دانلود نرم افزار 1st Security Center Pro 8.1.1.1-اعمال محدودیت دسترسی به قسمت های مختلف ویندوز

1st Security Center Pro 8.1.1.1 برنامه‌ای قدرتمند که به شما امکان محدودسازی دستیابی به منابع مهم ویندوز را می‌دهد. این برنامه شما را قادر به اعمال انواع محدودیت‌های دسترسی برای محافظت از حریم خصوصی می‌سازد. شما می‌توانید دسترسی به قسمت‌های مختلف کنترل پنل ویندوز مثل شبکه، چاپگر، سیستم، قسمت‌های رمزگذاری و صفحه نمایش را محدود و غیرمجاز سازید. شما می‌توانید کلیدهای بوت را غیرفعال سازید یا برنامه‌های تحت داس، ویرایش رجیستری و دسترسی به شبکه را غیرفعال سازید. شما توانایی مخفی سازی آیکون‌های دسکتاپ، درایوها، موارد موجود در منو شروع و ویژگی‌های موجود در تسکبار را با استفاده از این برنامه خواهید داشت. از دیگر ویژگی‌های این برنامه قابلیت تعیین اجرای برنامه‌های خاص می‌باشد که باعث می‌شود دیگران نتوانند دیگر برنامه‌های تأیید نشده را اجرا کنند. یکی دیگر از امکانات این برنامه قابلیت تعیین زمان استفاده از سیستم هستید که شما می‌توانید برای فرزندان، دانش‌آموزان و دیگر اشخاص زمان مشخصی را برای استفاده از سیستم تعیین کنید.

ادامه مطلب

دانلود نرم افزار 1st Disk Drive Protector-قفل و مخفی کردن درایوهای رایانه

با استفاده از 1st Disk Drive Protector 3.8 می توانید دسترسی کاربران یک کامپیوتر را به حافظه های قابل حمل و حتی دسترسی به درایوهای محلی را محدود کرده و بدین ترتیب امنیت کامپیوتر خود را افزایش دهید. این نرم افزار به شما امکان مخفی کردن، قفل کردن و غیرفعال کردن استفاده از درایوهای محلی، شبکه ،فلاپی و USB را می دهد و همچنین امکان اجرای خودکار آنها را نیز متوقف می کند. بدین ترتیب شما می توانید به صورت محسوسی ریسک نصب نرم افزارهای مخرب روی هارد دیسک خود ، یا استفاده غیر مجاز از اطلاعات شخصی و محرمانه خود را کاهش دهید. اگر شما تمامی درایوهای خود را مخفی یا قفل کنید ، می توانید از باز کردن و ذخیره کردن اطلاعات روی آنها جلوگیری کنید. همینطور می توانید از وارد شدن اطلاعات حافظه های قابل حمل به کامپیوتر خود جلوگیری کنید تا کسی نتواند روی سیستم شما فایل دیگر وارد کند و یا برنامه ای نصب کند. امکان اجرای خودکار را نیز می توانید برای درایوهای به خصوصی غیرفعال کنید. همچین با رمز گذاری روی نرم افزارهای خود می توانید از اجرای آنها و تغییر تنظیمات آنها جلوگیری کنید.

ویژگی های نرم افزار 1st Disk Drive Protector :

غیرفعال کردن امکان اجرای خودکار برای درایوهای انتخابی.
غیرفعال کردن درایوها بر اساس خصوصیات.
متوقف کردن اجرای خودکار برای تمامی درایوهای USB ، درایوهای سی دی و دی وی دی و …
ایجاد امنیت از طریق رمزگذاری برای جلوگیری از دسترسی های غیرمجاز به تنظمیات امنیتی

ادامه مطلب
دانلود نرم افزار WinASO Registry Optimizer 4.8.6.0-بهینه سازی رجیستری ویندوز

