×

مقالات علمی و آموزشی كتاب هاي دانشگاه و كنكور

معرفي كتاب فارسی فکر کنید، انگلیسی صحبت کنید

شما اینجا هستید : بنیاد آموزش مجازی ایرانیان > كتاب هاي دانشگاه و كنكور > معرفي كتاب فارسی فکر کنید، انگلیسی صحبت کنید

معرفي كتاب فارسی فکر کنید، انگلیسی صحبت کنید

دپارتمان آموزش مجازي  و توسعه مطالعات شركت با رويكرد فرهنگ سازي كتاب و كتاب خواني اقدام به معرفي اين كتاب جهت آگاهي علاقه مندان به مطالع ي آن از سر فصل ها و محتويات نموده است. از كاربران گرامي خواهش ممند است در صورت مطالعه ي اين كتاب نظرات خود را جهت آگاهي مابقي اعضا از كفيت و مطالب آن در همين صفحه منتشر نمائيد.

نویسنده : افسانه فضلی
♦ موضوع :
زبان انگلیسی – جمله‌سازی
♦ ناشران :
راز نهان
♦ زبان کتاب : فارسی/انگلیسی

♦ توضیح تکمیلی :
با خواندن این کتاب
به صورت عمومی:
می توانید علاوه بر یادگیری اکثر نکات مهم و کاربردی گرامر عالی زبان انگلیسی، جمله سازی مقدماتی انگلیسی که پایه مکالمه است را نیز به زبان فارسی و به روش معادل یابی بیاموزید.

و به صورت تخصصی:
می توانید با تسلط بیشتری به ترجمه صحیح، به خصوص ترجمه فارسی به انگلیسی، بپردازید. از آنجایی که یک ترجمه خوب مستلزم تسلط بر هر دو زبان (مبدا و مقصد) می باشد، این کتاب زبان انگلیسی و فارسی را با هم بررسی و معادل یابی کرده است.

فرشته حسینی در تاریخ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۲ گفت:

لطفا راهنمایی کنید مدارک دوره های مجازی معتبرمیبشد.

  مدیر کل سایت در تاریخ پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲ گفت:

  با عرض سلام خدمت شما :

  مدارک دوره های مجازی نشان دهنده تخصص شما در رشته و زمینه فعالیت خاص می باشد و برای بسیاری از شرکت های خصوصی و کسب و کارهای سراسر کشور معتبر بوده و برای تجمیع رزومه تحصیلی و حرفه ای شما بسیار متمایز کننده است.

  در صورتی که هر سوال یا درخواستی دارید می توانید از طریق تلفن 021284284 داخلی 2 تماس حاصل فرمایید – در ساعات اداری مشاوران ما پاسخ گوی شما خواهند بود – باسپاس

  مدیر کل سایت در تاریخ جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۲ گفت:

  سلام :
  ایمیل جنابعالی در خبرنامه سایت قرار گرفت و اطلاعات دوره ها و گواهینامه های جدید از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

  در ضمن در نوار خاکستری رنگ بالای صفحات داخلی و پایین صفحه اصلی از طریق عضویت در خبر نامه نیز می توانستید اقدام نمایید – با تشکر از ارتباط شما

دیدگاه شما نسبت به این موضوع چیست ؟

مقالات مرتبط با معرفي كتاب :

دوره های آموزش مجازی دارای مدرک رایگان:

راهنمای شرکت در دوره های مجازی:

آیا میدانید شما می توانید مرتبط با علاقه خود در دوره های آموزش مجازی بنیاد شرکت و بسته های آموزشی جامع درب منزل دریافت نموده و پس از پایان دوره برای خود مدرک معتبر ملی و بین المللی اخذ نمایید ؟

01 ثبت نام آنلاین در دوره های مورد نظر
02 دریافت بسته آموزشی و مطالعه محتوا
03 شرکت در ارزیابی آنلاین و ارسال پروژه
04 دریافت مدرک پایان دوره درب منزل

مدارک معتبرقابل اعطاء به شما:

آیا میدانید تنها با گذراندن یک دوره . آموزش مجازی در همین رابطه شما می توانید بیش ا ز ۲۰ نوع مدرک معتبر آموزشی ملی و بین المللی اخذ نمایید؟

کلیپ های آموزشی مرتبط با معرفي كتاب :


Warning: file_get_contents(http://channel.tedsa.com/feed/show/Array): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ebama/public_html/wp-content/themes/iranelearn/sidbar/sidbar2.php on line 214

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'String could not be parsed as XML' in /home/ebama/public_html/wp-content/themes/iranelearn/sidbar/sidbar2.php:215 Stack trace: #0 /home/ebama/public_html/wp-content/themes/iranelearn/sidbar/sidbar2.php(215): SimpleXMLElement->__construct('') #1 /home/ebama/public_html/wp-content/themes/iranelearn/maghalat.php(225): include('/home/ebama/pub...') #2 /home/ebama/public_html/wp-content/themes/iranelearn/single.php(55): include('/home/ebama/pub...') #3 /home/ebama/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/ebama/pub...') #4 /home/ebama/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/ebama/pub...') #5 /home/ebama/public_html/index.php(17): require('/home/ebama/pub...') #6 {main} thrown in /home/ebama/public_html/wp-content/themes/iranelearn/sidbar/sidbar2.php on line 215