@iranelearn ما را در تلگرام دنبال کنید

محققان علم روانشانسی اظهار کردند: برخی از ما حتی در برابر پول هم امکان ندارد که در جمع آواز بخوانیم، اما بدون اینکه کسی ترغیبمان کند زیر دوش شروع به آواز خواندن میکنیم و یک توضیح علمی پشت این سمفونی صابونی ما وجود دارد.

ابتدا باید دلیل احساس راحتی افراد در حمام و تمایل به آواز خواندنشان را بررسی کرد. برای بسیاری، حمام تنها جایی است که میتوانند لحظاتی از روز را کاملا تنها باشند. شما در یک محیط گرم، کوچک و امن هستید و به اندازه کافی احساس راحتی می‌ל. استرسها به تدریج از شما دور می‌شوند. وقتی احساس راحتی میکنید، مغز دوپامین آزاد میکند که میتواند خلاقیت را تحریک کند.

در این موقع، آواز خواندن میتواند این حال خوب را بهتر هم بکند. آواز خواندن، به خاطر تاثیری که بر تنفس دارد منجر به افزایش اکسیژن در خون و بهبود روند گردش خون بدن میشود که در نهایت عملکرد عمومی بدن را بهتر کرده و احساس خوبی به فرد میدهد.

از آنجا که برای آواز خواندن، تنفس عمیقتر میشود، آرامش ذهنی مشابه زمان مدیتیشن حاصل می‌شود. همچنین از دیگر مزیتهای آواز خواندن باید به این امر اشاره کرد که در آن زمان دیگر به مشکلات فکر نمی‌ל.

הדבר הטוב ביותר על שירה במקלחת השתקפות, שקטה. نمیتوان سیستم صوت بهتری از حمام پیدا کرد. زیرا کاشیهای حمام صدا را جذب نمیکنند و صدا بازتاب پیدا میکند همچنین صدا قبل از این که محو شود، بارها حول اتاق میچرخد. از سوی دیگر، به دلیل کوچک بودن فضای حمام، تن صدا بیشتر و بمتر می‌شود. در حقیقت صدای شما بهتر از آنچه هست به نظر میرسد و این اعتماد به نفس شما را بیشتر می‌کند.

دلایلی بسیاری برای آواز خواندن در زیر دوش وجود دارد: کاهش استرس، شادی بیشتر، انعکاس صدا در حمام و شاید به این خاطر که دوست داریم صدای خودمان را بشنویم. مهم نیست به چه دلیل، به هر حال به این کار ادامه دهید چون در نهایت برای سلامتی شما خوب است.

Print Friendly

کاهش استرس و افزایش شادی با آواز خواندن در حمام על ידי 28 משתמש שאושרו מדורג 5 / 5
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید :

דעות

הדרכה והתקנה של דלתות אוטומטיות
مدیریت ارتباط با مشتری CRM
دوره آموزشی برنامه نویسی اندروید
יסודות של יזמות
ניהול פרויקטים קורס הכשרה
دوره آموزشی بهداشت مادر و کودک
ניהול השקעות קורס הכשרה במלאי
פיקוח ריתוך כמובן
Amozh ی דור התפקיד Mdirit ופעולות