دانلود نرم افزار WinASO Registry Optimizer 4.8.6.0-بهینه سازی رجیستری ویندوز

WinASO Registry Optimizer یک نرم افزار حرفه ای برای بهینه سازی رجیستری ویندوز می باشد که نزدیک به ۵ سال از انتشار اولین نسخه آن می گذرد. در طی این ۵ سال ، بهینه سازی های مختلفی روی الگوهای حرفه ای اسکن رجیستری در آن انجام شده تا تنها در چند ثانیه بتواند ورودی های ناسالم و نا معتبر رجیستری را شناسایی کند ، خطاهای رجیستری را کشف و حذف و گزارشی کامل از روند اسکن تهیه کند. شما می توانید آیتم های دلخواه خود را برای تعمیر انتخاب کنید و یا می توانید به WinASO Registry Optimizer اجازه دهید تا به صورت خودکار برای تعمیر آنها اقدام کند. این نرم افزار برای تعمیر تمامی خطاهای رجیستری که باعث ناپایداری سیستم ، کرش و کاهش سرعت سیستم می شود از بهترین انتخاب های شما خواهد بود.
امکانات نرم افزار Registry Optimizer :
– الگوریتم های حرفه ای اسکن در این نرم افزار می تواند کل محتوای رجیستری ویندوز را تنها در چند ثانیه بررسی کند.
– تهیه گزارشی کامل از لیست خطاهای رجیستری در ۲۰ دسته مختلف.

ادامه مطلب
دانلود نرم افزار System Speed Booster- بهینه سازی سیستم و رفع خطاهای سیستم

دانلود نرم افزار System Speed Booster- بهینه سازی سیستم و رفع خطاهای سیستم

آیا تا به حال هزینه ی بالایی جهت بالا بردن سطح سیستم تان پرداخته اید؟ از سرعت پایین سیستم تان، از کراش های گاه و بیگاه و پیغام های خطا خسته شده اید؟ نمی دانید چگونه این مشکلات را رفع کنید؟
System Speed Booster همان چیزی است که شما را به روز می کند. این نرم افزار به شما لذت داشتن شبکه ی امن و پاک، با سرعت بیشتر، سیستم بدون خطا و دوست داشتنی می دهد. تنها با دوبار کلیک شما می توانید سیستم جدید و کامل و با بهره گیری از System Speed Booster داشته باشید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار System Speed Booster:
– حذف و اسکن رجیستری های غیر قابل استفاده
– بهینه سازی سیستم، رفع خطاهای سیستم
– سرعت اجرایی بالا

ادامه مطلب
دانلود نرم افزار Registry Workshop 4.6.3-جایگزینی برای ویرایش کننده رجیستری ویندوز

دانلود نرم افزار Registry Workshop 4.6.3-جایگزینی برای ویرایش کننده رجیستری ویندوز

Registry Workshop 4.6.3 یک ویرایش کننده حرفه ای رجیستری می باشد. این برنامه جایگزینی عالی برای برنامه های Regedit و regedit32 که توسط ویندوز شکل گرفته اند می باشد. علاوه بر تمامی ویژگی های استاندارد Registry Workshop ویژگی های قدرتمند متنوعی را دارا می باشد که به شما اجازه می دهد تا بسیار سریعتر و مفیدتر با رجیستری ویندوز کار کنید و با استفاده از این برنامه کار با رجیستری ویندوز از آنچه که قبلا بوده است امن تر خواهد شد به دلیل اینکه تمامی تغییرات به جز تغییرات مربوط به پرمیشن ها قابل بازیابی هستند و این برنامه از چند سطح بازگردانی Undo بهره می برد که اشتباهات شما را می تواند بخوبی تصحیح کند.

برخی از ویژگی های برنامه  Registry Workshop:

داشتن چندین سطح Undo و Redo
جستجو و جایگزینی کلید های رجیستری، مقادیر و دیتا ها با الگوریتم جستجوی بسیار سریع برنامه
قابلیت مقایسه محتویات رجیستری بین چند کامپیوتر و همچنین بین فایل های رجیستری ذخیره شده
قابلیت برش، کپی ، جایگذاری کلید ها و مقادیر رجیستری
قابلیت کشیدن و رها کردن جهت کپی و یا جابجایی کلید ها و مقادیر رجیستری

