوپاتی روش درمانی ویژه‌ای است که باتحریک دقیق سیستم ایمنی وحیاتی بیمار با داروهای ویژه، فرد را به سمت بهبودی سوق می‌دهد. بر پایه اصول نخستین هومیوپاتی هر ماده‌ای که دربدن تندرست یکسری نشانه‌های بیماری ایجاد کند درصورت تجویز به فرد بیمار باهمان علایم بیماری وی را درمان خواهدکرد، البته به شرط آنکه نشانه‌های موجود در بیمار و نشانه‌هایی که آن ماده دارویی می‌تواند ایجاد کند، تا حد ممکن همانند باشد.
ادامه مطلب

دانلود کتاب راهنمای تغذیه و رژیم درمانی

نویسنده :  دکتر باقرزاده

زبان کتاب :فارسی

تعداد صفحه :  45

قالب کتاب : PDF

توضیحات : رژیم غذایی مجموعه غذایی است که یک موجود زنده مصرف می‌کند. گاه انسان‌ها از رژیم غذایی خاصی پیروی می‌کنند. این رژیم غذایی ممکن است به علت بیماری آنها توسط پزشک یا متخصص تغذیه به آنها توصیه شده باشد که به آن رژیمِ درمانی می‌گویند (مثلاً در بیماری دیابت ). گاهی نیز برای لاغر شدن یا چاق شدن از رژیم لاغری یا رژیم چاقی ( رژیم افزایش وزن ) پیروی می‌کنند. همچنین بعضی از افراد مایلند در رژیم غذایی خود فقط از گیاهان استفاده کنند که به رژیم غذایی آنها گیاهخواری گفته می‌شود. این روش تغذیه برای سلامتی افراد چاق لازم و حیاتی است ولی می‌تواند برای افراد معمولی خطرناک باشد. اینکه چه کسی باید رژیم لاغری بگیرد را پزشک یا متخصص تغذیه مشخص می‌کند. همچنین این روز‌ها خیلی مد شده است كه افراد به بهانه پیروی از رژیم لاغری ، ابتدا یك بشقاب بزرگ سالاد میل می كنند و بعد سراغ غذا می ‌روند. آنها به این امید كه سالاد خورده‌اند و چاق نمی ‌شوند تا آنجا كه می‌ توانند غذا می‌ خورند. اما متخصصان تغذیه می ‌گویند: مصرف سالاد تنها زمانی به لاغر شدن كمك می ‌كند كه جایگزین بخشی از حجم غذایی شود كه فرد قصد خوردن آن را دارد. این کتاب یک راهنمای تغذیه مناسب برای رژیم درمانی شماست.

ادامه مطلب

دانلود کتاب جمعیت و تنظیم خانواده «بهداشت باروری» نوشته دکتر باقر زاده

درباره کتاب :تنظیم خانواده مجموعه اقداماتی است که افراد و زوجها را یاری میدهد تا از داشتن فرزند ناخواسته جلوگیری کنند و فاصله بین فرزندان را خود تنظیم نمایند.

آموزش و مشاوره ، تامین وسایل جلوگیری از حاملگی و دسترسی آسان به آن و کمک به کسانی که دچار ناباروری هستند و آموزش خانواده ها درباره فرزندان از جمله خدماتی هستند که بهداشت باروری را شامل میشوند. شناخت رشهای مختلف جلوگیری ازبارداری و آکاهی نسبت به مزایا و معایب هر روش میتواند خانواده را برای انتخاب مناسب ترین روش در پیشگیری از حاملگی ناخواسته راهنمایی کند.

