@iranelearn ما را در تلگرام دنبال کنید

محققان علم روانشانسی اظهار کردند: برخی از ما حتی در برابر پول هم امکان ندارد که در جمع آواز بخوانیم، اما بدون اینکه کسی ترغیبمان کند زیر دوش شروع به آواز خواندن میکنیم و یک توضیح علمی پشت این سمفونی صابونی ما وجود دارد.

ابتدا باید دلیل احساس راحتی افراد در حمام و تمایل به آواز خواندنشان را بررسی کرد. برای بسیاری، حمام تنها جایی است که میتوانند لحظاتی از روز را کاملا تنها باشند. شما در یک محیط گرم، کوچک و امن هستید و به اندازه کافی احساس راحتی می‌To. استرسها به تدریج از شما دور می‌Are. وقتی احساس راحتی میکنید، مغز دوپامین آزاد میکند که میتواند خلاقیت را تحریک کند.

در این موقع، آواز خواندن میتواند این حال خوب را بهتر هم بکند. آواز خواندن، به خاطر تاثیری که بر تنفس دارد منجر به افزایش اکسیژن در خون و بهبود روند گردش خون بدن میشود که در نهایت عملکرد عمومی بدن را بهتر کرده و احساس خوبی به فرد می‌Will.

از آنجا که برای آواز خواندن، تنفس عمیق‌More‌شود، آرامش ذهنی مشابه زمان مدیتیشن حاصل می‌شود. همچنین از دیگر مزیتهای آواز خواندن باید به این امر اشاره کرد که در آن زمان دیگر به مشکلات فکر نمی‌To.

بهترین نکته در مورد آواز خواندن در حمام انعکاس صداست. Not‌توان سیستم صوت بهتری از حمام پیدا کرد. زیرا کاشیهای حمام صدا را جذب نمیکنند و صدا بازتاب پیدا میکند همچنین صدا قبل از این که محو شود، بارها حول اتاق میچرخد. از سوی دیگر، به دلیل کوچک بودن فضای حمام، تن صدا بیشتر و بم‌More‌شود. در حقیقت صدای شما بهتر از آنچه هست به نظر میرسد و این اعتماد به نفس شما را بیشتر می‌کند.

دلایلی بسیاری برای آواز خواندن در زیر دوش وجود دارد: Reduce stress, more joy, echo in the bathroom, and maybe it's because we love to hear our voice. No matter what the reason, however, continue to do this because in the end it is good for your health.

Print Friendly

Reduce stress and increase the joy of singing in the shower By 28 User Confirmed rated 5 / 5
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید :

Opinions

Course management, negotiations and meetings
Course of Education(Management and Educational Planning)
Training of site optimization (THIS)
دوره آموزشی مهندسی مطالعه
Tourism Management Training Course
دوره آموزشی مبانی کارآفرینی
Course Introduction to Safety Management Systems - Health - Environment(HSE-MS)
Course cultivate houseplants
AutoCAD training