ادامه مطلب
دانلود نرم افزار Registry Winner 6.8.6.12-بهینه سازی رجیستری

دانلود نرم افزار Registry Winner 6.8.6.12-بهینه سازی رجیستری

Registry Winner 6.8.6.12 با توجه به اهميت رجيستري در سيستم عامل ويندوز ،داشتن يك نرم افزار كه بتوان به وسيله آن مشكلات رجيستري را مرتفع كرد و آن را هميشه مرتب و سالم نگهداشت از ملزومات است. مثل ديگر برنامه هايي كه شما در سيستمتان به آنها نياز داريد داشتن يك چنين دستيار و برنامه اي نيز ضروري است. هميشه درصد بالايي از كندي ها و مشكلات ايجاد شده در سيستم به خاطر مشكلات و خطاهاي موجود در رجيستري مي باشد.
قابليتهاي نرم افزار Registry Winner :
انجام اسكن بر روي تمامي رجيستري و شناسائي و تعمير خطاها
حفاظت از حريم خصوصي خودتان با حذف ردپاهاي فعاليتهاي اينترنتي
امكان بالا بردن عملكرد سيستم با بازيابي فضاي هارد ديسك
اسكن و حذف تمامي فايلهاي اضافي از روي هارد ديسك
حذف فايلهاي تكه تكه شده و غير قابل ترميم و بازيابي
امكان بهينه سازي سرعت شبكه
امكان بهينه سازي ديسك،دسكتاپ و فايلها
مجهز به سيستم هاي مختلف بهينه ساز همچون   Service Optimizerو Memory Optimizer

ادامه مطلب
دانلود نرم افزار Registry Purify 5.56-آنالیز و پاک سازی رجیستری

دانلود نرم افزار Registry Purify 5.56-آنالیز و پاک سازی رجیستری

Registry Purify  برنامه ای جادویی برای آنالیز و پاک سازی تمامی رجیستری های نامعتبر ویندوز , گرفتن نسخه پشتیبان , بازگشت کامل رجیستری ویندوز و فشرده کردن رجیستری ویندوز برای افزایش کارایی فقط با چند کلیک ماوس می باشد.

موتور جست و جوی جدید :
Registry Purify  با بهینه کردن سرعت آنالیز تا ۵۰ درصد سریع تر از الگوریتم معمولی به وسیله موتور جست وجوی منتمننا در وقت شما صرفه جویی محسوسی به وجود خواهد آورد . این موتور با بازسازی خواندن اطلاعات توسط هارددیسک ، به تامین امنیت و تاثیر گذاری این قطعه ی حیاتی در رایانه شما خواهد افزود .

بازگشت به قبل خودکار و بازیابی آسان :
آیا زمان های بسیاری از هراس این که ممکن است توسط فعالیت های نرم افزارهای بهینه سازی اطلاعات شما از بین برود با مشکلات موجود خود سوخته و ساخته اید ؟ راهکار شما استفاده از این برنامه می باشد چرا که با ساخت فایلهای بازگشت به قبل به طور کاملا اتوماتیک ایند امکان در اختیار شما قرار داده خواهد شد تا در هر زمان که احساس کردید تنظیماتی به طور اشتباه و خلاف خواسته شما انجام گرفته است ، آنرا به حالت قبلی خود بازگردانید .

پشتیبانی از ادیتور رجیستری مایکروسافت :
یکی از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار در اختیار داشتن یک ادیتور کامل برای انجام تغییرات به صورت دستی بر روی داده های موجود در رجیستری ویندوز می باشد . بدین ترتیب اگر خواسته باشید تا برخی از تغییرات را خودتان انجام دهید ، این کار به سادگی هرچه تمام تر برای شما امکان پذیر خواهد بود .

محیط کاربرپسند :
این نرم افزار با در اختیار داشتن یک رابط گرافیکی قوی به کاربران خود دسترسی سریع و آسان تر به توابع و قابلیت های مختلف را فراهم می سازد که خود یکی از برتری های Registry Purify نسبت به نسخه های مشابه به شمار می رود .

