دانلود نرم افزار Spirit Of Forest 3.2

دانلود نرم افزار Spirit Of Forest 3.2

با استفاده و تنظیمات دلخواه خود این نرم افزار می توانید صداهایی از آن جمله صدای ساحل دریا و صدای امواج خروشان دریا، صدای آبشار، صداهای خش خش برگهای خشک درختان جنگل، سر و صداهای حیوانات وحشی جنگل در دل شب، صدای کوه و کمر و دشت و دریا، صدای آرامبخش و بسیار دلپزیر بارش باران در جنگل، صدای نغمه پرندگان و . . . می توان تولید کرد.با گوش دادن به این صداهای طبیعی و آرامبخش شما می توانید خستگی روز مره خود را از جسم و جان خود بیرون ببرید و شادابی و طراوت را جایگزین خستگی کرد.

ادامه مطلب
دانلود نرم افزار Halotea 1.406 Multilingual

دانلود نرم افزار Halotea 1.406 Multilingual

با نرم افزار Halotea در منزل یا محل کار تان سریعا ریلکس شده و به آرامش برسید. این نرم افزار با پخش صوت های آرامش بخش بنا به خواسته تان می تواند شما را  سریعا آرام کند. این نرم افزار با پخش صوت هایی که  دارد، می تواند کودکان را نیز آرامش بخشد و از گریه های آن ها کم کند. Halotea یک انتخاب عالی برای آرامش بخشی سریع می باشد. یک تم آهنگ انتخاب می کنید و با پخش آن می توانید از تشنج های عصبی دور شوید و خستگی های فکری را بهبود بخشید. این نرم افزار می تواند با برنامه ریزی شما عمل کند و در زمان های معین نسبت به پخش آهنگ های آرامش بخش اقدام کند. Halotea برای استفاده در ادارات، منازل، اتاق کودک و یا مهد کودک و نیز در هر مکان های دیگر، که در آن جو صدای دلنشین مورد نیاز است توصیه می شود. این نرم افزار همچنین برای دفتر و یا محیط کار کاربرانی که با کامپیوتر سر و کار دارند نیز بسیار مفید و جالب است. این برنامه همچنین قادر است تا حتی به وسیله ی موبایل نیز بر سیستم عصبی شخص تأثیر گذاشته و او را آرام کرده و در محیطی آرامش بخش قرار دهد.

ادامه مطلب
دانلود نرم افزار Daily Brain Training 1.0

دانلود نرم افزار Daily Brain Training 1.0

Daily Brain Training 1.0 این نرم افزار، از معدود نرم افزارهای تمرینهای فکری که می توان با استفاده منظم از آن بخشی از حافظه، قدرت تمرکز و سرعت عکس العمل را بهبود بخشید. کلیه تمرین ها مطابق اصول و روش های شناخته شده روانشناسی طراحی گردیده و نتیجه هر مرحله نیز چه به صورت مجرد و چه در مجموع قابل مشاهده می باشد.
توجه داشته باشید که این نرم افزار گر چه ممکن است در ابتدا به صورت بازی سرگرم کننده ای به نظر اید ولی در صورت مداومت در تمرین ها به مرور زمان توانایی های ذهنی فرد تمرین کننده افزایش می آبد و این هم در پژوهشهای روانشناسی اثبات گردیده و هم ادعای توسعه دهنده نرم افزار می باشد.

ادامه مطلب
دانلود نرم افزار BrainWave Generator 3.1.12

دانلود نرم افزار BrainWave Generator 3.1.12

BrainWave Generator 3.1.12 برنامه شبیه ساز حالات مغز که با استفاده از فرکانس های خاص می تواند حالاتی را برای مغز مانند آرامش یا تمرکز و … ایجاد کند . این برنامه ادعا می کند که می تواند با ایجاد فرکانس هایی از صدا ، خلاقیت یا تمرکز را افزایش دهد . می تواند سردرد را بهبود بخشد ، می تواند مغز را برای مطالعه آماده کند ، می تواند مغز را به خواب ببرد ، می تواند مغز را هیپنوتیزم کند و … . همچنین صداهایی مانند بارش باران و امواج اقیانوس و … را ایجاد می کند .

ادامه مطلب