×

درخواست مدرک Professional WTG اتحادیه اروپا

گواهی عضویت لول حرفه ای

درخواست مدرک Professional WTG اتحادیه اروپا

  WTG Professional Membership Certificate

مدرک عضویت ویژه اساتید و اشخاص حرفه ای در رشته های مختلف

عضویت استادی wtg


کمپانی WTG با نام کامل WORLD Technology Groupدر سال ۲۰۱۱ در کشور گرجستانو با هدف توسعه تجارت های خود دراتحادیه اروپا، فعالیت خود را در زمینه آموزش مجازی و ارائه خدمات آموزشی و سیستم های مدیریت کیفیت آغاز نموده و با افتخار تحت مدیریت و نظارت مستقیم هلدینگ بین المللی توسعه دهندگان TEDSA Holding و ریاست این مجموعه می باشد.


  • این گواهی مدرک تحصیلی یا معادل یا آموزشی و امثالهم نمی باشد و صرفا نسبت به ارزیابی های صورت گرفته جهت تایید تخصص متقاضیان صادر میگردد. بدون ارزیابی و آزمون و تایید رزومه تخصصی قابل صدور نمی باشد، لطفا درخواست نفرمایید.

  • WTG Professional Certificate جهت اعطاء به اساتید علمی٬ مدیران و کارآفرینان برجسته و سرشناس در هر رشته تحصیلی طراحی گردیده است و جهت اعطاء آن پس از آزمون مصاحبه رزومه متقاضی و سوابق معتبر تدریس بررسی می گردد.

مدرک حرفه ای استادی


  • از ویژگی های مهم این گواهینامه : اعتبار برند و پشتوانه آن مورد تایید است ٬ دارای استعلام آنلاین ٬ امکان درخواست استعلام مکتوب ٬ امکان درخواست ترجمه رسمی با مهر دادگستری کشور مرجع

قیمت: 498000 تومان

مدارک معتبرقابل اعطاء به شما:

آیا میدانید تنها با گذراندن یک دوره . آموزش مجازی در همین رابطه شما می توانید بیش ا ز ۲۰ نوع مدرک معتبر آموزشی ملی و بین المللی اخذ نمایید؟