ادامه مطلب
دانلود نرم افزار Registry First Aid Platinum 10.0.0 Build 2277-تعمیر رجیستری

دانلود نرم افزار Registry First Aid Platinum 10.0.0 Build 2277-تعمیر رجیستری

Registry First Aid Platinum 10.0.0 Build 2277 فایل ها و پوشه هایی را که ممکن است روی درایو شما جا به جا شده باشند از روی مکان ابتدایی آنها پیدا می کند . سپس ورودی های رجیستری را برای تطبیق فایل ها یا پوشه ها ، تصحیح می کند. به علاوه ، اگر رجیستری دارای لینک هایی به فایل ها یا نرم افزارهای حذف شده داشته باشد، Registry First Aid می تواند آنها را شناسایی کرده و این ورودی های نامعتبر را از روی رجیستری ویندوز شما حذف کند. پاک و سالم ماندن رجیستری ویندوز باعث می شود که سرعت اجرای نرم افزارها و سرعت کلی کامپیوتر شما به صورت محسوسی افزایش یابد.
بعد از حذف نرم افزارهای مختلف از روی سیستم ، نقاط اتصال بی شماری روی رجیستری ویندوز برای فایل هایی که دیگر وجود ندارند، باقی می ماند. با استفاده از نرم افزار Registry First Aid می توانید از شر این مشکلات که می توانند سرعت کامپیوتر شما کاهش دهند نیز خلاص شوید.
اگر شما یک نرم افزار را به درایو دیگری جا به جا کردید ، تمامی لینک های نرم افزار را شکسته اید. اما Registry First Aid می تواند فایل ها و پوشه های جا به جا شده را پیدا کرده و ورودی های رجیستری را تصحیح کند.

ادامه مطلب
دانلود نرم افزار Registrar Registry Manager Pro 7.60  Retail -مدیریت رجیستری

دانلود نرم افزار Registrar Registry Manager Pro 7.60 Retail -مدیریت رجیستری

Registrar Registry Manager Pro 7.70 x64   مجموعه ای از ابزارهای پیشرفته و کامل در زمینه مدیریت دقیق رجیستری می باشد. با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید بر روی تمامی بخش های رجیستری مدیریت داشته باشید و عملکرد ویندوز را افزایش دهید. این برنامه می تواند با جستجو در بین فایل های رجیستری تمامی کلیدهای اضافه را شناسایی و حذف کند و بر تمامی برنامه هایی که در زمان پیکربندی سیستم فعالیت می کنند نظارت دارد. همچنین این برنامه می تواند مانند یک دکتر عمل کند و تمامی نقص ها و خطاهایی که در رجیستری وجود دارند را شناسایی و تعمیر کند. از دیگر قابلیت های این برنامه می توان به رابط کاربری کار پسند، امکان تهیه نسخه پشتیبان از تمامی بخش های رجیستری و بازگردانی اطلاعات موجود در رجیستری در زمان بروز مشکلات، پاکسازی فایل های اضافه در رجیستری، تمیز نگه داشتن رجیستری و افزایش کارایی ویندوز و … اشاره کرد .

ادامه مطلب
دانلود نرم افزار Reg Organizer 6.55 Final-مدیریت و بهینه سازی رجیستری

دانلود نرم افزار Reg Organizer 6.55 Final-مدیریت و بهینه سازی رجیستری

Reg Organizer 7.10 Final نرم افزاری کاربردی با امکانات بسیار جهت مدیریت و بهینه سازی رجیستری ویندوز ، رفع مشکلات و حذف نرم افزارهای نصب شده به روی ویندوز میباشد . نرم افزار امکان مشاهده و ویرایش بخش رجیستری ویندوز جهت حذف یا اضافه کردن کلید و نمایش اطلاعات در مورد هر کلید و امکان حذف کامل نرم افزارهای نصب شده به روی ویندوز را به شما خواهد داد. نرم افزار با اسکن کردن بخش رجیستری ویندوز کلیدهای معیوب و فایلهای DLL و … را جدا سازی و حذف میکند.بخش Disk Cleanup هم در این نرم افزار امکان پاکسازی هارد دیسک شما از اطلاعات و فایلهای غیر ضروری را در اختیار شما قرار میده

ادامه مطلب