×

درخواست مدرک Technician WTG اتحادیه اروپا

technician approved مدرک

درخواست مدرک Technician WTG اتحادیه اروپا

  WTG Technician Approved Certificate

مدرک بین المللی متخصص فنی

مدرک معتبر تکنیسین WTG


کمپانی WTG با نام کامل WORLD Technology Groupدر سال ۲۰۱۱ در کشور گرجستانو با هدف توسعه تجارت های خود دراتحادیه اروپا، فعالیت خود را در زمینه آموزش مجازی و ارائه خدمات آموزشی و سیستم های مدیریت کیفیت آغاز نموده و با افتخار تحت مدیریت و نظارت مستقیم هلدینگ بین المللی توسعه دهندگان TEDSA Holding و ریاست این مجموعه می باشد.


  • WTG Technician Certificate جهت اعطاء به استاد کار های فنی٬ مدیران و کارآفرینان برجسته و سرشناس در هر رشته تحصیلی طراحی گردیده است و جهت اعطاء آن پس از مصاحبه با متقاضی، رزومه و سوابق فنی ایشان و پروانه معتبر فعالیت ایشان بررسی و دقیقا ممیزی خواهد شد.

  • این گواهی مدرک تحصیلی یا معادل یا آموزشی و امثالهم نمی باشد و صرفا نسبت به ارزیابی های صورت گرفته جهت تایید تخصص متقاضیان صادر میگردد. بدون ارزیابی و آزمون و تایید رزومه تخصصی قابل صدور نمی باشد، لطفا درخواست نفرمایید.

مدرک Technician Approved


  • از ویژگی های مهم این گواهینامه : اعتبار برند و پشتوانه آن مورد تایید است٬ دارای استعلام آنلاین ٬ امکان درخواست استعلام مکتوب ٬ امکان درخواست ترجمه رسمی با مهر دادگستری 

قیمت: 498000 تومان

مدارک معتبرقابل اعطاء به شما:

آیا میدانید تنها با گذراندن یک دوره . آموزش مجازی در همین رابطه شما می توانید بیش ا ز ۲۰ نوع مدرک معتبر آموزشی ملی و بین المللی اخذ نمایید؟