اهداف تنظیم خانواده
کاهش مرگ و میر مادران به علل ناشی از بارداری و تامین سلامت آنان
کاهش مرک ومیر کودکان از طریق جلوگیری از رشد و تکامل نابهنجار جنین و کاهش بیماریهای ژنتیکی.
جلوگیری از سوء تغذیه مادران و کودکان با فاطله گذاری مناسب بین فرزندان
پرهیز از بدنیا آمدن کودک ناخواسته که خود به خود کاهش سقط های عمدی را بدنبال دارد.
داشتن فرزند به تعداد دلخواه و تعیین تعداد آنان با توجه به شرایط حاکم بر خانواده
برخورداری خانواده از سطح زیستی معقول
برخورداری افراد از تعلیم و تربیت بهتر
بهبود وضع مالی خانواده
تضمین ثبات خانواده
تامین بهتر خدمات و تسهیلات عمومی توسط مسئولین برای افراد جامعه
افزایش مشارکت زنان در فعالیتهای اقتصادی و اجتماعی
کاهش رشد جمعیت و هماهنگی آن با توسعه اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی جامعه
و راههای پیشگیری از بارداری…

ادامه مطلب

دانلود کتاب راهنمای پزشکی گیاهخواران ویرایش 3

این کتاب، در واقع تألیفی است از مقالات و پرسش و پاسخ هایی که از وب سایت دکتر زرین آذر، متخصص تغذیه در آمریکا جمع آوری شده است. این کتاب شامل دو بخش “مقالات” و “پرسش و پاسخ” است که در بخش اول، مقالات دکتر زرین آذر در مورد مزایای رژیم غذایی گیاهخواری و تغذیه ی طبیعی، معایب آزمایش روی حیوانات، مضرات مصرف گوشت، لبنیات و تخم مرغ، فلسفه ی بهبودی و روزه ی آب آورده شده و در بخش دوم پرسش و پاسخ ها در زمینه ی درمان بیماری های مختلف مانند بیماری های قلبی، بیماری های دستکاه گوارش، سرطان، دیابت، چاقی، بیماری های کبدی، بیماری های کلیوی، سردرد و میگرن، ام اس، ضعف بدن و سؤالات متداول در زمینه ی تغذیه و سلامتی گنجانده شده اند. هم چنین از مضرات دستکاری ژنتیکی در گیاهان توضیحات مفیدی داده شده.

ادامه مطلب

دانلود کتاب سرطان بیضه تاریخ

نام کتاب :  سرطان بیضه

نویسنده :  مرتضی مدنی نژاد

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  23

قالب کتاب : PDF

توضیحات :   سرطان بیضه شایع ترین بیماری مردان بین مردان بیست تا چهل ساله است. سرطان بیضه هنگامی توسعه و رشد می یابد که سلول های جرمی که درون بیضه هاست منقسم شوند و بگونه ای غیر عادی بالغ گردند. تمام سرطان های بیضه را میتوان درمان کرد و چنانچه بموقع کشف شوند بیش از نود درصد آنها را میتوان درمان نمود بقسمی که بیمار کاملا شفا می یابد. این کتاب مفید منبع کاملی برای نحوه تشخیص و درمان سرطان بیضه میباشد و میتوان راهنمایی های ارشمندی را در آن یافت.

ادامه مطلب

دانلود کتاب سیگار و قلب شما

مجموعه ای از اطلاعات برای افرادی که اعتیاد به کشیدن سیگار دارند
در این کتاب میخوانید:
خطرات ادامه دادن به کشیدن سیگار
چگونه میتوانم سیگار را ترک کنم؟
حقایق ناخوشایند درباره دخانیات
سیگار کشیدن انفعالی یا دست دوم
مترجم : جناب آقای مدنی نژاد

ادامه مطلب

دانلود کتاب سلامت طبیعی داروهای طبیعی

نوشته : دکتر آندره ویل
مترجم : مرتضی مدنی نژاد

در این کتاب می خوانیم :
من چه می توانم بخورم ؟ هیدروکربورها – چربی ها – پروتئین – پرهیز و سلامتی – چه باید آشامید ؟ هوا و نفس – راهنمای ورزش – تمدد اعصاب – استراحت و خواب – عادات – وابستگی ها
چگونه میتوان به سکته قلبی دچار نشد ؟ چگونه می توان به سکته مغزی دچار نشد ؟ چگونه می توان سرطان را از خود دور کرد ؟
درمان های طبیعی – صندوقچه طب گیاهی – گنجینه درمان های خانگی

ادامه مطلب