×

درخواست کارت عضویت اساتید Oxford

Oxford EDU Professor Membership

درخواست کارت عضویت اساتید Oxford

کمپانی Oxford Edu در سال ۲۰۱۶ در کشور انگلستان فعالیت خود را در زمینه آموزش مجازی و خدمات آموزشی آغاز نموده و با افتخار تحت مدیریت و نظارت مستقیم هلدینگ بین المللی توسعه دهندگان TEDSA Holding و ریاست این مجموعه می باشد و با توجه به کادر مجرب و اساتید دانشگاهی و اعتبار جهانی فعالیت های آموزشی این هلدینگ این نام برای این موسسه مورد تایید بریتانیا واقع گردید، واژه EDU به معنی تحصیلات به موسسات آموزشی برتر در جهان نامیده می گردد.  • این کمپانی با موضوع فعالیت آموزشی به ثبت رسیده است و بنیاد آموزش مجازی ایرانیان به عنوان تنها نماینده رسمی و انحصاری این آکادمی در ایران فعالیت می نماید و برای علاقه مندان در ایران و سایر کشورها به صورت مجازی پس از شرکت در ارزیابی های مربوطه گواهینامه مورد نظر را از این آکادمی اخذ و اعطاء می نماید.
  • اساتید در هر کجای دنیا جهت دریافت این کارت می بایست حتما دارای سابقه تدریس در بنیاد و یا سایر آموزشگاه های داخلی و خارجی معتبر باشند در غیر این صورت امکان صدور این کارت میسر نمی باشد.
  • از سال ۲۰۲۰ دایرکتوری اساتید در حال آماده سازی می باشد که به کلیه موسسات داخلی و خارجی جهت جذب معرفی می گردند.
  • * توجه نمایید در انگلستان علاقه زیادی به نام آکسفورد وجود دارد و هزاران کمپانی در زمینه های مختلف با نام های مشابه در اداره ثبت شرکت های لندن به صورت قانونی ثبت شده است. کمپانی ما با نام کامل OXFORD Eduثبت گردیده و ارتباطی با دانشگاه آکسفورد یا سایر شرکتهایی که خود را آکسفورد معرفی مینمایند ندارد.

قیمت: 498000 تومان

مدارک معتبرقابل اعطاء به شما:

آیا میدانید تنها با گذراندن یک دوره . آموزش مجازی در همین رابطه شما می توانید بیش ا ز ۲۰ نوع مدرک معتبر آموزشی ملی و بین المللی اخذ نمایید؟